Agnieszka: Modlitwa o dobrego męża

Prosiłam o postawienie na mojej drodze człowieka, z którym mam według woli Bożej spędzić resztę życia. Jeszcze w trakcie nowenny poznałam kogoś. Moja radość i wdzięczność była wielka, ale niedługo. Z czasem rosły moje wątpliwości.
Read More

Malwina: Zakończenie związku

Szczęść Boże!Po przeczytaniu niektórych świadectw postanowiłam również opisać swoje doświadczenia związane z Nowenną Pompejańską.Moja historia z prawdziwą modlitwą do Najświętszej Panienki rozpoczęła się po śmierci mojej ukochanej mamy,która prawie cztery miesiące temu zmarła na raka płuc.Książeczkę z Nowenną miałam już zakupioną w trakcie choroby mojej mamy jednakże nie byłam wtenczas zdecydowana na tą modlitwę, moja wiara przyszła zaraz po odejściu najbliższej mi osoby.Był to dla mnie bardzo ciężki i trudny okres w moim życiu jak dla każdego kto traci kochającą i bliską sercu osobę.
Read More

Monika: Dla mnie to był wielki cud!

Witam pisałam jakiś czas temu o swoich łaskach, jakie otrzymałam od Maryi oraz wspominałam, o co prosiłam przenajświętszą Panienkę.
Read More

Oliwia: Modlę się o pomoc dla bliskiej mi osoby

Chciałabym się podzielić moim świadectwem. Około rok temu zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską za bliską mi osobę, która zmaga się z alkoholizmem. Moja modlitwa trwała jakiś miesiąc po tym przestałam się modlić bo problem zniknął, niestety na jakiś czas
Read More

Anita: zmagania się z ciemnościami duszy i pokusami

Widzę jednak, że ta modlitwa bardzo pomaga
Read More

Święto pompejańskiego sanktuarium – zdjęcia

7 maja dojechaliśmy do Pompejów, by modlić się w Sanktuarium przed obrazem Królowej Różańca Świętego. Następnie rozpoczęła się noc modlitwy, a po niej, 8 maja, uroczyste obchody święta pompejańskiego sanktuarium.

Dodatkowo chętni mogli zwiedzać ruiny pompejańskie. Sam jednak zrezygnowałem ze względu na zaplanowane spotkania w sanktuarium w Pompejach.

Co tu dużo mówić… Był to czas wyjątkowej modlitwy! Wspaniała Msza św. na placu, uroczyste odczytanie Supliki, potem już czas na różaniec, kiedy grupa wyjechała do San Giovanni Rotondo a ja pozostałem na miejscu, w Pompejach, na kolejne dwa dni…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Święto pompejańskiego sanktuarium – zdjęcia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Fajnie, że była na stronie transmisja z Mszy z 8 maja z Supliką. Tak jakby było się tam 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!