Grażyna i Janusz: Różańcowy mur

Jesteśmy z żoną w trakcie odmawiania 16 nowenny pompejańskiej w zasadzie bez przerwy od kilku lat.Naszym celem jest powierzenie opieki i trosk wychowawczych naszej najlepszej Matce Królowej Różańca Św.W każdej nowennie prosimy za każdego z naszych dzieci z osobna ,na szczęście nikt nie choruje to powierzamy jedną osobę na każdą nowennę,a teraz poszerzamy krąg modlitewny nad synową i wnukami,tym samym oplatamy różańcem całą rodzinę tworząc mur przed złem.Co prawda to dzieci są dorosłe, najmłodszy ukończył18 lat to nie muszę chyba wyjaśniać że idąc w dorosłe życie każde jest narażone na różne przeszkody i zagrożenia,których tak wiele w naszych czasach.Wychodząc niejako naprzeciw prosimy Maryję o opiekę nad nimi bo gdzie nie sięga wzrok ludzki tam Serce Matki zaradzi wszelkiemu złu i niebezpieczeństwu.Z bardziej widocznych cudów to na pewno zagościł pokój w naszym domu,gdzie nieporozumień i kłótni było sporo,dorośli otrzymali stabilną pracę.Syn z żoną podjęli różaniec rodziców za dzieci,drugi syn podjął odmawianie nowenny pompejańskiej,nie ma tu spektakularnych cudów lecz cuda przemiany serc,łaski i dobro które trudno ująć słowami.Za tę codzienność przeplatane zdrowaśkami łaski i dobro również to niewidoczne dzięki składamy Królowej Różańca Św.i zachęcamy do odmawiania nowenny.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
WaldekmartagrażynaAleksandra Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aleksandra
Gość
Aleksandra

Gdzieś wyczytałam o NP: „Matka Boska szuka współpracowników na pełnym etacie, w żadnym wypadku nie satysfakcjonują Jej klienci. Oni czekają na towar, a kiedy go dostają, szybko opuszczają skład – mało który dziękuje” (R. Miriam)
Wy jesteście takimi pełnoetatowcami, na dobre zaprosiliście Matkę Najświetszą do Waszego codziennego życia. Wyrazy najgłębszego podziwu oraz życzenia jeszcze wielu łask i błogosławieństw dla całej Rodziny!

grażyna
Gość
grażyna

Modlitwa czyni cuda a ufność z jaką się modlimy jest fundamentem życia w Bogu.
Dziękuję za świadectwo . Również podjęłam zobowiązanie stałej modlitwy i przemiany siebie a z tym świata .Wspieram wszystkich trwających i ufających. Wielbię Maryję wraz z jej Synem a naszym Panem.Alleluja!!!

marta
Gość
marta

tacy rodzice to błogosławieństwo:) Wyrazy podziwu, trzeba was naśladować:) Niech Maryja wam błogosławi.

Waldek
Gość
Waldek

Błogosławieni rodzice którzy potrafią dzieci zachęcić do długodystansowej nowenny pompejańskiej. Niech Królowa Różańca otacza Państwa opieką.