Natalia: Odmówcie a staną się rzeczy cudowne

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w sierpniu zeszłego roku. W tamtym czasie odczuwałam ataki szatana – działo się to szczególnie gdy kończyłam kolejne nowenny, czyli po kolejnych 9 dniach. Był to taki wewnętrzny smutek i zdenerwowanie, trudno to opisać dokładnie, a raz zdarzyła się rzecz fizycznie niewytłumaczalna – naczynia spadły z półek i się stłukły. To naprawdę nie miało prawa się zdarzyć, te półki nie mogły po prostu się same ruszyć. Przestraszyłam się trochę ale nie poddałam się i nie żałuję. Moja intencja się jeszcze nie spełniła, ale otrzymałam wiele innych łask. Nawróciłam się i mam teraz inne podejście do ludzi – przedtem zawsze byłam podejrzliwa i nastawiona, że większość jest zła i chce mnie skrzywdzić. Było to konsekwencją moich ran z przeszłości, a teraz wiem że to najlepszy dar jaki mogła mi dać Matka Boża i że jest on potrzeby aby spełniła się moja intencja. Oprócz tego spotkało mnie wiele innych dobrych rzeczy, w wielu sferach życia. Serdecznie polecam tą modlitwę, odmówcie, a wasze życie zmieni się i to bardzo.

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piotrek
Piotrek
16.07.19 17:07

Odmówicie to się spełni brzmi jak jakieś czary mary xd

Aga
Aga
16.07.19 17:45

Dokladnie

Aga
Aga
16.07.19 17:47

Dokładnie ich tak brzmi, choć dostalam by odmawiać od księdza, nie wiem czemu, czy nie lepiej cały rozaniec np, albo Bogu się wierzyć?

Waldek
Waldek
17.07.19 18:48

Modlitwa, to potęga .
Bardzo polecam różaniec .
Różaniec, to najskuteczniejszy nasz oręż , który otrzymaliśmy od Maryi.

Asia
Asia
19.07.19 14:05

ta modlitwa ma potężną moc odmówiłam 4 nowenny i rewolucja w życiu ogromna ta modlitwa ma największą moc i jest naprawdę dla wytrwałych bo szatan strasznie się broni w trakcie jej odmawiania i dzieją się straszne rzeczy ale nagroda za wytrwałość jest niesamowita.

enia
enia
19.07.19 14:21
Reply to  Asia

ks.Amorth pisze ze szatan panicznie boi się Różańca

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik