Anna: łaska zdrowia i szczęśliwego porodu

Z nowenną pompejańską zetknęłam się przypadkowo, gdy szukałam modlitw, którymi mogłabym się modlić w czasie kryzysu w moim małżeństwie. Odmawiałam nowennę z wielką żarliwością, czułam, że zły mnie atakuje, krąży wokół mnie, ale ja czułam się z Maryją bezpiecznie.
Przeczytaj całość

Anonim: Modlitwa otwarła mi oczy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja! Nowennę skończyłam odmawiać ponad rok temu, ale do tej pory nie dałam świadectwa. Moja intencja należy do rodzaju takich, które wybiegają w przyszłość i muszę czekać jeszcze około roku, aby okazało się czy faktycznie zostanie mi dane pomyślne rozwiązanie moich problemów.
Przeczytaj całość

Weronika: Chwała Panu i Maryi!

I druga nowenna za mojego męża. Wahałam się czy dobrze wybrałam, (bo intencji jest wiele) i oto znak: modlitwę miałam zakończyć w Dzień Św. Hieronima.
Przeczytaj całość

Joasia: Sukces w pracy

Dziękuję Ci Matko Boża za wszystkie łaski.
Przeczytaj całość

Joanna: Dzięki modlitwie jest coraz lepiej

Dzień dobry, modliłam się nowenną pompejańską w różnych intencjach, wiele z nich zostało wysłuchanych. Jestem przekonana, że tylko dzięki Maryi poradziłam sobie z wieloma trudnymi sytuacjami. Obecnie odmawiam dwie nowenny w bardzo ważnych dla mnie intencjach i wierzę, że wcześniej czy później zostaną wysłuchane.
Przeczytaj całość

Ewelina: Życie z alkoholikiem awanturnikiem jest bardzo trudne

Dzień dobry kochani. Pragnę na początku pozdrowić wszystkich i błogosławię osoby, które modlą się Nowenną Pompejańską oraz osoby, które planują odmówienie NP w intencjach im znanych.

W mojej sprawie modlitwa różańcowa, była ostatnim ratunkiem dla mojego taty. Wiele złych rzeczy wydarzyło się w jego życiu i przez to również w całej rodzinie. Życie z alkoholikiem awanturnikiem jest bardzo trudne, zwłaszcza dla żony i dzieci, ale gdy Najświętsza Maryja pomogła mi odnaleźć drogę do Nowenny Pompejańskiej pomyślałam, że jest jeszcze nadzieja, że tylko Matka Boża może mi pomóc w tak ciężkiej sytuacji i nie myliłam się, ponieważ, gdy zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską zaczęły pojawiać się cuda w życiu mojego taty, zaczęły dziać się rzeczy, o których kiedyś nie było mowy, np., mój tata zaczął zajmować się domem, w tym sensie, że przyprowadził robotników i działają, okrywają dom i tata ma kolejne plany na zrobienie dachu (przytaczam ten przykład, dlatego że, jeszcze jakiś czas temu nie byłoby do pomyślenia, że tata zechce coś w tym domu zrobić, nie interesował się domem, rodziną, normalnym życiem), zaczął się starać, staje się innym człowiekiem, lepszym człowiekiem. Działań Matki Bożej w życiu mojego taty jest już wiele, ale nie będę przytaczać wszystkich, ponieważ świadectwo moje miałoby kilka stron.
Serdecznie zachęcam do podejmowania modlitwy Nowenną Pompejańską w intencji danej osoby, której potrzebna jest pomoc Matki Bożej, a jestem pewna w 100%, że Najświętsza Maryja wysłucha naszych modlitw, ponieważ doświadczyłam tego, a przede wszystkim mój tata, którego kochana Maryja będzie miała już w swojej opiece na zawsze.
Pozdrawiam,
Ewelina

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Ewelina: Życie z alkoholikiem awanturnikiem jest bardzo trudne"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lucyna
Gość
Lucyna

Jesteś wspaniałą córką:)

Kamila
Gość
Kamila

Bardzo mnie cieszy, że Twój tata zmienia się na lepsze. Sama dobrze wiem, co to oznacza. Życzę wytrwałości w następnych nowennach i opieki Matki Bożej 🙂

ELA
Gość

Wspaniałe swiadectwo ja modliłam sie N,P, wielokrotnie za meza Alkoholika nie ma poprawy, Chciałam tez namówic corke do odmawiania nowenny za tate nie mam siły przekonania, Wspomózcie mnie modlitwa…..

Genia
Gość

Kończę odmawiać trzecią Nowennę Pompeja – dwie odmawiałam w intencji mojego syna. który jest chory a jedną we łasnej intencji o zdrowie dla mnie.
Matka Boża i jej syn Jezus Chrystus nie opuszcza nas , jest przy nas w trudnych chwilach. Dziękuje Bardzo . Syn czuje sie dobrze i ja też. Postanawiam dalej odmawiać Nowennę w intencji mojego zięcia. Polecam Te Nowenne Pompejańską w różnych sytuacjach życia.

MM
Gość

Ja jestem w podobnej sytuacji, ale to jest tak trudny i nieustępliwy człowiek, że nie wiem ile musiałabym się modlić o jego zmianę. Nie wiem, czy jest ona w ogóle możliwa. Cieszę się Twoją radością 🙂

Rafał
Gość
Rafał

Też mam rodziców-alkoholików i byłem świadkiem wielu żałosnych sytuacji, ale w tym wszystkim przyczyniło się to do mojego wzrostu duchowego, między innymi modlitwy różańcowej.

Kocham moich rodziców i przebaczam im wszystko. Naprawdę nie ma to dla mnie znaczenia, te liczne grzechy i ta cała beznadziejność. Jedynie pozostają wątpliwości. Co z nimi będzie po śmierci, jeżeli nie nawrócą się za życia…

Ewelina
Gość
Ewelina
Ciężka sytuacja u mnie w domu utrzymywała się przez 30 lat, ale ostatnie lata były coraz gorsze, nie jest miłym opowiadać o tym, ale uwierz mi, ja też myślałam, że już nie ma ratunku dla mojego taty, ale myślę, że to Duch Święty przyszedł mi z pomocą i nakierował mnie, abym zaczęła modlić się Nowenną Pompejańską do Matki Przenajświętszej. Różne miałam myśli, ale postanowiłam podjąć modlitwę i tak bardzo cieszę się, że wytrwałam w modlitwie do końca. Ja wierzę, że już wszystko będzie dobrze, zaufałam Maryi całkowicie, oddałam jej wszystkie problemy mojego taty i całej rodziny i wiem, że Matka… Czytaj więcej »
MM
Gość

Co się zmieniło u Ciebie w domu?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!