GLM: Kolejna łaska zdrowia dla żony

W czasie odmawiania drugiej nowenny części dziekczynnej Matka Boża udzieliła mi kolejny raz łaski zdrowia dla mojej żony.Dziękuję jej z całego serca za te łaskę moc nowenny i różańca jest wielka .Chwała Ci Pani nasza.

K: Niestety nic się nie zmieniło

Nowennę pompejańską odmawiałem w zeszłym roku Skończyłem 15 sierpnia wyszło że w dzień moich urodzin .Co wtedy uznałem za znak .Przeczytaj K: Niestety nic się nie zmieniło
Przeczytaj

Krystyna: Świadectwo nowenny pompejańskiej

.Nie wyobrażam sobie teraz życia , bez tej modlitwy . Mam nadzieję ,że zaraz po Św. Wielkanocnych znowu wezmę różaniec do ręki i zacznę następną Nowennę .
Przeczytaj

Aneta: Modlitwa o cud uzdrowienia.

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac rok temu. Teraz znowu jestem w trakcie odmawiania kolejnej. Moj syn jest osoba niepelnosprawna.
Przeczytaj

Marek: Powrót do wiary

Najlepiej zacząć od początku. Jestem osobą po rozwodzie. Przez wiele lat nie uczestniczyłem w życiu Kościoła w żadnych stopniu. Moje małżeństwo okazało się przysłowiową katastrofą. Oczekując na rozwód poznałem osobę z którą spotykałem się niedługi czas bo niestety tylko ponad 2 miesiące. Dzieliła nas duża różnica wieku. Pomimo tego E. dała mi przez ten krótki czas tyle ile nie otrzymałem przez kilka lat trwania mojego małżeństwa. Był to dla mnie wspaniały czas bo byłem w końcu szczęśliwy. E. jest osobą wierzącą. To ona nakierowała mnie na tę właściwą drogę.
Przeczytaj

Beata: Dziękuję każdego dnia za wszystkie łaski i cuda

Na samym początku chciałam na pisać ze NP znalazłam przypadkiem szukając w modlitwy skutecznej .Z początku myślałam że nie dam rady 3 cześci różańca .Ale gdy dostałam silnych bólów brzucha i znalazłam się w szpitalu gdzie okazało się że mam w pęcherzu kamień Przeczytaj Beata: Dziękuję każdego dnia za wszystkie...
Przeczytaj

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MichałeniaIga Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Iga
Gość

Obecnie odmawiam kolejną /może dziesiątą/ nowennę w intencji naszego syna, który uwikłał się w kłopoty. Wiem, że Matuchna go nie zostawi i pomoże mu. Na razie czekam i ufam. Ale w tym czasie mój mąż rozpoczął proces nawrócenia, czego się nie spodziewałam. To dodatkowa łaska. Chwała Panu! Dziękuję Ci Matko!

enia
Gość
enia

Oby więcej takich mężów było

Michał
Gość
Michał

Moja żona miała guza 19 mm w trakcie odmawiania części dziekczynnej żona zrobiła badania i guz ma teraz 12 mm .Moc nowenny i różańca jest ogromna.Wierzę że to Matka Boża pomogła mojej żonie.Zostało mi jeszcze pięć dni nowenny ale dalej będę się modlił i dziękował Maryi za te wielka łaskę. Z Bogiem.

enia
Gość
enia

Michał Chwała Panu