Halina Maria: Nowenna uratowała moją duszę.

Po trzeciej nowennie coś we mnie drgnęło, czułam, jak ktoś mnie woła, a potem prowadzi. To Matka Boża Królowa Różańca Św. zaprowadziła mnie do tego Zdroju, do Sakramentu Pokuty, do swojego syna Jezusa.
Read More

Grażyna: Otrzymałam drugie życie

Wyniki okazały się pomyślne, w pobranym materiale nie znaleziono komórek rakowych! Jestem szczęśliwa, a przez wstawiennictwo Matki Bożej zbliżyłam się do Ojca i wiem , że on zawsze przy nas jest i do siebie prowadzi, czasami różnymi drogami.
Read More

GE: Więc dzisiaj dziękuję

Składam świadectwo aby wszyscy wątpiący w utraconą miłość, zaufali naszej Mamusi. Ja z całego serca dziękuję za wstawiennictwo do naszego Pana Jezusa Chrystusa. Odmowiłam 3 NP, aby miłość mojego życia wrócił do mnie i syna. Miałam chwile zwątpienia czy warto?, a po co? przecież nic się nie dzieje. WARTO! i CUDA SIĘ DZIEJĄ! Wieloma łaskami zostałam obdarzona, których nie potrafiłam dostrzec. Więc dzisiaj dziękuję. Różaniec ma ogromną moc miłości, spokoju, ciepła i nauki życia naszego Pana Jezusa Chrystua.
Read More

Sylwia: Nie potrafię się już rozstać z różańcem!

Nowenna pompejańska zauroczyła mnie bezgranicznie, do tego stopnia, że nie potrafię się już obecnie z różańcem rozstać. Nauczyłam się ją odmawiać, kiedy idę, spaceruję, jadę autobusem lub tramwajem. Moje życie wypełniła modlitwa. Po pierwszej nowennie przyszła myśl, że będę się modlić za innych; tych, którzy szczególnie potrzebują wsparcia i opieki Matki Bożej. I tak odprawiłam drugą i trzecią nowennę. Owoce modlitwy są widoczne. Pamiętajcie, że wiara czyni cuda!
Read More

Wiesława: Ślub córki

Córka spotykała się z chłopakiem od 3 lat i chciała ślubu kościelnego ale on wciąż się zastanawiał zwlekał a miał już 37. Zaczęłam odmawiać nowennę na wiosnę a jesienią się oświadczył. Dziś są małżeństwem mają synka. Trudność podjęcia jakiejkolwiek decyzji ma do dziś.
Read More

Kasia: Łaski już od zaczęcia NP

Witajcie! Chciałam podzielić się swoim świadectwem mimo, że jeszcze nie ukończyłam NP. Jest ona moją pierwszą nowenną, 36 dni odmówionych zostało 18. Otrzymałam łaski od pierwszego dnia nowenny, które nawet nie prosiłam, czyli brak popędu seksualnego, brak masturbacji oraz brak oglądania pornografii.

Moją intencją jest prośba o wspaniałego męża, wytrwanie z nim czystości przedmałżeńskiej. Rozpoczęłam nowennę, po tym jak zerwał ze mną chłopak. Byłam w strasznej rozpaczy, bo myślałam, że to już ten. Próbowaliśmy wytrwać w czystości ale się nie udawało, on też był wierzący, co tydzień chodziliśmy do spowiedzi i do kościoła. Niestety szatan nami kierował i się rozstaliśmy, bez szczególnego powodu, mimo, że było nam bardzo dobrze. Wtedy moja siostra, powiedziała mi, żebym zaczęła się modlić NP, o której już dawno słyszałam, moja siostra się nią modliła, też o męża. Odciągałam w czasie NP, myśląc, że nie podołam. Ale jak zaczęłam, nie mogłam się doczekać następnego dnia, żeby znów zacząć się modlić. Wczoraj obudziłam się nad ranem z lękiem, czuje, że zły duch krąży, przeszkadza mi w modlitwie, ale się nie poddaje! Wytrwam i wierzę, że Matula obdarzy mnie niesamowitymi łaskami. Następną NP zacznę w intencji uzdrowienia mnie z lęków, nerwicy i stresów. Mam 23 lata i czuję, że dopiero teraz zaczynam swoje życie. Maryja jest WSPANIAŁA, módlcie się a odmieni wasze życia! Bóg zapłać! Zachęcam WAS do modlitwy!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KamilaDominikHannaMaria II Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Maria II
Gość
Maria II

Kasiu,odmawiaj Koronkę do Krwawych Łez Matki Bożej.Matka Boża obiecała,że tam gdzie jest odmawiana ta Koronka nie ma szatana.Pozdrawiam,możesz być dumna z siebie,że w tak młodym wieku dojrzale podchodzisz do modlitwy-dużo dobrego.M.

Hanna
Gość
Hanna

Kasia niech Cie Bog blogoslawi i strzeze.Chwała Panu ze dostrzegasz te wszystkie łaski

Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Kamila
Gość
Kamila