Kasia: Pragnę podzielić się z Wami cudem Bożym, jakiego doznałam

Pragnę podzielić się z Wami cudem Bożym, jakiego doznałam. Mianowicie w zeszłym roku odmawiałam kilka nowenn, jedna po drugiej.
Przeczytaj całość

Paweł: Moje nawrócenie

Dopiero przed chwilą uzmysłowiłem sobie, że to co dzieje się aktualnie w moim życiu jest skutkiem odmówionej przeze mnie nowenny.
Przeczytaj całość

Iga: Maryja wyprosiła zieloną kartę

Pan Bóg jest wielki i wszechmogący! Matka Boża nas kocha! Uwierzcie w to i nie ustawajcie w modlitwie
Przeczytaj całość

Adam: Moje zaległe świadectwo

Po przeczytaniu sposobu odmawiania Nowenny i długości jej trwania stwierdziłem, że chyba nie dam rady. Przecież ja nigdy nie modliłem się tak regularnie i takimi modlitwami na które trzeba poświęcić sporo czasu. Pomyślałem skoro dowiedziałem się o tej modlitwie to chyba nie na darmo i po paru dniach postanowiłem, że muszę spróbować.
Przeczytaj całość

Anonim: Tata wrócił do pełni sił

Z krytycznego stanu zdrowia tata wrócił do pełni sil! Wiem, że to Matka Boska prowadziła tatę przez ten okres pobytu w szpitalu. Dziekuje, kocham, ufam! Cuda dzieją się naprawdę, trzeba tylko zaufać Matence Boskiej!
Przeczytaj całość

Święto pompejańskiego sanktuarium – zdjęcia

7 maja dojechaliśmy do Pompejów, by modlić się w Sanktuarium przed obrazem Królowej Różańca Świętego. Następnie rozpoczęła się noc modlitwy, a po niej, 8 maja, uroczyste obchody święta pompejańskiego sanktuarium.

Dodatkowo chętni mogli zwiedzać ruiny pompejańskie. Sam jednak zrezygnowałem ze względu na zaplanowane spotkania w sanktuarium w Pompejach.

Co tu dużo mówić… Był to czas wyjątkowej modlitwy! Wspaniała Msza św. na placu, uroczyste odczytanie Supliki, potem już czas na różaniec, kiedy grupa wyjechała do San Giovanni Rotondo a ja pozostałem na miejscu, w Pompejach, na kolejne dwa dni…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Święto pompejańskiego sanktuarium – zdjęcia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Fajnie, że była na stronie transmisja z Mszy z 8 maja z Supliką. Tak jakby było się tam 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!