Ania: Nie brońcie się przed nowenną,wierzcie i módlcie się bo na prawde działa

Chciałam złożyć swoje pierwsze świadectwo chociaż jestem jeszcze w trakcie odmawiania cz.dziękczynnej ale czuje nieopisaną chęć i potrzebę podzielenia się świadectwem.
Read More

Jolanta: Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej

Od zawsze odczuwam w swoim życiu opiekę Matki Bożej. W tym roku doświadzyliśmy cudu, tak to trzeba nazwać.Mąż wybierał się na operację, która była konieczna po wielu badaniach lekarskich i kilku tomografiach.Razem ze znajomymi rozpoczęliśmy odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji męża i naszej rodziny.Przeczytaj Jolanta: Twierdzę, że jest to za...
Read More

Agata: prośba o pracę

Maryja wysłuchała mojej modlitwy, otrzymałam pracę jakiej się nie spodziewałam, i myślę nawet że na nią nie zasługuję. Wielkie rzeczy zadziały się przez Maryję, Królową Różańca Świętego.
Read More

Egzamin ponad siły

Od kilkunastu miesięcy czułam potrzebę złożenia świadectwa związanego z moją pierwszą Nowenną Pompejańską. Jej odmawianie zaczęłam, gdy czekałam na wyznaczenie terminu egzaminu, habilitacyjnego, do którego przygotowanie po ludzku przekraczało moje możliwości .
Read More

Małgorzata: Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości…”

Wierzę, że Panienka Najświętsza wyprosi mi u Boga upragnioną łaskę zdrowia dla mojego dziecka. Królowo Różańca Świętego z Pompejów kocham Cię i ufam Tobie. Najpiękniejsza i najpotężniejsza Pani módl się za nami.
Read More

Małgorzata: Wynik badania wskazuje na zatrzymanie procesu nowotworowego a nawet jego cofnięcie.

Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w intencji wyleczenia mojej mamy z choroby nowotworowej. Po raz pierwszy poczułam moc i siłę mojej modlitwy kilka dni temu, kiedy otrzymałam z mamą wynik tomografii komputerowej.

Wynik badania wskazuje na zatrzymanie procesu nowotworowego a nawet jego cofnięcie. Jest to dla nas cud, ponieważ 3 miesiące temu również tomograf wskazywał na przeżuty i progresję choroby. Dziękuję Królowej Różańca Świętego za łaski dla mojej kochanej mamy. Wierzę , że dalsze modlitwy pomogą nam w wyleczeniu. (ps. Nowenną modlą się 3 osoby w naszej rodzinie).

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgorzata: Wynik badania wskazuje na zatrzymanie procesu nowotworowego a nawet jego cofnięcie."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
natalia
Gość
natalia

i bardzo dobrze nie ustawajcie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!