Kasia: Łaski już od zaczęcia NP

Witajcie! Chciałam podzielić się swoim świadectwem mimo, że jeszcze nie ukończyłam NP. Jest ona moją pierwszą nowenną, 36 dni odmówionych zostało 18. Otrzymałam łaski od pierwszego dnia nowenny, które nawet nie prosiłam, czyli brak popędu seksualnego, brak masturbacji oraz brak oglądania pornografii.

Moją intencją jest prośba o wspaniałego męża, wytrwanie z nim czystości przedmałżeńskiej. Rozpoczęłam nowennę, po tym jak zerwał ze mną chłopak. Byłam w strasznej rozpaczy, bo myślałam, że to już ten. Próbowaliśmy wytrwać w czystości ale się nie udawało, on też był wierzący, co tydzień chodziliśmy do spowiedzi i do kościoła. Niestety szatan nami kierował i się rozstaliśmy, bez szczególnego powodu, mimo, że było nam bardzo dobrze. Wtedy moja siostra, powiedziała mi, żebym zaczęła się modlić NP, o której już dawno słyszałam, moja siostra się nią modliła, też o męża. Odciągałam w czasie NP, myśląc, że nie podołam. Ale jak zaczęłam, nie mogłam się doczekać następnego dnia, żeby znów zacząć się modlić. Wczoraj obudziłam się nad ranem z lękiem, czuje, że zły duch krąży, przeszkadza mi w modlitwie, ale się nie poddaje! Wytrwam i wierzę, że Matula obdarzy mnie niesamowitymi łaskami. Następną NP zacznę w intencji uzdrowienia mnie z lęków, nerwicy i stresów. Mam 23 lata i czuję, że dopiero teraz zaczynam swoje życie. Maryja jest WSPANIAŁA, módlcie się a odmieni wasze życia! Bóg zapłać! Zachęcam WAS do modlitwy!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

4 myśli na temat „Kasia: Łaski już od zaczęcia NP

  1. Kasiu,odmawiaj Koronkę do Krwawych Łez Matki Bożej.Matka Boża obiecała,że tam gdzie jest odmawiana ta Koronka nie ma szatana.Pozdrawiam,możesz być dumna z siebie,że w tak młodym wieku dojrzale podchodzisz do modlitwy-dużo dobrego.M.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!