Justyna: Królowo Różańca Świętego – dziękuję

O NP dowiedzialam sie kiedy jedna z moich kuzynek wymodlila nia zdrowie swojej siostry chorej na chorobe nowotworowa. Wiedzialam ze to nowenna nie do odparcia ale dopiero gdy sama mialam problemy zdrowotne zdecydowalam sie na jej odmowienie. Jak trwoga to do Boga!
Read More

Joanna: Dodatkowe cuda

Od sierpnia odmawiam już trzecią nowennę Pompejańska. Znalazłam ją oczywiście przypadkiem w Internecie. w czerwcu dowiedziałam się o tym że mąż ma kochankę. świąt mi się załamał. mimo tego co zrobił nadal chciałabym ratować nasze małżeństwo. jak na razie ten problem nie ruszył jeszcze, ale mam nadzieję, że i na to przyjdzie czas. pierwszym małym cudem dla mnie była informacja o pewnej lekarce. Od lat choruje na policystyczne jajniki i dotychczas lekarze powtarzali mi, że jeżeli chce liczyć na dziecko to musimy już zacząć starania ale nie gwarantują sukcesu.
Read More

Aneta: łaska zdrowia synka i spokoju ducha

Normalnie funkcjonuję, nie muszę na nikim polegać, ale i relacje rodzinne się poprawiły, nastąpiła poprawa sytuacji finansowej, ale przede wszystkim przestałam się bać życia, odczuwam większy spokój i opiekę Maryi, mniej przeklinam, prawie w ogóle, wyciszyły się moje nerwy, choć nie zawsze nad wszystkim panuję, mniej się denerwuję. Dziękuję Maryjo!
Read More

Małgorzata: Mój mąż zaczął sie zmieniać

Pragnę zlożyć świadectwo otrzymanych łask za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Blisko 3 lata temu moje małżeństwo zaczeło przeżywać kryzys, wlaściwie jakby bez powodu, mąż zmienił sie nie do poznania , nigdy nie myślałam że usłyszę tyle oszczerstw pod moim i mojej rodziny adresem, tyle niesprawiedliwości,to bardzo bolalo. Mąż szantażował mnie odejsciem,...
Read More

Krystyna: W podzięce za otrzymane łaski

Pragnę się znowu podzielić łaskami jakie otrzymałam w trakcie odmawiania Nowenny pompejańskiej . Za pierwszym razem parę wierszy jedynie , bo to była ogromna jak dla mnie euforia .Teraz pragnę napisać że właśnie wczoraj ukończyłam trzecią ,tyle myśli przychodzi mi do głowy tyle dobroci które otrzymałam w tej Nowennie chciałabym opisać że nie wiem od czego zacząć .A więc w pierwszych dwóch Nowennach nie uzyskałam tego o co prosiłam , ale to były prośby nie na dziś ani na teraz ale na przyszłość . O tej trzeciej to zaczyna do tej osoby dochodzić , bo to nie dla siebie prosiłam ale o łaskę za zięcia .Napiszę tylko te łaski które otrzymałam , najważniejsze bo za dużo bym się musiała rozpisywać .W pierwszej łasce którą otrzymaliśmy to , że alkohol znikną całkowicie z naszego stołu .Z czego jestem bardzo szczęśliwa bo naprawdę był nadużywany w naszym domu.Myśmy się całkowicie zmienili pod wpływem odmawiania tego rózańca . I tam wiele wiele innych mniejszych łask . Gdy zaczełam odmawiać drugą Nowennę znowu doświadczyłam takiego , dla mnie to był cud ,że po 46-ciu latach palenia rzuciłam papierosy i nie palę .A to dzięki synowi , bo powiedział że jak rzucę palenie to on w tedy uwierzy jak działa na nas ta modlitwa różańcowa i uwierzył . To też cud. A teraz skończyłam trzecią za mojego zięcia córka mówi ze coś się dzieje , to mam nadzieję że i ona doświadczy tego samego cudu co my .A najważniejszym cudem jest dla mnie to , że teraz nie mogę już przestać odmawiać , już jutro zaczynam nową w intencji drugiej córki i to jest dla mnie najważniejsze , i sama siebie pytam gdzie byłam przez te wszystkie lata że nie wiedzialam o tej Nowennie. Teraz juz wiem ze nie wypuszczę już różańca z rąk . Przepraszam że tak chaotycznie znowu piszę ale TO CO MNIE SPOTKAŁO JEST NAPRAWDĘ NIE DO UWIERZENIA .BÓG ZAPŁAĆ , że mogłam się tym podzielić z wami .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
EJ
Gość
EJ

Ja tez odmawiam juz 4 Nowenne. Matka Boza obdarowala mnie wieloma laskami. Cala moja rodzina doswiatczyla wielu lask. Moj maz pozbyl sie nalogu picia u palenia po. wielu wielu latach. Nie wyobrazam sobie dnia bez rozanca. Modlcie sie. Jest tak ogromna sila w tej modlitwie. Matko Najswietsza uwolnij mojego meza z ostatniego najwiekszego grzechu. Ty wiesz o czym mowie. Blagam dopomoz mu w tej walce ze zlem. Pomoz mu to zrozumiec i nawroc go. Dziekuje calym sercem za wszystko. Amen