Sylwia: nawiedzały mnie koszmary, ale jakoś to przetrwałam

Najważniejsze to zawierzyć Najświętszej Pannie i ufać, że wszystko będzie dobrze.
Przeczytaj całość

Anna: Mąż jest zdrowy

Mam na imię Anna. W ubiegłym roku u mojego męża zdiagnozowano raka. Była to szok dla niego i dla nas wszystkich- mnie, córki i syna . 10 dni przed planowaną operacją zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia a kolejną drugą Nowennę w intencji szczęśliwego przejścia chemioterapii i uzdrowienia.
Przeczytaj całość

Anna: Troskliwa Matka

miałam wiele negatywnych emocji
Przeczytaj całość

Aleksandra: Uzdrowienie kuzynki

Szczęść Boże. Chciałabym złożyć świadectwo o skuteczności odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Modlitwę tę odmawiam od ponad roku. Pierwszą zaczęlam odmawiać w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka - i choć nie spełniła się ona jeszcze, to głęboko ufam Maryi i wierzę, ze we właściwym czasie moja prośba zostanie spełniona. Kolejne nowenny...
Przeczytaj całość

Beata: świadectwo Mamy

Po czterech latach doświadczenia cudu postanowiłam napisać swoje świadectwo.Urodziłam córeczkę z rzadką chorobą genetyczną,która przynosiła jej bardzo duże cierpienie i bólu,ponieważ choroba ta związana była z brakiem naskórka na ciele a w dodatku była to postać śmiertelna,gdzie długość życia nie przekraczała 6-tego miesiąca życia.Nowennę udało mi się odmówić za drugim...
Przeczytaj całość

Krzysztof: Wyznanie zatajonych grzechów

Witam Kochani, pragnę podzielić się swoim świadectwem. O nowennie dowiedziałem się na początku ubiegłego roku, gdy zacząłem szukać pomocy po załamaniu nerwowym. W czasie pierwszej nowenny, mimo że odmawiałem ją w intencji innej osoby, Matka Boża dała mi spokój i łaskę powrotu do równowagi psychicznej. Obecnie odmawiam czwartą nowennę, pierwszy raz za siebie i zdaje mi się, że to okres, w którym zły najbardziej mi dokucza. Trudno mi się skoncentrować na modlitwie, zdarzają się koszmarne sny i jeszcze wiele innych zdarzeń. Jednak Maryja jest przy mnie i wciąż mnie chroni. Wystarczy w takich chwilach odmówić dziesiątek różańca i wszystko mija. Jeśli chodzi o to, czy zostałem wysłuchany, to myślę z całą pewnością, że tak. Osoba, za która się modliłem, co prawda nie zrezygnowała ze związku niesakramentalnego, ale relacje w tym związku się poprawiły i mam nadzieję, że niebawem podejmą decyzję o ślubie kościelnym. Podczas obecnej nowenny Matka Boża natchnęła mnie do spowiedzi z mego życia, na której mogłem wyznać grzechy zatajone w dzieciństwie i to jest największy dar, jaki otrzymałem. Dziękuję za to Bogu i Niepokalanemu Sercu Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!