Tuzik: Tata jest silniejszy i zdrowszy

To moja czwarta odmowiona Nowenna Pompejanska - modlitwa ktora za kazdym razem daje mi tyle sily I nadzieji... ma ogromna moc. Moja ostatnia Nowenne odmawialam w intencji zdrowia dla mojego taty... jeszcze dwa miesiace temu bardzo zle sie czul mial bole w klatce piersiowej zawroty glowy omdlenie...
Przeczytaj całość

Marcin: Zmiana pracy

Dzień dobry, chciałbym podzielić się świadectwem jaką łaskę otrzymałem podczas odmawiania nowenny pompejenskiei. Mam na imię Marcin i jestem w traktacie odmawiania drugiej nowenny ,pierwszą skończyłem odmawiać dwa miesiące temu, Modliłem się do Maryi o lepszą pracę, bo w tej co pracowałem było mi bardzo zle
Przeczytaj całość

Kasia: Nadal trwam w modlitwie i czekam na cud

Modlilam sie o dar potomstwa o to abysmy z mezem mogli stworzyć rodzine. Czego bardzo pragnę wierze ze nowenna zostanie wysluchana i pewnego dnia bede najszczesliwsza kobietą pod sloncem i dam mojemu mężowi największe szczescie jakim jest dziecko.
Przeczytaj całość

Marta: I zdarzył się cud!

Warto odmawiać nowennę pompejańską!
Przeczytaj całość

Lilianna: W intencji zdrowia w rodzinie

Pragnę złożyć świadectwo uzdrowienia za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskie. Nowenną Pompejańską modliłam się już kilka razy w różnych intencjach, ale dopiero teraz piszę to świadectwo, gdyż nieoceniana jest ta modlitwa, a Maryja najukochańszą Matką cierpiącą wraz ze swymi cierpiącymi dziećmi.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Pomoc Matki Najświętszej

O nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem przeglądając internet, a właściwie szukając dla siebie pomocy. Właściwie, moim zdaniem przypadki nie maja miejsca tylko są takimi małymi cudami od Pana Boga. Był wrzesień 2014 roku, w naszym małżeństwie bardzo źle się działo. Ja byłam bardzo agresywna i niewdzięczna dla męża, on też bywał dla mnie przykrym. I wtedy natknęłam się na tę modlitwę, nigdy wcześniej o niej nie usłyszawszy. Już po kilku dniach odmawiania nasze relacje się poprawiły, wtedy dowiedziałam się, że mąż mojej kuzynki zdradził ją z inna kobietą i zamierza od niej odejść. Wtedy pomyślałam Matko Najświętsza proszę o nawrócenie tej rodziny, bo wiem, że się od Ciebie oddalili. Wiem Najdroższa Matko Najświętsza, ze nie powinnam zmieniać intencji ale zawierzam te sprawę Tobie. Odmawiając modlitwę różańcową, która jest egzorcyzmem człowiek jest pełnym pokoju i czas się znajduje na modlitwę. Można przecież w drodze do pracy i po pracy ja odmawiać. Ćwiczymy cierpliwość i skupienie tak bardzo potrzebne w dzisiejszym czasie. Drugi raz Nowennę Pompejańską odmówiłam w lutym i marcu 2015 roku. Tym razem zwróciłam się do Naszej Najukochańszej Matki w intencji mojej Rodziny, a dokładnie moich rodziców i brata z żoną. Prosiłam z całego serca o uzdrowienie ich wzajemnych relacji, by potrafili się kochać bezinteresownie i wzajemnie obdarzali się szacunkiem. Na początku roku sytuacja była bardzo trudna, a teraz relacje są już o wiele lepsze. Pan Bóg w swoim Miłosierdziu zmienia nasze serca ale i jest również tak dobry i łaskawy, że wysłuchuje modlitwy wstawienniczej. Módlmy się za nasze rodziny, za znajomych i przyjaciół, którzy potrzebują tej modlitwy wstawienniczej, Tam każda modlitwa jest widoczna. Trzeba mieć wytrwałość i siłę, bo zły również stara się zebrać swoje żniwo. Podczas odmawiania drugiej Nowenny miałam trudności w skupieniu się na modlitwie. Łaska Pana była jednak wielka i udało mi sie ją odmówić. Jako formę modlitwy wstawienniczej polecam również Krucjatę Wyzwolenia Człowieka księdza Blachnickiego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Pomoc Matki Najświętszej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Pani Agnieszko, dziękuję za końcową informacje. Właśnie przeczytałam n.t. Krucjaty w internecie, i wysłałam intencje.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!