Rozdajemy folderki z nowenną pompejańską!

Moi Drodzy!

Wielu z nas uczestniczy w akcji „8 stron dla Królowej Różańca Świętego”. Ostatnio akcja znów zakończyła się sukcesem, zob. tutaj. Dziękujemy! Ponieważ Fundacja pod naszym zarządem rozlicza się dokładnie z celów, okazało się, że mamy lekką nadwyżkę w tej akcji, którą przeznaczamy na bezpłatną promocję nowenny pompejańskiej (poza tym, co przeznaczyliśmy wcześniej na akcję „Nowenna dla więźnia”). 

Przygotowałem więc zestaw 250 bezpłatnych pakietów ze składanymi nowennami pompejańskimi. W każdym jest 70 takich składanych nowenn pompejańskich – folderków/obrazków/ołtarzyków. Jeden z tych pakietów może trafić do Ciebie!

Co znajdziemy na takim składanym obrazku?

 • nowennę pompejańską – instrukcję z modlitwami,
 • krótką historię nowenny pompejańskiej z obietnicą Maryi,
 • wizerunek Matki Bożej Pompejańskiej,
 • harmonogram do wykreślania,
 • informację, że świadectwa można przysyłać na naszą stronę.

Każdy pakiet jest zafoliowany. Ma 70 obrazków, by zmieścić się w gabarycie A i w wadze do 350 gram, a więc w możliwie ekonomicznej przesyłce.

Bezpłatne pakiety z nowenną pompejańską czekają na chętnych!

Jeśli chcesz włączyć się w apostolat nowenną pompejańską, jeśli pragniesz rozdawać w swoim otoczeniu obrazki z nowenną, to tak, możesz otrzymać bezpłatnie jeden pakiet (nie więcej) na swój adres w Polsce.

Tylko 250 pakietów!

Jak, gdzie, komu?

Możesz rozdawać obrazki każdemu, komu uważasz że się przydadzą. Pamiętaj, by się nie bać, że jest wśród nas wiele osób, które sięgnęły po różaniec po raz pierwszy od dawna właśnie dzięki takiej zachęcie: obrazkowi z nowenną pompejańską. Możesz też wyłożyć je w kościele, w jakimś punkcie „duchowym”, ale nigdy nie chowaj do szuflady, by się nie marnowały.

Wyślijcie „komuś, gdzieś”!

Kochani, te pakiety wyślę wyłącznie na adresy osób w Polsce, które je chcą. Nie wyślę na adres, gdzie mogą okazać się niechciane lub będą poniewierane.

Pakiety są zupełnie bezpłatne, zawdzięczamy je naszym Darczyńcom!

Chcesz otrzymać bezpłatnie pakiet do rozdania? – Zostaw swój adres do wysyłki:

Zamówienie wyłącznie przez ten formularz! Wypełnij proszę go starannie, by oszczędzić pracy przy poprawianiu. Pamiętaj, wysyłka tylko w Polsce na Twój adres. Masz znajomych? – Podzielisz się swoim pakietem.

UWAGA! Pakiety już na ukończeniu! Jeśli coś zostanie, dam znać

Kiedy je otrzymam?

Pakiety będę wysyłać w miarę możliwości i tak szybko, jak to możliwe. Dostarczy je Poczta Polska przesyłką marketingową (ok. tygodnia czasu od momentu nadania).

Dziękuję za uwagę!
Marek Woś, Fundacja PKRŚ
Zobacz nasze działania na fundacyjnym blogu!

 • Wysłałam mój adres od czego zależy kto dostanie??? Ja już dwa razy zamówiłam i roznioslam do kościoła i do znajomych. Wszyscy odmawiają.

  • Dziękuję za Twój apostolat.
   Każdy, kto zamówi, dostanie.
   Jeśli formularz nie będzie widoczny, to znacyz, ze już nie ma czego zamawiać 🙁 I czekamy na następną akcję

 • Świetna akcja! Ja odmawiam swoją drugą NP i chciałabym jej nauczyć członków rodziny i znajomych. W końcu obiecałam to Maryji 🙂

 • szkoda że już nie macie tych pakietów, a może jeszcze coś będzie? 🙂

 • Jesteście wspaniali ostatnio na kolędzie Dałam taki obrazeczek księdzu proboszczowi Pozdrówka Pani Pompejańska jest potęznna

  • Wspaniali sią wszyscy ci, którzy nie boją się proponować bliźnim obrazków z nowenną, któ®zy tym samym łamią głupi sterreotyp, że wiara jest sprawą tak intymną, że nie należy o niej z nikim rozmawiać, a już w ogoóle to ewangelizować

 • I jeszcze dałam kuzynowi męża Misjonarzowi powiedział, że jeszcze nikt Go tak nie namawiał do modlitwy To Pani Pompejańska z Nieba daje takie łaski. Wy robicie wspaniałe dzieło , którego nie da się opisać słowami . Ja widzę po ludzkich oczach , że szukają miłości a nowenna Pompejańska to ekspresowe łączę z Niebem. Często mówię tym których zachęcam „odmów jedną a gwarantuje Ci że będziesz chciał odmówić następną”. Życzę Wam żeby Pani Pompejańska dawała Wam mnóstwo siły. Jesteście wspaniałym sercem tej ewangelizacji. Pozdrówka

 • A ksiadz w mojej parafii mowi, ze bezpieczniej jest odmawiac caly rozaniec codziennie, zamiast NP, bo to zwiazane z czarami i magia, to nie jest dobre dla kosciola!

   • O tym kazdy wie, ale nie kazdy w to wierzy. Ksiezom jednak trzeba wierzyc, bo to przeciez Im Pan Jezus dal wladze! „Co zawiazecie na ziemi, bedzie zawiazane, a co rozwiazecie, bedzie rozwiazane.”
    A strona rosemaryja jest prowadzona przez ludzi swieckich. No to my, ludzie potomni, komu mamy w koncu wierzyc?

    • O Nowennie dowiedziałam się właśnie od księdza na Mszy Św. Opowiedział tak pięknie o Bartolu Longo, że po przyjściu do domu nie mogłam przestać myśleć o tej modlitwie do tego stopnia, że zaczęłam szukać w internecie czegoś więcej o NP . Podczas spowiedzi powiedziałam starszemu księdzu , że odmawiam Nowennę pomejańską i za jakiś czas, innemu księdzu w średnim wieku – żaden z nich nie był zaskoczony żaden też z nich nie powiedział , że modlę się ” czymś zakazanym” .

   • Nasi Księża wiedzą o Nowennie Pompejańskiej z pewnością .Ta wieść rozchodzi się błyskawicznie , przecież to zasługa Pana , wydawnictwa. Były ataki na tę stronę i chyba będą .Zło nie popuszcza .

  • To nie ma nic wspolenego z magia!!! Przeciez Maryja nie obiecala, ze spelni kazda prosbe. Otrzymujemy potrzebne laski. To jest zblizanie sie do Jezusa przez Maryje. Jezus nauczyl nas modlitwy „Ojcze nasz” i tam jest napisane „…Badz wola Twoja, jako w Niebie, tak i na Ziemi…”. Ten ksiadz jakis niedoinfirmowany. Cuda to przeciez tez nie zadna magia, prawda? Ja odmawiam teraz swoja druga NP i czuje, ze moje zycie zmienia sie na lepsze!

 • O tym kazdy wie, ale nie kazdy w to wierzy. Ksiezom jednak trzeba wierzyc, bo to przeciez Im Pan Jezus dal wladze! „Co zawiazecie na ziemi, bedzie zawiazane, a co rozwiazecie, bedzie rozwiazane.”
  A strona rosemaryja jest prowadzona przez ludzi swieckich. No to my, ludzie potomni, komu mamy w koncu wierzyc?

 • Ja obrazki z Nowenną Pompejańską zostawiam w kościółkach pod ławką i …… wszystkie szybko znikają

 • Mam pytanie trochę nie na temat ,zastanawia mnie fakt czy jeśli osoba modlaca się np nie jest w stanie łaski uświęcającej to czy taka modlitwa jest skuteczna?

  • Ana , jak ja zaczynałam byłam stanie łaski .., ale ….tak się mi tylko wydawało , ponieważ podczas odmawiania NP zaczęły się mi przypominać co rusz jakieś dawne grzechy, o , których nawet nie wiedziałam a raczej zapomniałam . Zaczęłam się zastanawiać , czy się z nich spowiadałam, czy nie . To było tak mocno narastające uczucie , że w trakcie odmawiania poszłam do spowiedzi generalnej. Tak, że warto jest zrobić rachunek sumienia iść do spowiedzi . Pozdrawiam.

 • Dziękuję Ewelino za kometaz ,też tak mam że podczas odmawiania nowenny przypominają mi się grzechy z przeszłości które nie zostały wypowiadane. Postanowiłam pójść do pożądanej spowiedzi wkoncu bo źle mi z tym że omija mnie coś tak wspaniałego jak Komunia Swieta

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!