Cecylia: Maryja ofiarowała mi czystość

Od sześciu lat miałam problem z masturbacją. Robiłam wszystko, co potrafiłam, żeby żyć w czystości. Moje życie dzieliło się na krótkie okresy po spowiedzi (szczęście) i po grzechu (udręczenie).

Raz zbierałam siły i zabierałam się za sport, usilną modlitwę, lekturę, utrzymywanie kontaktów, a innym razem popadałam w samotność, zniechęcenie, twierdząc, że nic ode mnie nie zależy i potępiając się. Postanowiłam, że podejmę nowennę. Na początku prosiłam nieśmiało, powtarzając sobie, że jeśli zdarzy się upadek, to nic, że chodzi o to, żeby zacząć drogę do czystości i że Maryja jest najlepszym możliwym adresem, bo jest wzorem czystości i na pewno pragnie jej dla mnie. Dzień po dniu uświadamiałam sobie, że mogę prosić o czystość od teraz, że to czas łaski. Od pierwszego dnia modlitwy grzech się nie pojawił. Teraz jestem już około dwóch tygodni po nowennie. Wierzę, że zostałam wysłuchana. Moja prośba to jedno, ale może jeszcze ważniejsza jest więź z Matką Bożą, świadomość Jej opieki i wstawiennictwa. Wracam do siebie, zaczynam mieć znowu marzenia i plany, jestem wolna. Nie mogę się nadziękować i nauwielbiać. Chwała Panu!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Cecylia: Maryja ofiarowała mi czystość"

Powiadom o
avatar
ajm
Gość

I tak już zostanie. NMP nie zawodzi! Cieszę sie razem z Tobą.

kk
Gość

Też miałem z tym problem około 6 lat… ten nałóg zabija poczucie własnej wartości itp.Ale dzięki Matce Bożej zostałem w już na samym początku uwolniony gdy ją poprosiłem o pomoc, niedługo będzie 5 lat odkąd trwam w czystości.Módl się dużo do NMP a będzie dobrze .

Anna
Gość

ja miałam odkąd pamietam.. czyli od około 12-15 lat.. i przez te wszystkie lata myslalam ze to normalne.. modląc się nowenną o inne łaski, zniknął z mojego życia bezpowrotnie, teraz nie wyobrażam sobie powrotu do tamtych czasów

Iwona W.
Gość
Iwona W.
Piękny tytuł o tym, że Maryja ofiarowała Pani czystość. Tak właśnie jest, wszystko o co się modlimy to są dary od naszej Niebieskiej Matki. A często jest tak, że wybierając intencję modlimy się i oczekujemy (słusznie) spełnienia naszej prośby i w efekcie traktujemy modlitwę jak negocjacje handlowe: ja Tobie Maryjo nowennę, a Ty mi spełnienie moich próśb. Jak to otrzymamy o co się modlimy, to w zasadzie zasługę przypisujemy sobie, ile to ona nas kosztowała wysiłku, ile spędziliśmy czasu na modlitwie… A to tak nie jest. My oczywiście powinniśmy się modlić i naszej Mamie przedstawiać swoje prośby, lecz jednocześnie pamiętać,… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij