Marysia: Moja trzecia nowenna..

Matka Najświętsza wspomagała nie tylko tą osobę, ale również nas najbliższych. Obecnie leczenie się zakończyło, wyniki są dobre i wszystko się układa.
Read More

Zdzisław: Łaski Matki Bożej

Szczęść Boże, jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejanskie za odbudowę małżeństwa,chciałbym podzielić się łaskami jakimi obdarowuje mnie Matka Boża
Read More

C: Polecam wszystkim takie oddanie się Maryi, bo wtedy wszystko się zmienia na lepsze.

Pokój i dobro. To jest moja dróga NP, no w sumie taka 1.5 albo 2.5, ponieważ zmieniłem intencje w trakcie modlitwy. Początkowo modliłem się o rozeznanie mojego powołania z pytaniem "kim mam być ? Meżem, czy zakonnikiem?". 5 sni w sumie się modiłem w tej intencji aż coś ważnego mi się przypomniało. Dokładniej mówiac to z nikad w mojej glowie pojawiło się hasło "hiperprolaktynemia" i od razu wiedziałem o co chodzi. Szczerze to tak ledwo co odmawiałem te Różance, dosłownie tak jakby na "odwal", albo " chce, ale mi się nie chce". "Przypadkowo" usłyszałem, że Ojcec Szustak chce zacząć akcje z Nowenna Pompejańską. Niestety pare dni różnicy jest miedzy jego akcją, a moją Nowenną, ale to nic staram się razem z nimi "sztórmować Niebo".
Read More

Agnieszka: rozwiazanie problemów

Chciałabym podziękować MATCE NAJŚWIĘTSZEJ za rozwiazanie moich problemów. Ofiarowałam Matce Najświętszej moje życiowe trudy i problemy po pół roku od skończenia Nowenny moje problemy zniknęły. Nie mogę wyrazić to słowami bo sprawa była beznadziejna a Matka Najświętsza wysłuchała moje modlitwy. Przeczytaj Agnieszka: rozwiazanie problemów
Read More

Teresa: Depresji już nie ma

Nowennę pompejańską odmawiała gdzieś w połowie 2017 roku. Ofiarowałam ą za siebie, o zdrowie, a szczególnie żeby opuściła mnie depresja, na którą leczyłam się od 199 4 roku. Choroba męża i córki, potem śmierć obojga, alkohol w rodzinie. To wszystko nie do przeżycia a mam już 81 lat. Nocami nie spałam.
Read More

Izabela: Matka Boża uratowała moje dziecko

Pierwszy raz nowennę rozpoczęłam w czerwcu 2014 roku w intencji nawrócenia mojej 15 córki. W grudniu 2013 córka wstąpiła do wspólnoty neokatechumenalnej.  W marcu 2014 okazało się, się okalecza, w kwietniu miała próbę samobójczą – wzięła 20 tabletek apapu.

Musiała odbyć leczenie na oddziale psychiatrycznym przez miesiąc. Znienawidziła mnie i Boga. Przestała chodzić do kościoła a o wspólnocie nawet nie chciała słyszeć. W czasie trwania mojej modlitwy Nowenną Pompejańską doszły inne rzeczy: alkohol, papierosy, marihuana, seks. Byłam załamana, świat zawalił mi się na głowę. Na dzień dzisiejszy dzięki Matce Bożej moje relacje z córką są wspaniałe, przynajmniej raz dziennie mówimy sobie jak bardzo się kochamy,  możemy rozmawiać godzinami, córka wróciła do wspólnoty, w grudniu 2014 przystąpiła do spowiedzi, ostatni raz okaleczyła się we wrześniu. W naszym domu czuć miłość. Dziękuję Matko Boża za wszystkie łaski którymi mnie obdarowałaś, dziękuję Ci że uratowałaś moje dziecko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GosiaRobert Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

Dziekuje za to swiadectwo.Pani Izabelo ja bym sie na pani mniejscu przyjrzal tej wspolnocie neokatechumentalnej bo moze byc ona zagrozeniem duchowym(New Age) dla pani corki.
Jezeli pani mi nie wierzy to prosze wyslac e-maila do pana Roberta Tekieli,ktory jest ekspertem
od tych spraw.

Gosia
Gość
Gosia

Myślę że Pan Robert ma rację. Radziłabym to samo. Jakoś dziwnie to wygląda.