Barbara: mój zięć wpadł w ciąg narkotyczny

Matka Boża zawsze wysłuchuje . ODWAGI :)
Przeczytaj całość

Kasia: Przedślubne rozterki

Rozpoczelam nowenne w momencie, gdy razem z moim narzeczonym codziennie sie sprzeczalismy, trudno dochodzilismy do kompromisow, i oboje nie chcielismy ustapic, szczegolnie jesli chodzi o przygotowania do slubu i wesela, Przelomowy byl moment gdy stwierdzilam "sama nie dam sobie z tym rady". Modlilam sie w intencji naszej relacji, o pomoc i nauke w rozwiazywaniu konfliktow.
Przeczytaj całość

Anna Maria: Dziękuję Matko

Witam, pragnę złożyć świadectwo, z mojej ostatniej odmówionej nowenny. Odmawiam juz jedenastą, tym razem w intencji zdrowia dla mojego dzieciątka. Pragnę podziękować Matce Bożej za okazane łaski. A zwłaszcza za ostatnią.
Przeczytaj całość

Yolla: Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi

Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi czułam jak mnie zachęca. Jak na konkursie na strongman gdy zawodnik niesie ciężkie walizki to obok niego biegnie trener i krzyczy "Dawaj! Dawaj! Dasz radę! Trzymaj! itd"
Przeczytaj całość

Anna: Po ludzku trudno wyobrazić sobie rozwiązanie naszych problemow

Była to ósma NP, którą odmówiłam. Modliłam się w niej o wstawiennictwo Najświętszej Matki za moja rodzina, w której panuje niezrozumienie a problemy życia tj. brak jakiejkolwiek stabilizacji, doprowadzają nas do postępującej depresji i oddalania się od siebie nawzajem. Zawierzam sie całkowicie Woli Pana, wiem ze po ludzku trudno wyobrazić...
Przeczytaj całość

Monika: uzdrowienie

Mojej mamie w wyniku badania tomografem komputerowym postawiono diagnozę nowotworu złośliwego. To był szok. Od tego dnia gorliwie się modliłam o jej zdrowie. Zbliżająca się Niedziela Miłosierdzia skłoniła mnie do poszperania w internecie i wtedy natknęłam się na Nowennę Pompejską. To na pewno nie był przypadek. Bóg wskazał mi drogę. Wczoraj, właśnie w Niedzielę Miłosierdzia o godz. 15.00 poszliśmy całą rodziną do kościoła odmówić koronkę do Bożego Miłosierdzia. W dniu dzisiejszym (6 dzień odmawiana nowenny ) mama odebrała wyniki badań dodatkowych i była z nimi na wizycie lekarskiej. Okazało się, że diagnoza nie potwierdziła się.
Dla mnie to cud. Oczywiście nie jest całkiem zdrowa, bo kręgosłup ma w rozsypce, ale wierzę, że dzięki modlitwie i wstawiennictwu Maryi będzie mogła przeżyć jeszcze wiele lat we względnym komforcie życia.
Dziękuję wszystkim za modlitwę w intencji mojej mamy i proszę o dalsze wsparcie.
Zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejskiej i Koronki do Miłosierdzia Bożego. Ja będę kontynuowała modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!