Joanna: Matka Najświętsza zawsze nam pomaga

Pragnę złożyć świadectwo o łaskach jakie doświadczyła moja rodzina podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej . Kiedy dowiedziałam się,że moja synowa jest w szpitalu zaczęłam modlić się z całego serca o uratowanie mojego wnuka, jeśli taka jest wola Boża.Przeczytaj Joanna: Matka Najświętsza zawsze nam pomaga
Przeczytaj całość

Monika: Na sto procent zawierzyłam i dostałam piękny owoc

Szczęść Boże. Modliłam się i nie ustępowałam w tym, że Matka Boska mi pomoże , gdyż nie była to moja pierwsza nowenna.
Przeczytaj całość

Magdalena: Całkowicie ufam tylko Maryi

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chcialam napisac, ze dzieku Nowennie Pompejanskiej dokonala sie moja przemiana wewnetrzna. Otrzymalam ogrom lask, ktorych nawet nie jestem swiadoma. Obecnie odmawiam Nowenne Pompejanska juz 6 w intencji zdrowia i potrzebnych lask dla mojej ziemskiej Mamy.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Uzdrowienie wewnętrzne

Nie potrafię wam wprost tego opisać. Robię karierę na którą nie miałabym szans.Założyłam rodzinę,podróżuję po świecie,wypoczywam.Chwała Panu za te wszystkie łaski!!!!
Przeczytaj całość

Urszula: Zaczęłam czytać Pismo Święte

Jest to długi łańcuch zdarzeń, nad którymi Ona czuwa
Przeczytaj całość

GLM: Kolejna łaska zdrowia dla żony

W czasie odmawiania drugiej nowenny części dziekczynnej Matka Boża udzieliła mi kolejny raz łaski zdrowia dla mojej żony.Dziękuję jej z całego serca za te łaskę moc nowenny i różańca jest wielka .Chwała Ci Pani nasza.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "GLM: Kolejna łaska zdrowia dla żony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iga
Gość

Obecnie odmawiam kolejną /może dziesiątą/ nowennę w intencji naszego syna, który uwikłał się w kłopoty. Wiem, że Matuchna go nie zostawi i pomoże mu. Na razie czekam i ufam. Ale w tym czasie mój mąż rozpoczął proces nawrócenia, czego się nie spodziewałam. To dodatkowa łaska. Chwała Panu! Dziękuję Ci Matko!

enia
Gość

Oby więcej takich mężów było

Michał
Gość
Michał

Moja żona miała guza 19 mm w trakcie odmawiania części dziekczynnej żona zrobiła badania i guz ma teraz 12 mm .Moc nowenny i różańca jest ogromna.Wierzę że to Matka Boża pomogła mojej żonie.Zostało mi jeszcze pięć dni nowenny ale dalej będę się modlił i dziękował Maryi za te wielka łaskę. Z Bogiem.

enia
Gość

Michał Chwała Panu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!