Joanna: macierzyństwo

Dziś mija 43 dzień od porodu i muszę przyznać ze żadne z zapowiadany przez znajomych czarnych scenariusz się nie sprawdził. Zosia nadal jest zdrowa, pięknie się rozwija, przesypia noce, jest grzeczna i naprawdę nie mogłabym marzyc o wspanialszym dziecku. Dlatego zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej w każdej intencji, a przede wszystkim do wiary że Matka Boża zawsze nas wspiera i okazuje nam wymodlone łaski.
Read More

Re: Modlitwa za rodziców i pojednanie małżeństwa siostry

Po skończeniu tej nowenny czuje sie bardzo spokojna
Read More

Joanna: Chłopak mnie rzucił bo zakochał się w innej

Matka Boża tak mi pomogła, że żadne słowa nie są w stanie tego wyrazić.
Read More

Świadectwo Asi: trudności i oczekiwana łaska

Witam wszystkich bardzo serdecznie, o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem, przeglądając inernet. To niesamowite jak Panienka Przenajświętsza pomaga wszystkim, którzy się do niej uciekają. Swoją pierwszą nowennę skończyłam odmawiać trzy dni temu. Na początku czułam ukojenie, z ogromną chęcią się modliłam. Przeczytaj Świadectwo Asi: trudności i oczekiwana łaska
Read More

Katarzyna: Nowenna dała spokój, którego tak mi brakowało

Szczęść Boże, pragnę podzielić się moim świadectwem. Nowennę zaczęłam odmawiać w intencji uzdrowienia mnie z nerwicy i stanów lękowych. Już w trakcie jej odmawiania pojawiło się wiele łask, które otrzymałam od Matulki. Przez wiele lat nie chodziłam do kościoła, modliłam się tylko w sytuacjach kryzysowych, do spowiedzi uczęszczałam sporadycznie. Dzięki nowennie ma nowo zjednoczyłam się z Bogiem, przystępuje do spowiedzi, komunii, znacznie więcej i systematycznie się modlę. Na nowo poznaje tajemnice różańca, które tak zmienił moje życie i podejście do niego. Nowenna dała mi wiele łask i spokoju, którego tak mi brakowało. Podczas odmawiania różańca usłyszałam głos „ nie bój się dziecko” to był przełom w leczeniu moich lęków. W prawdzie stany nerwowe dalej od czasu do czasu mi towarzyszą ale nie w takim stopniu jak to było wcześniej. Dziękuje Kochanej Matce za wszystkie łaski i dobrodziejstwa, którymi mnie obdarza. Uzależniłam się od tej wspaniałej modlitwy więc od razu zaczęłam następną nowennę, tym razem w intencji innej osoby. Tak jak wielu z Was wspomniało to modlitwa niedoodparcia a Maryja wszystkich nas wysłuchuje i zmienia nasze życie na lepsze. Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?