Malwina: Dziękuję, że jesteś przy mnie

Szczęść Boże!
Na wstępie muszę podziękować wszystkim, którzy stworzyli tę wspaniałą stronę, gdzie jest możliwość złożenia świadectwa. Powinnam była zamieścić je już dawno. Dzisiaj, ze względu na drugą rocznicę rozpoczęcia życia z Nowenną Pompejańską jest ku temu najlepszy moment 🙂

Mija dokładnie 2 lata od momentu kiedy po raz pierwszy rozpoczęłam Nowennę Pompejańską. Stało się to za sprawa ojca Szustaka. W zeszłym roku po raz drugi dołączyłam do zbiorowego odmawiania Pompejanki. Modliłam się o spotkanie na mojej drodze dobrego męża. W sumie w tej intencji odmówiłam trzy Nowenny. I chociaż w tej chwili nadal nikogo nie mam jeszcze przy swoim boku to mam przekonanie, że moja intencja będzie wysłuchana i stanie się to w najlepszy dla mnie sposób. To tak jakby na horyzoncie widać odległy zarys spełnionej prośby : ) Tak jak wiele osób również i ja doświadczam niezwykłego spokoju, nie załamuje się, czuję Bożą Obecność, a wcześniej na pewno jej nie potrafiłam dostrzec i docenić. Nie ma paniki.

W tym roku, kiedy po raz trzeci odmówiłam Nowennę w intencji dobrego męża zaczęło się w moim otoczeniu dziać wiele przykrego. Zaczęło się od informacji, że Mama mojej przyjaciółki zmaga się z czerniakiem. Moja przyjaciółka jest ateistką, ale obiecałam jej, że w intencji jej Mamy zmówię Nowennę. Spotkało się to z jej akceptacją i wdzięcznością. Jakoś na początku modlitwy odmawianej w intencji mamy przyjaciółki dowiedziałam się, że i moja Mama ma podejrzenie nowotworu. Od razu zaczęłam w jej intencji zmawiać kolejną Nowennę. Odmawiałam więc 2 na raz. Było ciężko, na pewno nie była to doskonała modlitwa, ale intencja szczera i bliska memu sercu. Wierzyłam, że Maryja wysłucha mojego wołania. U mamy zdiagnozowano ostatecznie raka złośliwego z przerzutami. Jest już po drugiej chemii. Wyniki wykazały skuteczność leczenia, poziom markerów zmalał o 1/3. W chwili gdy usłyszałam przez telefon tę dobrą wiadomość czułam jak ogromny kamień spada mi z serca, a zamiast niego zalewa mnie fala szczęścia. Wiedziałam wówczas, że tę łaskę zawdzięczam wstawiennictwu Najświętszej Panienki – Dziękuję Ci Maryjo! Leczenie jest jeszcze w toku, wiele jeszcze przed nami, ale po prostu mam przeczucie, że będzie dobrze. Kolejną niepokojącą wiadomością był stan zdrowia mojej drugiej przyjaciółki – za sprawą manipulacji złego człowieka, z którym się związała wpadła w depresję. Na szczęście odeszła od niego i rozpoczęła leczenie. W jej intencji modlę się o zdrowie i nawrócenie dla niej. Jeszcze jedną niepokojącą wiadomością jest nieciekawy wynik i podejrzenie nowotworu u jeszcze jednej mojej przyjaciółki, dla niej również będę się modlić. Dużo złych informacji krąży dookoła, ale czuję w sobie siłę, a bardziej uczucie Bożego wsparcia.

Jestem przekonana, że dzięki Maryi, dzięki Różańcowi zbliżyłam się do Boga. W codziennych sytuacjach zauważam, że do mnie przemawia. Może zabrzmi to dziwnie, albo nawet niepoważnie, ale najlepiej opisuje to określenie „puszcza do mnie oko”, albo z uśmiechem mówi: „to powinno być tak, żeby było dobrze”. Prowadzi mnie. Nowenna zesłała cudowny, kojący spokój. Dzięki oparciu się na Maryi mam więcej w sobie optymizmu i serdeczności. Częściej przystępuję do sakramentów, codziennie staram się czytać Słowo Boże. Idę naprzód z ufnością w Bogu, wychodzę z inicjatywami. Wokół siebie dostrzegam obecność dobrych ludzi, które postawił na mojej drodze Pan. Wiele osób – zarówno starych i nowo zyskanych przyjaciół, a także świeżo poznanych ludzi otacza modlitwą i wspiera moją Mamę. Jest to zasługa Bożej Opieki – dziękuję i proszę o dalsze wsparcie.

Także każdy kto czuje się zagubiony w życiu, opuszczony, nie wie co robić, niech weźmie do ręki Różaniec i zacznie się modlić. Matka Boża naprawdę pomaga, przecież powiedziała „ja zawsze jestem z Wami”. Zaufaj Jej, zaufaj Jezusowi, zaufaj Bogu, a zmienisz swoje życie na lepsze; odnajdziesz spokój, radość i sens.

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

33
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Wątki komentarzy
23 Wątki z odpowiedziami
23 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
24 Autorzy
LucynaAragosiaOnaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Bóg zapłać za to świadectwo

Alik
Gość
Alik

Piękne świadectwo Malwino Pamiętaj,że Mama Boża jest zawsze blisko Ciebie chociaż Jej nie widzimy Ona Jest i opiekuję się nami, nieraz przekonałem się o tym … np. uniknięcie wypadku itd. Sam modlę się w rożnych intencjach min. o pracę, błogosławieństwo dla mojej Rodziny i o to bym spotkał na swojej drodze Przyszłą żonę… Obecna NP Ofiarowana jest o to bym stał się dobrym człowiekiem by moje serce uległo przemianie I Ta NP została już Wysłuchana o czym mogę zaświadczyć dlaczego inne nie zostały wysłuchane jeszcze tego nie wiem podkreślam jeszcze ? i na te intencje przyjdzie pora… Malwina wszystko czego… Czytaj więcej »

tez Ania
Gość
tez Ania

Malwino, serdecznie pozdrawiam. Ja także zaczęłam moją przygodę z pompejanką dwa lata temu dzięki Ojcu Szustakowi. I ja modlę się o dobrego męża. Dobrze, że jest strona, na której możemy anonimowo się dzielić.

Bożena
Gość
Bożena

Malwina ja też odmawiam Nowennę Pompejańska w kwietniu minie trzy lata codziennie bez przerwy i nie zamierzam przestać.Blagam Jezusa o cud, bo tylko Boży cud może sprawić że mój mąż wyzdrowieje.Chyba od roku choroba się zatrzymała,nie ma poprawy.Ja natomiast módl się i jestem spokojna jak nigdy.Ja która byłam kierowana dwa razy do psychiatry na leczenie silnejnerwicy jestem spokojna bo całkowicie zaufałam Jezusowi.czasami mam dola ale zaraz znów różaniec i do przodu.Jezus uzdrowil mnie z nerwicy na mszy o uzdrowienie miałam spoczynek w duchu świętym i wsxystko odeszło już półtora roku

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Piękne świadectwo ! Tak właśnie działa Najświętsza Maryja Panna. Pozdrawiam.

Anna
Gość
Anna

Chciałam napisać kilka słów do Wszystkich, którzy modlą się o Dobrego Męża/Żonę. Ja zaczęłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej w tej intencji we wrześniu 2011 roku. We wrześniu 2017 roku wyszłam za mąż i mam naprawdę Dobrego i Kochanego Męża. Trzeba zaufać Maryi. Po drodze Matka Boża „zrywała” różne znajomości, które w tamtym czasie dawały mi nadzieje, ale teraz po latach widzę, że to były bardzo niewłaściwe osoby. Wtedy tego nie widziałam. Dlatego teraz jeśli sytuacja w Waszym życiu składa się tak, że jakaś znajomość jest zerwana trzeba ZAUFAĆ, bo najwyraźniej to nie jest ta osoba. Tego się nauczyłam w tej dosyć… Czytaj więcej »

Iwona
Gość
Iwona

Ja odmawiam pierwszą pompejańskie i mogę powiedzieć to samo problem w intencji którego się modlę nie zniknął ale zmieniło się moje nastawienie .Pogodziłam się z tym i przestałam się miotać odzyskałam dawną pogodę ducha choć myślałam że to nigdy nie nastąpi.Ufam Maryji że pokieruje moim życiem tak jak dla mnie będzie najlepiej a nie jak ja sobie wymyśliłam.

Magdalena
Gość
Magdalena

W Ameryce zostały przeprowadzone badania na 20 000 małżeństw na temat kto jest bajbardziej zadowolony z seksu w małżeństwie. Okazało sie że były to pary katolickie i hasydzkie (ortodoksyjni żydzi). Po przeprowadzeniu bardziej wnikliwych testów okazało się, że w tych grupach był największy odsetek małżeństw, które poraz pierwszy współżyły seksualnie ze sobą po ślubie. W toku kontynuacji tych badań, okazało sie, że istnieje pewna korelacja pomiędzy szcześliwością pożycia małżeńskiego a stanem dziewictwa osób, ktore decyduja sie na stanowienie pary małżeńskiej. Zjawisko to nazwano MECHANIZMEM PIERWSZEGO KONTAKTU. Polega ono na tym iż, moment inicjacji seksualnej, ma kluczowe znaczenie na dalsze pożycie… Czytaj więcej »

Dana
Gość
Dana

Magdalena Pani juz dziekujemy!!!

Joanna
Gość
Joanna

A ja myślę , że to forum nie jest absolutnie dla Pani.W internecie jest masa portali , gdzie nie ma „katoli „i nikogo Pani nie będzie obrażać.Może nawet spotka Pani podobnych do siebie.To wspaniałe forum i Pani zwyczajnie go niszczy swoimi wypowiedziami.

janko
Gość
janko

Może jakas refleksja dlaczego niszczy? Co prawda w oczy kole żeś bez serca?

Opisghhh
Gość
Opisghhh

Zacznij wymagać więcej od siebie a nie od innych

Opisghhh
Gość
Opisghhh

Dotyczyło tego o seksualności, takie coś piszą osoby z zaburzoną tą sferą i wpadają w obsesyjnośc religijna a nie w ewangelicznosc

Ania
Gość
Ania

Ja rowniez kiedys odmawiajac NP mialam wiare ze cos sie zmieni w moim zyciu poznam swoja polowke , ale po tych kilku latach juz nie wierze w zmiane , ze swoich obserwacji wiem ze ktos duzo i dlugo sie modli i nie zostaje wysluchany a inny zmowi jedna modlitwe nowenne i juz sie wszystko zmienia , i u takich osob wiara sie umacnia a u niewysluchanych następuje po ludzku powiem zawod i zgorzknienie . Teraz dla ludzi samotnych najgorszy czas, ja osobiscie od dluzszego czasu nienawidze swiat wlasnie ze wzgledu na brak nadziei .

Zawiedziona
Gość
Zawiedziona

Znam to z autopsji i w pelni sie zgadzam

Zawiedziona
Gość
Zawiedziona

Ja jestem zla sama na siebie ze uwierzylam w to ze moge wynodlic sobie meza , chyba w tym wszystkim najgorsze jest rozczarowanie ta nadzieja i wiara w re zmiane

Magdalena
Gość
Magdalena

Kohabitacja przedmałżeńska w świetle badań naukowych – Iwona Ulfik-Jaworska ulfik – OWOCE wspólnego zamieszkiwania par przed ślubem Wzrastająca popularność kohabitacji przedmałżeńskiej, czyli wspólnego zamieszkiwania par przed ślubem, prowokuje dyskusje oraz liczne badania poświęcone temu zjawisku. Dyskusje podejmowane są przede wszystkim w Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych. Badania wskazują na coraz większą powszechność zjawiska wspólnego mieszkania przed ślubem, czyli tzw. kohabitacji przedmałżeńskiej, oraz wzrost akceptacji społecznej dla związków nieformalnych. Oto niektóre wyniki i wnioski z badań prowadzonych przez socjologów i psychologów. Dlaczego pary chcą mieszkać ze sobą przed ślubem? – Zdecydowana większość badanych uważa, że mieszkanie ze sobą przed ślubem… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Kohabitacja przedmałżeńska w świetle badań naukowych – Dr Iwona Ulfik-Jaworska OWOCE wspólnego zamieszkiwania par przed ślubem Wzrastająca popularność kohabitacji przedmałżeńskiej, czyli wspólnego zamieszkiwania par przed ślubem, prowokuje dyskusje oraz liczne badania poświęcone temu zjawisku. Dyskusje podejmowane są przede wszystkim w Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych. Badania wskazują na coraz większą powszechność zjawiska wspólnego mieszkania przed ślubem, czyli tzw. kohabitacji przedmałżeńskiej, oraz wzrost akceptacji społecznej dla związków nieformalnych. Oto niektóre wyniki i wnioski z badań prowadzonych przez socjologów i psychologów. Dlaczego pary chcą mieszkać ze sobą przed ślubem? – Zdecydowana większość badanych uważa, że mieszkanie ze sobą przed ślubem zwiększa… Czytaj więcej »