Sylwia: Wspaniała i nieustająca pomoc Matki Bożej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam w Kościele. Postanowiłyśmy razem z mamą odmówić tę Nowennę każda w swojej intencji. Ja odmówiłam w intencji Parafii a mama prosząc o zdrowie dla rodziny. Odmawianie tej modlitwy nie było jednak proste na początku pojawiło się zmęczenie, trudności w odmawianiu, ale wiedziałyśmy, że może być różnie , ponieważ wcześniej czytałam świadectwa, w których było napisane, że zły będzie próbował zrobić wszystko, aby tej Nowenny nie skończyć. Po skończeniu tej Nowenny odkryły się u nas w rodzinie grzechy pokoleniowe i z pomocą przyszedł do nas ksiądz z grupą modlitewną. Moja intencja została wysłuchana, gdyż otrzymaliśmy wielką pomoc od Parafii za co chciałabym bardzo podziękować Maryi, która wiedziała, że zamiast zdrowia czyli intencji w której mama się modliła potrzebne jest nam uwolnienie od grzechów pokoleniowych. Oprócz tego dziękuję za łaskę wiary, którą otrzymałam.
Po tej Nowennie rozpoczęłam następną razem z mężem „w intencji o przerwanie przekleństwa pokoleniowego za grzechy moje i przodków i zamienienie przekleństwa w Boże
Błogosławieństwo”. Podczas odmawiania tej Nowenny razem z mężem codziennie byliśmy na Mszy Świętej i przyjmowaliśmy Komunię Świętą. Czuliśmy, że Pan Jezus nad nami
czuwa razem z Maryją. Nie mieliśmy problemu z dokończeniem Nowenny. Chcieliśmy bardzo podziękować Maryi za wysłuchanie naszych intencji, a oprócz tego za to, że jestem w stanie błogosławionym. Dziękujemy Najświętszej Matce Bożej również za te łaski o które nie prosiliśmy a którymi zostaliśmy obdarzeni.
Pragniemy polecić tę Nowennę każdej osobie. Naprawdę jest to Nowenna Nie Do Odparcia. Maryja pragnie nas obdarzyć wieloma łaskami i nie opuści nikogo kto prosi Ją o pomoc.
Królowo Różańca Świętego, módl się za nami.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Asia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Asia
Gość
Asia

Pięknie

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką