Grazyna: Nasza kochana Matka Maryja zawsze przychodzi z pomocą!

Odmawiam Nowenne Pompejska juz prawie rok i tyle cudow sie stalo w moim zyciu ze moglabym napisac ksiazke. A wiedz pierwszy cud to byl ze tata postawil dom na sprzedaz, stal on na rynku dosyc dlugo dlatego ze wydarzyla sie w nim tragedia o ktorej niechce pisac bo jest smutna....
Read More

Anna: Dzięki wstawiennictwu Matki Bożęj tata wraca do zdrowia

Nie byłam pewna czy podołam, ale tak naprawdę była to ostatnia deska ratunku, gdyż stan Taty się pogarszał
Read More

Justyna: Bóg ulepszył moje życie

Szczęść Boże, na początku chcę powiedzieć o tym jak w naszym życiu jest bardzo ważne nawrócenie się, odmawianie różańca chociaż raz dziennie poświęcenie czasu dla Boga ( przynajmniej 15-20 minut dziennie) zamiast te 20 min spędzać przed telewizorem lub nudząc się. W moim przypadku, któregoś dnia przyszła mi myśl abym się pomodliła w intencji narzeczonego , oboje jesteśmy wierzący, ale czułam że w naszym życiu w codzienności nie znajdujemy czasu dla Boga.
Read More

H: Dziękuję Ci Matko Przenajswientrza za wszystkie Łaski

Dziękuję Ci Matko Przenajswientrza za wszystkie Łaski które od Ciebie otrzymałam. Dwa razy odmawialam Nowennę Pompejanska teraz niedługo przygotowuję się trzeci raz. To naprawdę działa.
Read More

Krysia: Modle się o zdrowie córki

Różaniec odmawiam codziennie od dawna,ale o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo.W kwietniu moja córka zachorowała na białaczke.Zaczęłam się modlić gorliwie o jej zdrowie do Matki Bożej.Przypadkowo na stronie internetoerj znalazłam informacje o Nowennie i mszy w Pompejach.Zaczęłam odmawiać nowennę.Przeczytaj Krysia: Modle się o zdrowie córki
Read More

Rozdajemy folderki z nowenną pompejańską! 2. edycja!

Moi Drodzy!

Najstarsi z nas 😉 pewnie pamiętają akcję: „Rozdajemy folderki z nowenna pompejańską„. Tym razem przygotowałem 21.000 bezpłatnych obrazków ze składanymi nowennami pompejańskimi. Pojedynczy pakiet zawiera 70 takich składanych nowenn pompejańskich – folderków/obrazków/ołtarzyków. Jeśli chcesz rozszerzać nowennę pompejańską, to jeden z tych pakietów może trafić do Ciebie! Zupełnie bezpłatnie!

Jak wiemy, na każdym obrazku znajduje się:

  • wizerunek Matki Bożej Pompejańskiej,
  • nowenna pompejańska – instrukcja z modlitwami,
  • krótka historia nowenny pompejańskiej z obietnicą Maryi,
  • harmonogram dni nowenny do wykreślania,
  • informację, że świadectwa można przysyłać na naszą stronę.

Każdy pakiet ma zafoliowanych 70 obrazków, by zmieścić się w gabarycie A i w wadze do 350 gram, a więc w możliwie ekonomicznej przesyłce.

AKCJA zamknięta – rozdaliśmy już wszystkie pakiety. Jesli uda się, to wkrótce ją ponowimy.

Bezpłatne pakiety z nowenną pompejańską czekają na chętnych!

Jeśli chcesz włączyć się w apostolat nowenną pompejańską, jeśli pragniesz rozdawać w swoim otoczeniu obrazki z nowenną, to tak, możesz otrzymać bezpłatnie jeden pakiet (nie więcej) na swój adres w Polsce. Jeśli wcześniej juz otrzymałaś pakiet, daj szansę innym.

Mamy 21.000 obrazków a więc tylko 300 pakietów, nie możemy jej przekroczyć tej liczby.

Jak, gdzie, komu?

Celem jest zachęcenie jak najwięcej osób do nowenny pompejańskiej. Mamy szansę trafić do 21.000 osób – także dzięki Tobie.

Możesz rozdawać te obrazki nieodpłatnie każdemu, komu uważasz że się przydadzą. Możesz też wyłożyć je w kościele, w jakimś punkcie „duchowym”, ale nigdy nie chowaj do szuflady, by się nie marnowały.

Ile to kosztuje?

Pakiety są zupełnie bezpłatne! Twoje dane nie będą w żaden sposób „przetwarzane” i wykorzystywane.

Zostaw swój adres do wysyłki!

Zamówienie wyłącznie przez poniższy formularz i nie ma innej możliwości. Wypełnij proszę go starannie, by oszczędzić pracy przy poprawianiu.

Wyślijcie „komuś, gdzieś”…

Kochani, te pakiety wyślę wyłącznie na adresy osób w Polsce, które je chcą. Nie wyślę na adres, gdzie mogą okazać się niechciane lub będą poniewierane. Nie podajemy więc adresów znajomych, instytucji, parafii, księży, krewnych, ale wyłącznie swoje własne.

Kiedy otrzymam swój pakiet?

Pakiety będę wysyłać w miarę możliwości i tak szybko, jak to możliwe. Dostarczy je Poczta Polska przesyłką marketingową (ok. tygodnia czasu od momentu nadania).

Wolę jednak zapłacić albo chcę się zrewanżować

Ok, ale to możesz zrobić po prostu zamawiając obrazki na tej stronie.

ALBO możesz wesprzeć tę akcję na www.wdowigrosz.pl – kliknij tutaj.

Dziękuję za uwagę!
Marek Woś, Fundacja PKRŚ
Zobacz nasze działania na fundacyjnym blogu oraz na stronie www.wdowigrosz.pl!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!