Ewa: Cudowna modlitwa

Nowennę zaczęłam odmawiać 13 sierpnia i mam za sobą już 47 dni. Nowenne pompejańską odnalazłam chyba nie przypadkiem, ponieważ uważam, że modlitwę tę odnalazłam dzięki błogosławionemu JP II, z którym często rozmawiam, prosząc Go o opiekę nade mną i nad moją rodziną oraz o wsparcie i to by prowadził mnie...
Read More

Małgorzata: Nowotwór skóry

Witam, odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji powrotu do zdrowia dziewczyny chorej na raka skóry. Gdy tylko dowiedziałam się o chorobie bliskiej mi osoby z rodziny zaczęłam prosić Matkę Boską o pomoc . Podczas leczenia pojawiły się komplikacje , stan chorej był bardzo zły.
Read More

Patrycja: Uzdrowienie z nowotworu

Teraz jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny i wiem że napewno nie będzie ostania. Dziękuję Ci Matenko za wszystko.
Read More

Zofia: Uzdrowienie brata

Najbardziej obawiałam się, że rozpocznę nowennę i nie wytrwam. Jednak jeśli cel jest ważny i czas na różaniec się znajdzie. Mój brat był chory na raka, tak w skrócie. Za wstawiennictwem Ojca Pio został uzdrowiony. Ostatnio zachorował na silną nerwicę,rozpoczęłam Nowennę Pompejańską, pokonał ja w domu bez konieczności hospitalizacji. Przeczytaj...
Read More

Lucyna: Trzeba wierzyć że Bożą Pomocą pokonamy kłopoty

Chciałabym złożyć świadectwo łaski jaką otrzymalam modląc sie Nowenną Pompejańską.Modliłam się o powrót do zdrowia z choroby nowotworowej. Razem ze mną modliła się rodzina i wielu znajomych.Każdy na swój sposób prosił Maryję ,Jezusa i świętych o wstawiennictwo u Boga.Przeczytaj Lucyna: Trzeba wierzyć że Bożą Pomocą pokonamy kłopoty
Read More

Kasia: Łaski już od zaczęcia NP

Witajcie! Chciałam podzielić się swoim świadectwem mimo, że jeszcze nie ukończyłam NP. Jest ona moją pierwszą nowenną, 36 dni odmówionych zostało 18. Otrzymałam łaski od pierwszego dnia nowenny, które nawet nie prosiłam, czyli brak popędu seksualnego, brak masturbacji oraz brak oglądania pornografii.

Moją intencją jest prośba o wspaniałego męża, wytrwanie z nim czystości przedmałżeńskiej. Rozpoczęłam nowennę, po tym jak zerwał ze mną chłopak. Byłam w strasznej rozpaczy, bo myślałam, że to już ten. Próbowaliśmy wytrwać w czystości ale się nie udawało, on też był wierzący, co tydzień chodziliśmy do spowiedzi i do kościoła. Niestety szatan nami kierował i się rozstaliśmy, bez szczególnego powodu, mimo, że było nam bardzo dobrze. Wtedy moja siostra, powiedziała mi, żebym zaczęła się modlić NP, o której już dawno słyszałam, moja siostra się nią modliła, też o męża. Odciągałam w czasie NP, myśląc, że nie podołam. Ale jak zaczęłam, nie mogłam się doczekać następnego dnia, żeby znów zacząć się modlić. Wczoraj obudziłam się nad ranem z lękiem, czuje, że zły duch krąży, przeszkadza mi w modlitwie, ale się nie poddaje! Wytrwam i wierzę, że Matula obdarzy mnie niesamowitymi łaskami. Następną NP zacznę w intencji uzdrowienia mnie z lęków, nerwicy i stresów. Mam 23 lata i czuję, że dopiero teraz zaczynam swoje życie. Maryja jest WSPANIAŁA, módlcie się a odmieni wasze życia! Bóg zapłać! Zachęcam WAS do modlitwy!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kasia: Łaski już od zaczęcia NP"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria II
Gość
Maria II

Kasiu,odmawiaj Koronkę do Krwawych Łez Matki Bożej.Matka Boża obiecała,że tam gdzie jest odmawiana ta Koronka nie ma szatana.Pozdrawiam,możesz być dumna z siebie,że w tak młodym wieku dojrzale podchodzisz do modlitwy-dużo dobrego.M.

Hanna
Gość

Kasia niech Cie Bog blogoslawi i strzeze.Chwała Panu ze dostrzegasz te wszystkie łaski

Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Kamila
Gość
Kamila

Obrazki z nowenną pompejańską?