Ilona: Uratowanie małżeństwa

Pięć miesięcy temu, nagle, z dnia na dzień opuścił mnie mąż. Bez wcześniejszych zapowiedzi, problemów, konfliktów. Po prawie 18 latach małżeństwa. Opisywanie tego, co przeżyłam, zajęłoby dużo miejsca.

Bywało, że ja, letnia w wierze, leżałam krzyżem na podłodze i wyłam jak pies. Zaczęłam się modlić. Odmawiałam wszystko, co mi wpadło w ręce. Koronki, nowenny, różańce, triduum, litanie. A tylu świętych, co prosiłam o pomoc, to wcześniej nawet nie znałam. Potem pojawiła się Częstochowa, Kodeń, Licheń w pieszej pielgrzymce. Intencje do zakonów, msze, post, intencje na portalach internetowych. Nawet list do papieża Franciszka. Ale największą nadzieję pokładałam w nowennie pompejańskiej. Wstawałam dwie godziny wcześniej i odmawiałam ją za powrót męża. Od razu czułam, że to nietrafiona intencja, ale dokończyłam nowennę. Drugą zaczęłam odmawiać za nawrócenie męża i przemianę jego serca. On milczał, nie kontaktował się, zupełnie zerwał kontakt. Trudno mi się modliło, ale już wiedziałam, że trzecią nowennę pompejańską ofiaruję za nawrócenie kochanki męża. Dojrzałam do wybaczenia jej i mężowi.
Po kilkunastu dniach modlitwy za tę kobietę mąż napisał sms, że ładnie wyglądam. Po kolejnych zapytał, czy go lubię. Prosiłam o jego powrót. Dokładnie w ostatnim dniu części błagalnej nowenny za kochankę mąż napisał, że zastanawia się nad powrotem i pytał czy potrafię nie wracać do tej sprawy. Zgodziłam się. Jeszcze gorliwiej zaczęłam się modlić, błagać Matkę Bożą o światło i wskazanie mężowi dobrej drogi. Dwa tygodnie temu mąż wrócił. Po prawie pięciu miesiącach życia z inną kobietą. Jest trudno, ale dzisiaj zakończyliśmy jakiś etap w życiu i zaczynamy na nowo. Niestety Zły uderzył również w naszego syna.
Dziesięć dni przed zakończeniem przerwałam nowennę pompejańską za kochankę męża; zwyczajnie zasnęłam ze zmęczenia. Jednak nadal się modlę o jej nawrócenie. Kolejną nowennę odmówię za mojego syna, o wyrwanie go spod działań Złego. Chciałam podzielić się tym świadectwem, żebyście nie tracili wiary, nawet jak jest coraz gorzej. Matka Boża nie zostawia nikogo, kto jej bezgranicznie ufa. Szczęść Wam Boże.

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości ?


Nasze intencje modlitewne:

 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
BarbaraAgaMałgorzataJoannaiwona Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
iwona
Gość
iwona

Dziekuje za to swiadectwo

Joanna
Gość
Joanna

To świadectwo bylo juz 30. 10. 2014 roku !
Chwała Panu za uratowane małżeństwo ale kiedy 3 lata temu czy teraz ?

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Racja ja też je kiedyś czytałam Tak nie powinno się robić

Aga
Gość
Aga

Piękne świadectwo! Niech Bóg Wam blogoslawi! Chwała Panu!

Barbara
Gość
Barbara

Ja też je czytałam, przypomniałam sobie teraz. Nie wiem dlaczego niektórzy dublują świadectwa.