Aneta: Nowenna uspokaja, podnosi na duchu, „uzależnia”

O Nowennie dowiedziałam się przypadkowo i postanowiłam ją odmówić, albowiem od dekady mieszkamy z mężem osobno. Mąż ze względu na bardzo rzadki zawód dostał pracę z dala od domu, w dużym mieście.
Read More

Marta: To był impuls

Dokladnie mija rok od trudnych do pogodzenia się wydarzeń w moim życiu. W październiku ubr przypadkiem znalazlam modlitwę nie do odparcia- Nowenne Pompejanska.
Read More

Wdzięczna: List – Wiele łask

Nowenną Pompejańską odmówiłam kilkanaście razy w różnych intencjach. Za przyczyną Matki Bożej uprosiłam rozwiązanie bardzo trudnej sprawy urzędowej, po ludzku niemożliwej do rozwiązania. Moje intencje były różne, za dzieci, o miłość, o zgodę w rodzinie, za dusze czyśćcowe. Przeczytaj Wdzięczna: List – Wiele łask
Read More

Zofia: Dzięki Królowej Różańca Świętego zostałam mamą.

Chciałam złożyć świadectwo otrzymania łaski macierzyństwa dzięki Królowej Różańca Świętego. Od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko. Pewnego dnia przeczytałam ciekawy artykuł o nowennie nie do odparcia postanowiłam wtedy, że w kryzysowej sytuacji w moim życiu zwrócę się do Królowej Różańca Świętego.
Read More

Kazimierz: Łaski otrzymane i oczekiwane

Dostałem też dodatkowe łaski które doświadczyłem:1-jako zwolennik piwa i innych alkoholi śmiało mogę powiedzieć że mam to za sobą ,ku uciesze całej mojej rodziny.
Read More

Marta: Największy cud mojego życia

Nadszedł czas, aby podzielić się z Wami, moi kochani cudem, jaki otrzymałam dzięki wstawiennictwu Królowej Różańca Świętego. Dzięki wstawiennictwu udało się mi i mojej przyjaciółce zbudować na nowo naszą przyjaźń, po tym wszystkim, co się wydarzyło było to praktycznie niemożliwe. To dzięki niej rok temu usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej. Moją 1 intencją było to, abyśmy razem poszły na studia mgr, dzięki opiece Matki Boskiej zbudowałyśmy na nowo prawdziwą i szczerą relację oraz nadal razem studiujemy! Przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej każdego dnia doświadczam opieki Bożej. Czuję ogromny spokój w sercu i ochronę ” z góry”. Ufam, że moja już 4 nowenna zostanie wysłuchana i moja intencja spełni się w najlepszy możliwy dla mnie sposób. Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Obserwator Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Chwala Panu za Twoje swiadectwo!