GLM: LIst – Nowenna w intencji dobrej żony

Od paru dni staram się całym sercem czynić akt zaufania i oddawać tę sprawę Jezusowi, żeby to On działał i by sprawa potoczyła się według Jego woli. Po wieczornej rozmowie z Panem czuję się lepiej, jednak już o poranku zaczyna się przygnębienie, bezradność, smutek i tak każdego kolejnego dnia.
Read More

Konrad: Maryja wybrała sama

Udalo mi sie dokonczyc cala nowenne i jest to moja pierwsza jaka odmowile. Modlilem sie o powrut do swojej kobiety ale intencja nie zostala spelniona ale zostala wysluchana i zamieniona tak by odpowiadala Bogu. Ogolnie byla to intencja o milosc i ja dostalem lecz w innej osobie. Wiedzialem ze moze sie nie spelnic bo ingerowala w wolna wole 2 czlowieka, raczej bylo to potwierdzenie tego czy wrucimy do siebie czy nie bo dla mnie bylo niedopowiedziane a nie moglem sie spotkac z ta osoba.
Read More

Amanda: przykre chwile uczą nas pokory

Wielu zapewne i tak nie uwierzy w te słowa..w cuda , które są znane tylko mi i Bogu.. ponieważ człowiek negujący wiarę i tak będzie się w cudach doszukiwał logicznego, ludzkiego wyjaśnienia.. A ileż razy człowiek już się pomylił.. Wewnętrznych przeżyć, które człowieka spotykają przy odmawianiu NP, nie da się opisać, ale jest to ogromna miłość, która zostaje uwolniona do Boga..
Read More

Aleksandra: Dziękuję Panie, że mnie obudziłeś

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Jestem po skończeniu mojej drugiej nowenny pompejańskiej i serdecznie zachęcam do odmawiania tej modlitwy. Jeszcze nie tak dawno byłam bardzo daleko od Boga, teoretycznie byłam katoliczką ale tylko w teorii, nie przejmowałam się w ogóle moim życiem duchowym, rzadko chodziłam do kościoła, spowiadałam się świętokradzko, nie modliłam się, byłam całkowicie uśpiona w duchowej walce.
Read More

Ewa: zachęta do odmawiania nowenny

Ja chcialabym zachecic kazdego do odmawiania koronki!!! Dla mnie to jest w ogole wielki cud ze ja bylam i nadal jestem w stanie ja odmawiac, gdyz przez wiele lat mialam niezrozumiala nawet dla mnie awersje do rozanca... Zmowienie nawet 10 Zdrowas Maryjo bylo dla mnie tak trudne , ciezkie i...
Read More

Ewelina: Nowenna… uświadomienie

Byłam z chlopakiem przez ponad dwa lata ale w miedzy czasie on wyjechał za granice i niestety doszło do zdrady z jego strony. W miedzy czasie spotkałam chłopaka ( niby kuzyna ale to siodma woda po kisielu), po 14 latach. I nagle w mojej glowie trach….. nie wiem co robic, czy byc z mezcyzna ktory mnie zdradziłl i bardzo duzo naduzywa alkocholu czy moze czekac na innego lepszego…..i w tym momencie zaczełam odmawiac Nowenne Pompejanska…..
W czasie tej modlitwy uswiadomilam sobie, ze jednak nie chce byc z mezczyzna ktory mnie zdradził, gdyz jednak go nie kocham…. gdzies w sercu wiem, ze nie bylby dobrym mezem … ale nagle poczułam jakby „male drzenie” serca to tego drugiego… i w czasie modlitwy sobie mysle Maryjenko czy to naprawde sie tak dzieje?? czy ja sobie to tylko wmawiam…… ?? Jestem gotowa by zerwac z tatym chlopakiem, zakonczyc wszytsko. Straciłam do niego zaufanie po tym jak mnie zdradził, a milosc opiera sie na szczerosci i zufaniu. Wiem tylko tyle, ze wole byc sama niz tkwic w toksycznym zwiazku i meczyc sie przez jednego faceta.  I nei ukrywam ze gdzies tam, w sercu obudzi sie moze prawdziwa milosc do tego drugiego NIBY KUZYNA….Uswiadomilam sobie ze stac mnie na leszego mezczyzne i kiedy sie modle w moich myslach sam przychodzi ” kuyzn”….. Modlitwe koncze za trzy tygodnie…. az mnie to przeraza…..Co czlowiek moze sobie uswiadomic podczas modlitwy?!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewelina: Nowenna… uświadomienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
zadowolona
Gość
zadowolona
Spokojnie dokończ Nowennę…Na pewno do tego czasu jeszcze wiele rzeczy poukłada Ci się w głowie. Jedno jest pewne – nie warto wchodzić w związek małżeński z kimś kto zdradził Cię już przed ślubem i do kogo nie masz zaufania. To nie może się udać. Widzę czytając Twoje świadectwo, że jesteś na tyle rozsądną osobą, że nie musisz ciągnąć do ołtarza pierwszego lepszego chłopaka w obawie, że kolejnego kandydata już nie będzie. Ale nie fiksuj się też na kuzynie…Zawierz całą tę sytuację Bogu, codziennie proś Ducha Św. o prowadzenie. Nie śpiesz się w podejmowaniu decyzji, nie podejmuj nerwowych kroków a zobaczysz,… Czytaj więcej »
Ala
Gość
Masz rację, że każdy związek powinien być budowany na wzajemnym zaufaniu oraz przyjaźni. Tego zaufania nie możesz się spodziewać po swoim sądzę ” byłym” chłopaku. Nie możesz też liczyć na ewentualną poprawę z nim relacji. To dobry znak dla Ciebie, że się odkrył już teraz. Jesteś młoda, masz życie przed sobą. Módl się i proś Boga i Maryję o kierownictwo. Zawierz im swoje życie a Oni wiedzą najlepiej i tak pokierują Twoimi krokami, że rozpoznasz tego jedynego, na całe życie mężczyznę. Błogosław byłemu chłopakowi, aby Jezus przeciął miedzy Wami dotychczasowe więzy i aby nie ciążyły one na Twoim dalszym życiu.… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!