Dorota: W czasie Nowenny przyśnił mi się Jan Paweł i zostałam wysłuchana.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus . Mam na imię Dorota .Moi rodzice są alkoholikami mama nie pije od siedmiu lat.
Read More

Maria: świadectwo uzdrowienia torbieli pajęczynówki w mózgu

Będąc w ciąży 4 lata temu, lekarze stwierdzili jeszcze w łonie, że mój syn ma poważną i rozległa wadę mózgu. Tuż po porodzie mój synek przeszedł szereg różnych badań, okazało się, że to torbiela pajęczynówki. Pojawiła się wtedy moja teściowa i przyniosła mi Nowennę Pompejską. Zaczęłam odmawianie i dziś widzę,...
Read More

Beata: NOWENNA POMPEJAŃSKA naprawdę działa

Z mężem tworzymy burzliwy związek.To pozostawiło ślad na naszych dzieciach.Jestem mamą 3 nastolatek.Najstarsza córka wpadła w anemię i depresję ,stany lękowe .Psycholog szkolny będący w stałym kontakcie z córką zlecił nam wizytę u psychiatry. Z anemią poradziliśmy sobie w 2 miesiące preparatami z żelazem ,dietą.Ogromny smutek przygnębienie ,depresja pozostawały .Sama...
Read More

Mariola: Wysłuchana prośba

Najświętsza Matka Boża sprawia cuda doświadczyłam tego parę razy w moim życiu... bardzo Ją kocham i całkowicie się Jej zawierzam i wiem, że Różaniec Święty to najmocniejsza modlitwa i bat na szatana
Read More

Justyna: Podziękowanie za wszystkie łaski

Chciałabym z Wami podzielić się moim świadectwem. 1,5 tygodnia temu skończyłam odmawiać pierwszą w życiu nowennę pompejańską. Przyznam szczerze, że już dużo wcześniej myślałam nad jej rozpoczęciem, ale za każdym razem jak pomyślałam o odmawianiu tej nowenny to odczuwałam pewne obawy. Po prostu bałam się zacząć nią modlić.
Read More

Beata – LIST: Prowadź Maryjo moją córeczkę

Jestem mamą 2 córek: Amelki – lat 6 i Karolinki – lat 10. Młodsza córka urodziła się z niedotlenieniem okołoporodowym. Na pozór wszystko było dobrze, rozwijała się prawidłowo. W wieku 3 lat jej mowa, rozumienie, postrzeganie innych było inne niż u rówieśników. Pojawiła się echolalia.

Kiedy trafiła do przedszkola w wieku 5 lat zasugerowano mi poddanie dziecka diagnozie psychologa klinicznego i psychiatry. Pełna strachu i obawy (uważano, że może mieć spektrum autyzmu) zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w dn. 7 stycznia 2016 r.

Pierwsza wizyta u pani psycholog odbyła się 12 stycznia 2016 r, gdzie stanowczo wykluczyła autyzm! Pod koniec stycznia córkę poddano testom i diagnozie. Ku zaskoczeniu wszystkich , okazało się, że ma bardzo wysoki intelekt (138) tworzący kontrast z jej dojrzałością emocjonalną. Zaburzenie emocjonalne oraz zaburzenie integracji społecznej (nad którymi pracujemy wciąż) blokują jej potencjał intelektualny niemogący się uzewnętrznić.

Wiem, że Matka Boża i św. Józef (do którego obecnie się modlę) oraz ich Syn pomogą nam uporać się z tymi problemami.

Już jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej za diagnozę, za lekarzy, którzy nas wspierają i dają nadzieję. Ufam, że Boża opatrzność nie opuści Amelki- lecz będzie prowadziła ją w dalszym życiu, nauce, aby mogła służyć na chwałę Bogu i ludziom poprzez dobry zawód.

Serdecznie pozdrawiam, jednocześnie zachęcam wszystkich żeby powierzyli swoje problemy Matce Bożej Pompejańskiej, która rzeczywiści natychmiast pomaga.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata – LIST: Prowadź Maryjo moją córeczkę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo! Beatko, wspaniale, że w trudnych chwilach mamy do kogoś się zwrócić. Życzę Waszej rodzinie zdrowia i dużo radości. Szczęść Wam Boże!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?