Jak realizować obietnice dane Matce Bożej Pompejańskiej?

Znasz te słowa? „Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.”

Wielu czcicieli Maryi i odmawiających nowennę pompejańską szerzy ją poprzez rozdawanie obrazków z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ. To świetny sposób na wypełnienie obietnicy danej Matce Bożej!

Taki składany obrazek, który łatwo mieści się w portfelu lub książeczce do nabożeństwa, to najprostsza metoda apostolatu różańcowego!

 Zawiera obrazek Matki Bożej Pompejańskiej, historię nowenny pompejańskiej, instrukcję odmawiania nowenny oraz harmonogram kolejnych dni nowenny do wykreślania.

Jak pisze Anna: „Te obrazki to świetna sprawa ja ostatnio bedąc w kościele zostawiłam kilka tych obrazków i można powiedzieć że „poszły niczym świeże bułeczki ”I tak można szerzyć Nowennę!”

10x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Cena promocyjna 1,80 zł Cena 2,50 zł

10x Obrazek z nowenną pompejańską – z historią nowenny

Cena promocyjna 1,80 zł Cena 2,50 zł

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o