Dana: Pomoc Matki Bożej w żałobie

Poprosiłam dusze czyśćcowe, za które modlę się obecnie nowenną pompejańską, aby wstawiły się za mną przed Panem, bym mogła napisać piękne świadectwo łask, które daje mi Maryja.
Listopad 2014 był dla mnie i mojej rodziny wyjątkowo nieszczęśliwy. Najpierw sama ledwie przeżyłam wypadek samochodowy, a niecałe trzy tygodnie później, nagle i w tragicznych okolicznościach, odszedł nasz syn. Leżąc w łóżku z wieloma dolegliwościami, między innymi z połamanym kręgosłupem, trwałam w jakimś przedziwnym odrętwieniu. I wtedy Matka Boża przyszła mi z pomocą. „Przypadkowo” dostałam czasopismo o nowennie pompejańskiej! Nie słyszałam o niej nigdy wcześniej – nawet nie znałam dokładnie tajemnic różańca!
Wtedy nie odmawiałam jeszcze nowenny, bo wiedziałam, że przede mną kolejne operacje. Gdy jednak tylko doszłam trochę do siebie, zaczęłam modlić się za dusze w czyśćcu. Poprosiłam Maryję, by mi pomogła. Pomimo tego, że Zły mieszał i przeszkadzał, udało się! Od zakończenia pierwszej nowenny, po każdej zaczynam od razu kolejną.
Na początku części błagalnej pierwszej nowenny, wchodząc pewnego dnia do pokoju, w którym się zawsze modliłam, poczułam intensywny zapach kwiatów. Dopiero po dwóch czy trzech dniach dotarło do mnie, że to pachniał różaniec. Wtedy zrozumiałam, że ukochana Maryja przyszła mnie pocieszyć.
Czuję tę opiekę każdego dnia. Maryja prowadzi mnie, pomaga mi, bym nie poddała się rozpaczy i obdarza łaskami.
Mój mąż, który tak wspaniale opiekował się mną po wypadku, tylu serdecznych ludzi wokół mnie – to wszystko zasługa Matki Bożej! Sąsiadka, która kilka lat temu z dnia na dzień przestała rozmawiać z kimkolwiek, całkiem niedawno nagle zapytała mnie o zdrowie. Wiem, że to wszystko zawdzięczam Maryi.
I jeszcze historia z ostatnich dni. Mój syn, który teraz ma 29 lat, chodząc do szkoły podstawowej, został znienacka brutalnie uderzony w twarz przez największego chuligana. Za ten wybryk, który był kolejnym, temu chłopcu groziło wydalenie ze szkoły. My jednak odstąpiliśmy od jakichkolwiek oskarżeń. Po około piętnastu latach syn spotkał tego chłopaka, który przeprosił za to, że się tak brzydko zachował i podziękował za to, że nie złożyliśmy oskarżenia. To było po prostu niesamowite!
Z głębi serca wołam: „Maryjo, dziękuję!”. Moje cierpienie po stracie syna ofiarowałam Matce Bożej. Modlę się także za tych, którzy odmawiają nowennę pompejańską.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
DanaElaMagdalenaMartaB Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
MartaB
Gość
MartaB

Piękne i mocne świadectwo! Niech Bóg ma Cię w Swej opiece! Jesteś silną i pokorną osobą. Dziękuje i prosze o modlitwe.

Magdalena
Gość
Magdalena

To prawda, z Maryją każde cierpienie jest do zniesienia. Życzę dalszej wytrwałości! I będę pamiętać o Tobie, Dano w modlitwie. Pan z Tobą.

Ela
Gość
Ela

Piekne swiadectwo ale chyba tez ogromny ból po utracie syna. Nie wiem czy kiedykolwiek mozna pogodzic sie z utrata dziecka ale mam nadzieje ze to cierpienie nie jest bez celu.

Dana
Gość
Dana

Autorka swiadectwa
Otulam Was modlitwa i blogoslawie.Bog zaplac

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną