Weronika: Pomoc w walce z nerwicą

Moja przygoda z tą cudowną nowenną zaczęła się, kiedy będąc w 2 klasie szkoły średniej „nabawiłam” się nerwicy lękowej. Myślę, że każdy kto kiedykolwiek doświadczył tego co ja, doskonale rozumie, jak niebywale uciążliwa potrafi być nerwica. Przyszedł niejeden okres załamania, depresja, brak chęci do życia, myśli samobójcze… Było naprawdę ciężko. Myślę, z nie potrzeba rozpisywać się więcej na ten temat.
Po licznych wątpliwościach, kiedy biłam się z myślami, jak: „czy podołam i wytrwam w modlitwie?”, „czy nowenna mi pomoże?”, sięgnęłam po różaniec z ufnością, że u kogo jak nie u Boga i Jego Matki mam szukać pomocy.
Nie zawsze było łatwo z odmawianiem nowenny. Bywały dni kiedy z łatwością się modliłam, ale i takie kiedy występowały przeszkody typu brak czasu. Jednak myślę, że trudności są niejako „częścią” tej 54-dniowej modlitwy.
Istotnie jest jedynie to, że nasza Najukochańsza i Najtroskliwsza Matka Najświętsza nie pozostała obojętna na moje błagania. Oprócz tego, że udzieliła mi pomoc w walce z nerwicą, to obdarzyła mnie całym mnóstwem łask, w intencji których nie odmawiałam nowenny pompejańskiej. Przez zawierzenie Jej Niepokalanemu Sercu dziękuję Trójcy Przenajświętszej za uzdrowienie.
W sumie przez okres ok. 2 lat odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w podobnej intencji. Była to też swego rodzaju „umowa” z Matką Bożą, że w tej intencji będą dwie nowenny.
Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność jaką noszę w sercu dla naszej Matki. Nie bójcie się zaufać Jezusowi i Jego Matce. Warto.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MagdalenaAsia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Asia
Gość
Asia

Pięknie

Magdalena
Gość
Magdalena

Dzieukuje. WARTO ZAUFAC Matce Bozej. „Maryjo ufam Tobie bezgranicznie. Ty mozesz wszystko uprosic”
Dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…