helena: wymodlone dziecko:)

Matka Boska wyprostowała ścieżki Życia siostry i naprowadziła ją na właściwą drogę
Przeczytaj całość

Aneta Marek: W oczekiwaniu na potomstwo

Po roku razem zaczęliśmy odmawiać Litanię Pompejańską. Miesiąc po jej zakończeniu byłam w ciąży.
Przeczytaj całość

Alicja: jestem młoda i bardzooo szczęśliwa, bo zaufałam Panu!

Chciałam się podzielić łaską, którą otrzymał mój brat za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. W czerwcu 2013r. ukończyłam tę modlitwę w intencji odnalezienia miłości życia - tak właśnie była formułowana moja prośba. Po odmówieniu NP czułam spokój - byłam pewna, że ta sytuacja niebawem się rozwiąże. W czasie kilku miesięcy mój brat...
Przeczytaj całość

Maria: Nie ma przerzutów

Chcę złożyć świadectwo po odmówieniu nowenny pompejańskiej w intencji mojego uzdrowienia. Jestem po operacji i chemioterapii trzustki. Chemię źle znosiłam, miałam bardzo wysokie gorączki, dreszcze, ciągle mi było zimno, byłam opuchnięta i miałam złe wyniki morfologiczne.
Przeczytaj całość

Iga: Nigdy moja wiara nie była tak silna i czysta jak teraz

Jestem w trakcie 4 nowenny. pierwsza i trzecią odmówiłam w intencji pracy, drugą w intencji rodziców a czwartą dziekczynną za otrzymane łaski w intencji nawrócenia osoby lub duszy, którą wybierze sam Pan Bóg i Maryja. Moje problemy rozwiązują się powoli czasem na moje własne życzenie, bo mam tendencje do urudnania...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Wynik badania wskazuje na zatrzymanie procesu nowotworowego a nawet jego cofnięcie.

Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w intencji wyleczenia mojej mamy z choroby nowotworowej. Po raz pierwszy poczułam moc i siłę mojej modlitwy kilka dni temu, kiedy otrzymałam z mamą wynik tomografii komputerowej.

Wynik badania wskazuje na zatrzymanie procesu nowotworowego a nawet jego cofnięcie. Jest to dla nas cud, ponieważ 3 miesiące temu również tomograf wskazywał na przeżuty i progresję choroby. Dziękuję Królowej Różańca Świętego za łaski dla mojej kochanej mamy. Wierzę , że dalsze modlitwy pomogą nam w wyleczeniu. (ps. Nowenną modlą się 3 osoby w naszej rodzinie).

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgorzata: Wynik badania wskazuje na zatrzymanie procesu nowotworowego a nawet jego cofnięcie."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
natalia
Gość
natalia

i bardzo dobrze nie ustawajcie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!