Anna: Nowenna moim najlepszym lekarstwem.

Podczas odmawiania pierwszej Nowenny, założyłam obrączkę, której nie zakładałam kilka lat. Wcześniej były kłótnie z mężem , kilka razy padło słowo rozwód.
Read More

Ewelina: Zaufanie i upragnione dzieciątko

Podjęłam leczenie ale mimo tego, że skończyłam odmawiać nowennę sytuacja się nie poprawiała. Odmówiłam ją drugi i trzeci raz i nawet zaczęłam czwartą. Ale pewnego dnia pomyślałam sobie, że Matka Boska tak mnie kocha, że na pewno już mnie wysłuchała i powinnam raczej Jej dziękować niż prosić w kółko o to samo.
Read More

Mario: Uzdrowienie z masturbacji i pornografii

O nowennie dowiedziałem się rok temu od koleżanki i po kilku tygodniach namysłu postanowiłem zacząć ją odmawiać. Na początku nowenna pompejańska wydawała mi się być trudna. Jak można odmawiać 4 części różańca dziennie przez 54 dni? Okazało się, że jak się chce to można. :)
Read More

Krzysztof: Dobra praca

Odmawiałem Nowennę Pompejańską w intencji zdobycia dobrej pracy i moja modlitwa została wysłuchana przez Najświętszą Panienkę - otrzymałem ten wielki dar. Znamienny jest fakt, że nowennę skończyłem odmawiać 7 listopada 2017, a 8 listopada 2017 moja kandydatura została ostatecznie zatwierdzona. Droga Mateńko - bardzo Tobie dziękuję.
Read More

Paulina: Cud poczęcia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!! Mam na imię Paulina. Wiele miesięcy temu odmawiałam kilka nowenn w różnych intencjach w tym 2 w intencji daru macierzyństwa.
Read More

Karolina: siła modlitwy

Mam na imię Karolina .O modlitwie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej koleżanki z klasy.Postanowiłam więc,że zacznę modlić się do Matki Bożej.

Byłam w klasie maturalnej ,więc postanowiłam,że będę się modlić w intencji zdania matury.I tak zrobiłam.Przed studniówką rozpoczęłam swoją pierwszą nowennę.Podczas odmawiania nowenny moje życie zmieniać na lepsze.Ogarnął mnie spokój ducha,który pomagał mi w pokonywaniu codziennych szkolnych trudności.Czułam obecność Matki ,która mnie ciągle wpierała.W moim życiu zapanowała harmonia jakiej od dłuzszego czasu brakowało.Matka Boża wyprosiła wiele łask o które nie nawet nie prosiłam.Po pewnym czasie zaczęłam odmawiać kolejną nowennę,gdyż czułam
taką potrzebę .Strasznie bałam się o egzamin maturalny z matematyki,ponieważ próbnych matur z tego przedmiotu nie udawało mi się zdawać.Wierzę,że Matka Boża wysłuchała moją modlitwę .Ciągle czuję Jej obecność w moim zyciu. Z ufnoscią wierzę,że wyniki egzaminu maturalnego będą pozytywne.Odmawiajcie modlitwę pompejańską,gdyż Matka Boska nigdy nie zostawia samego .Zawsze wysłuchuje próśb i wyprasza nam łaski.Szczęść Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mve Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
mve
Użytkownik
mve

O nowennie dowiedzialem sie jakies 3 lata temu z gazety. Bylem czlowiekiem nawracajacym sie z wielu lat zycia jak playboy itd, Glowna misja i celem bylo zaliczanie panienek w iloscich hurtowych, zarabianie kasy narkotyki itd. Juz odd jakiegos czasu chodzilem regularnie do kosciola, komuni spowiedzi itd, Zmienilem nawyki, Ozenilem sie, Spolodziem potomka. Wpadlem jednak w problemy finansowe. Stracilem firme i caly majatek. Pierwsza nowenne odmowielm w celu pomocy finansowej, Druga za nawrocenie sie kogosc. Pomocy finansowej nie otrzymalem za barzdzo a wrecz przeciwnie, Co do drugiej nowenny to tez raczej spelnila sie poki co odwrotnosc intencji:-) a minelo juz kilka… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!