Kasia: Dar męża i synka

Maryja poprzez Nowennę Pompejańską wyprosiła mi Dar cudownego, pobożnego Męża, a w kolejnej Nowennie wyprosiła Łaskę wspaniałego synka.
Mimo,że początkowo w relacji pojawiły się trudności, nawet krótkie rozstanie, jednak Maryja wszystkim kierowała i prowadziła, aż do szczęśliwego zakończenia. Wówczas Nowennę o to aby Maryja nas ponownie połączyła odmawiał mój obecny Mąż. Maryja przemawiała wówczas do mnie poprzez różne znaki i wydarzenia. Obecnie jestem bardzo szczęśliwą Żoną i wiem,że otrzymałam prawdziwy Boży dar w postaci mojego Męża. Po ślubie gdy tylko zaczęliśmy odmawiać wspólnie Nowennę o dzieciątko, po krótkim czasie okazało się, że jestem w stanie błogosławionym i obecnie radujemy się kolejnym, wielkim Bożym Cudem i Darem, którym jest nasz synek.

Msza Święta

w Pompejach

- 25 czerwca 2021

 • Cudowne świadectwo. Dziękuję, właśnie tego potrzebowałam. Jestem w trakcie drugiej Nowenny o dobrego męża.
  Życzę wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwa Bożego. Chwała Panu i Maryi.

 • wszystkiego dobrego! cieszą takie świadectwa, podtrzymują nadzieję, człowiek się nie załamuję. Ja też odmówiłam kilka nowenn pompejańskich właśnie w intencji znalezienia dobrego męża, lecz nadal jestem sama. Tak naprawdę ciężko mi jest kogoś zapoznać kto by pasował do mnie intelektualnie, fizycznie, miał podobne poglądy, wartości, wyznawał podobne zasady, i patrzył w trym samym kierunku co ja… ale cóż, nic na siłę..

  • Ideału nie znajdziesz … Może warto trochę obniżyć wymagania Ja tez modlę się o dobrego męża. O kogoś kto ma w sercu Boga jest osobą odpowiedzialną, szczerą, wierna i zaradna. Kimś kto zawsze wspiera i się troszczy… Nie jest ważne czy ma mgr dr czy jest tylko po maturze .. nie mam też wymagań co do wyglądu poza jednym by nie był otyły…. A Ty patrzę chcesz męska kopie samej siebie. Tak to nie działa.

   • Nie chodzi o ideał. Chodzi o to żebym dobrze się przy nim czuła. Żebym wiedziała ze to jest to. Nie wyobrażam sobie mieć kogos kto ma odmienne poglądy niż ja. W takiej relacji się nie odnajde. Ciągle by byly jakieś kłótnie czy nieporozumienia. Ja wiem na co czekam i wiem czego oczekuję od drugiej osoby. Wymagań nie obnize i tobie też radzę. Bo wiem ze obniżając wymagania biorę byle kogo A nie o to mi chodzi. Bo wiem ze byłabym nieszczęśliwa. Trudno będę mieć taka osobe wokół siebie ok. Nie bede miec. Trudno będę sama

 • Czy mogłabyś Kasiu chodź w skrócie opisać w jaki sposób przemawiała do ciebie przez znaki i wydarzenia bo mi czasem się zdarza że przez modlitwę czy rozmowę w myślach z Matką boską mówię jej o swoich wątpliwościach a potem czytam na przykład jakieś świadectwo w którym jakieś zdanie jest jak odpowiedź na moje pytania czasem myślałam że sama sobie to tak interpretuje a może to właśnie te znaki tylko moja wiara jest za slaba

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!