Joanna: pomysł na problem

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragne podzielic sie swoja historia zwiazana z odmawianiem nowenny pompejanskiej.O nowennie dowiedzialam sie od mojej mamy,ktora odmawiala nowenne pompejanska.W miedzy czasie odmawiam wiele nowenn do sw Rity,Judy Tadeusza,sw Jozefa i sw Ekspedyta.Swoja pierwsza nowenne podjelam w intencji zmiany zdania urzednika oraz o tym,aby dal mi...
Read More

Dorota: Awans

W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej uzyskałam awans na wysokie stanowisko kierownicze,nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałam,że może się zdarzyć.Modliłam się w intencji uwolnienia mojej rodziny od wpływów demona uroków i złych ludzi.Odzyskałam spokój .Zaczynam nowennę za dusze w czyśćcu w tym mojej rodziny.
Read More

Henryka: uzależnienia od alkoholu i ratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Pragnę złożyć swoje świadectwo -jako matka modliłam się do Maryi w trzech Nowennach Pompejańskich .Zaznaczyć pragnę,że tak jak prawie wszyscy w swych świadectwach piszą o dużych przeszkodach i wpływach "złego"Ja mogłabym powiedzieć ,że czym bardziej gorliwie odmawiałam tę cudowną modlitwę to większe spotykały mnie przeszkody,a nawet ogromne przeciwności losu się tworzyły.
Read More

Ilona: Uratowanie małżeństwa

Szczęść Boże. Chciałabym dać świadectwo wysłuchania mojej modlitwy. Pięć miesięcy temu, nagle, z dnia nadzień opuścił mnie mąż. Bez wcześniejszej zapowiedzi, problemów, konfliktów. Po prawie 18 latach małżeństwa. Opisywanie tego, co przeżyłam zajęłoby dużo miejsca :) Ale sięgnęłam dnia. Bywało, że ja, letnia w wierze, leżałam krzyżem na podłodze i...
Read More

Renata: Łaski zesłane w odpowiednim czasie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Panienka.Nowennę odmówiłam w intencji dobrej pracy za granicą i potrzebnych łask dla mojego męża. Odmówiłam ją w tamtej zimy A W Maju urodziłam mojego synka Piotrusia i wówczas obecność mojego męża przy nas była mi bardzo potrzebna.
Read More

Marianna: Prośba o łaskę zdrowia

Moja nowenna była o łaskę zdrowia dla męża w chorobie Parkinsona. 9 grudnia ukazało się moje pierwsze świadectwo, ale łaski otrzymuję dalej, chociaż kolejne nowenny są w innych intencjach. Zdrowia mężowi nie przybyło, ale ja dalej otrzymuję wielkie łaski prze Maryję Różańcową. Życie kładzie pod nogi wielkie kłody, ale Maryja pomaga je usuwać sprzed naszych nóg. Chociażby teraz. Dostałam dla męża skierowanie na rehabilitację domową. W moim mieście jest tylko jedna taka przychodnia. Ta z której już korzystaliśmy po złamaniu biodra. Synowa zawiozła skierowanie, no i termin zabiegów nie jest odległy. tj. marzec kwiecień, Ale tam prowadzi tę przychodnię wspaniałe małżeństwo. . . Dowiedziałam się o możliwości żeby mąż otrzymał długoterminową opiekę pielęgniarską w domu. Dostałam  od lekarza rodzinnego takie skierowanie i zawiozłam. A dzień wcześniej obdzwoniłam 6 poradni świadczących taką usługę i okazało się że terminy są sierpień, wrzesień , październik, może nawet rok i to niepewne, bo dużo oczekujących w kolejce nawet do 40 osób.  Zadzwoniłam do ostatniej już i pani kazała przyjechać. Pojechałam. Rozmowa była długa. Na początku powiedziała że u nich termin jest też ok. sierpnia, ale  ona postara się na marzec, kwiecień. I mówi do mnie, że pani chyba to wymodliła. Pokazałam jej różaniec z kieszeni i mówię że się z nim nie rozstaję, i że w tych intencjach też odprawiłam Nowennę Pompejańską. Bardzo się tym zainteresowała, żeby jej podać jakieś namiary na tę nowennę.

Rozmawiałyśmy o tym jakim mój mąż jest wspaniałym i kochanym przez 45 lat. Ona mi mówi że też przeżyła ze swoim mężem 35 lat prawdziwej miłości. Wróciłam do domu, a po południu jest już telefon od pielęgniarki, która będzie przychodzić  4 razy w tygodniu do pomocy. Przyjdzie już jutro rano. Dla mnie to był po prostu cud.  Następnie dla męża przeciekał mocz obok cewnika i mokre są pampersy. Rodzinny dał skierowanie do urologa.

Ale przejrzałam terminy wszystkich lekarzy i do września i października nie ma szans. Podzieliłam się tym problemem z panią od rehabilitacji. Rano ona dzwoni ,że jej mama pracuje w szpitalu i znalazła okienko i mamy wizytę już za tydzień w środę. a oprócz tego sama przyszła po skierowanie. To są wielkie łaski otrzymane przez ręce Maryi. I tak jak obiecuję w codziennej modlitwie, to mówię innym o tych łaskach otrzymywanych przez ręce Maryi Różańcowej, jeśli się Jej całkowicie zaufa. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
TERESAHankaWIESIANatalia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Cudowne świadectwo. Ja odmówiłam w sumie 3 NP. Rownież otrzymałam wiele łask, jednak zawsze w ciagu tych 54 dni wszystko sie waliło. Teraz jestem w trakcie 4. Nowenny, modlę sie o konkretna łaskę dla meza. Od samego początku choruję, teraz tez leżę z gorączka. Z mężem sie kłócę, zauważyłam,ze denerwuje go moja modlitwa (we wcześniejszych tak nie było). Na propozycje pójścia do kościoła reaguje gniewem. Mówi,ze mam zając sie czymś konkretnym, a nie odpływać w świat marzeń. Ja powoli tracę siły i dzis wykrzyczałam mu,ze przerywam za niego modlitwę bo on i tak ma to gdzies. Wiem,ze zle zrobiłam,ze tak… Czytaj więcej »

WIESIA
Gość
WIESIA

Wytrwaj kochana, dasz radę. Ja też w trakcie odmawiania NP, też bardzo się kłóciłam z mężem, ale nie przestałam się modlić. Odmówiłam już 2 NP. Na pewno wrócę jeszcze do nich! AVE MARYJA!

Hanka
Gość
Hanka

Natalio dasz radę,a mąż z czasem zrozumie u mnie też tak bywa,ale jest coraz lepiej,dużo lepiej(odmawiam14 NP)
Marianno wspaniałe świadectwo.
Z Panem Bogiem.

TERESA
Gość
TERESA

Pomaga Maria . Proszę w myślach, cicho błogosławić mężów …..i nie tylko mężów.