Cecylia: Maryja ofiarowała mi czystość

Od sześciu lat miałam problem z masturbacją. Robiłam wszystko, co potrafiłam, żeby żyć w czystości. Moje życie dzieliło się na krótkie okresy po spowiedzi (szczęście) i po grzechu (udręczenie).

Raz zbierałam siły i zabierałam się za sport, usilną modlitwę, lekturę, utrzymywanie kontaktów, a innym razem popadałam w samotność, zniechęcenie, twierdząc, że nic ode mnie nie zależy i potępiając się. Postanowiłam, że podejmę nowennę. Na początku prosiłam nieśmiało, powtarzając sobie, że jeśli zdarzy się upadek, to nic, że chodzi o to, żeby zacząć drogę do czystości i że Maryja jest najlepszym możliwym adresem, bo jest wzorem czystości i na pewno pragnie jej dla mnie. Dzień po dniu uświadamiałam sobie, że mogę prosić o czystość od teraz, że to czas łaski. Od pierwszego dnia modlitwy grzech się nie pojawił. Teraz jestem już około dwóch tygodni po nowennie. Wierzę, że zostałam wysłuchana. Moja prośba to jedno, ale może jeszcze ważniejsza jest więź z Matką Bożą, świadomość Jej opieki i wstawiennictwa. Wracam do siebie, zaczynam mieć znowu marzenia i plany, jestem wolna. Nie mogę się nadziękować i nauwielbiać. Chwała Panu!

Aleksandra: Siła nowenny pompejańskiej

Nowennę Pompejańską odmawiałam w zeszłym roku. To był trudny dla mnie rok. Diagnoza : rak . Operacja. Przerażenie i rozpacz. Słyszałam o cudach za przyczyną Nowenny i postanowiałam ją odmawiać razem z mężem . Mobilizowalismy sie nawzajem. Były chwile zwatpienia i łzy, ale wytrwaliśmy do końca.
Przeczytaj

Lidia: Byc bliżej Maryi

Szcześć Boże postanowilam opowiedziec jak obiecalam Mateczce o tym iloma laskami mnie obdarowala.1 NP zaczelam odmawiac 1 pazdziernika 2014r. o nawrócenie meża .Po drodze bylo mnóstwo przeszkod , zle mysl,i sny, lęki pod koniec cz. blagalnej mój mąż poszedł do spowiedzi . przyjął ciało Pana Jezusa a najlepsze że jako pokute odmowł ze mna rózaniec pierwszy raz w zyciu cud po prostu. Gdy zaczęłam odmawiać cz.dziekczynną śnił mi mój mąż bardzo zly i bylam przerazona byl to sen bardzo realny .
Przeczytaj

Beata: Otrzymane Łaski

wierze ,ze Matka Boza mnie wyslucha.Dlatego polecam Wam wszystkim o odmawianiu tej nowenny,pomimo,ze na niektore prosby trzeba czekac dluzej a .Matka Boza wyslucha.
Przeczytaj

Ewa: Nie ustaję w dalszej modlitwie, intencji jest jeszcze wiele

Szczęść Boże, Chciałam przedstawic swoje swiadectwo. Od kilku miesięcy jestem szczególnie związana z Maryja Pompejańską Krolowa Rozanca Swietego. Pani z Pompeji dokonała również wielu niezwykłych rzeczy w moim życiu.Przeczytaj Ewa: Nie ustaję w dalszej modlitwie, intencji jest jeszcze wiele
Przeczytaj

Karolina: łaska wiary i egzamin

Zaczęło się od rekolekcji w połowie sierpnia - wtedy doznałam po raz pierwszy w życiu tak cudownej łaski wiary. Od tego momentu zaczęłam porządkować swoje życie, zdałam sobie sprawę, że żyłam w grzechu choć Anioł Stróż cierpliwie czuwał. Wyjaśnię, że kilka miesięcy wcześniej przechodziłam przez ogromny stres - ważne egzaminy...
Przeczytaj

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jerzyIwona W.Annakkajm Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ajm
Gość
ajm

I tak już zostanie. NMP nie zawodzi! Cieszę sie razem z Tobą.

kk
Gość
kk

Też miałem z tym problem około 6 lat… ten nałóg zabija poczucie własnej wartości itp.Ale dzięki Matce Bożej zostałem w już na samym początku uwolniony gdy ją poprosiłem o pomoc, niedługo będzie 5 lat odkąd trwam w czystości.Módl się dużo do NMP a będzie dobrze .

Anna
Gość
Anna

ja miałam odkąd pamietam.. czyli od około 12-15 lat.. i przez te wszystkie lata myslalam ze to normalne.. modląc się nowenną o inne łaski, zniknął z mojego życia bezpowrotnie, teraz nie wyobrażam sobie powrotu do tamtych czasów

Iwona W.
Gość
Iwona W.

Piękny tytuł o tym, że Maryja ofiarowała Pani czystość. Tak właśnie jest, wszystko o co się modlimy to są dary od naszej Niebieskiej Matki. A często jest tak, że wybierając intencję modlimy się i oczekujemy (słusznie) spełnienia naszej prośby i w efekcie traktujemy modlitwę jak negocjacje handlowe: ja Tobie Maryjo nowennę, a Ty mi spełnienie moich próśb. Jak to otrzymamy o co się modlimy, to w zasadzie zasługę przypisujemy sobie, ile to ona nas kosztowała wysiłku, ile spędziliśmy czasu na modlitwie… A to tak nie jest. My oczywiście powinniśmy się modlić i naszej Mamie przedstawiać swoje prośby, lecz jednocześnie pamiętać,… Czytaj więcej »

jerzy
Gość
jerzy

trzeba być godnym błagań które się Matuni przedstawia a u mnie lipa!!!!!!!!!!!!!!!!