Kasia: Łaski już od zaczęcia NP

Witajcie! Chciałam podzielić się swoim świadectwem mimo, że jeszcze nie ukończyłam NP. Jest ona moją pierwszą nowenną, 36 dni odmówionych zostało 18. Otrzymałam łaski od pierwszego dnia nowenny, które nawet nie prosiłam, czyli brak popędu seksualnego, brak masturbacji oraz brak oglądania pornografii.

Moją intencją jest prośba o wspaniałego męża, wytrwanie z nim czystości przedmałżeńskiej. Rozpoczęłam nowennę, po tym jak zerwał ze mną chłopak. Byłam w strasznej rozpaczy, bo myślałam, że to już ten. Próbowaliśmy wytrwać w czystości ale się nie udawało, on też był wierzący, co tydzień chodziliśmy do spowiedzi i do kościoła. Niestety szatan nami kierował i się rozstaliśmy, bez szczególnego powodu, mimo, że było nam bardzo dobrze. Wtedy moja siostra, powiedziała mi, żebym zaczęła się modlić NP, o której już dawno słyszałam, moja siostra się nią modliła, też o męża. Odciągałam w czasie NP, myśląc, że nie podołam. Ale jak zaczęłam, nie mogłam się doczekać następnego dnia, żeby znów zacząć się modlić. Wczoraj obudziłam się nad ranem z lękiem, czuje, że zły duch krąży, przeszkadza mi w modlitwie, ale się nie poddaje! Wytrwam i wierzę, że Matula obdarzy mnie niesamowitymi łaskami. Następną NP zacznę w intencji uzdrowienia mnie z lęków, nerwicy i stresów. Mam 23 lata i czuję, że dopiero teraz zaczynam swoje życie. Maryja jest WSPANIAŁA, módlcie się a odmieni wasze życia! Bóg zapłać! Zachęcam WAS do modlitwy!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kasia: Łaski już od zaczęcia NP"

Powiadom o
avatar
Maria II
Gość
Maria II

Kasiu,odmawiaj Koronkę do Krwawych Łez Matki Bożej.Matka Boża obiecała,że tam gdzie jest odmawiana ta Koronka nie ma szatana.Pozdrawiam,możesz być dumna z siebie,że w tak młodym wieku dojrzale podchodzisz do modlitwy-dużo dobrego.M.

Hanna
Gość

Kasia niech Cie Bog blogoslawi i strzeze.Chwała Panu ze dostrzegasz te wszystkie łaski

Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Kamila
Gość
Kamila

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij