Monika: Łaski

Po kolejnych dwóch nowennach, postanowiłam dać następne świadectwo. Poprzednie wstawiałam kilka miesięcy temu. W intencji, w której modlę się już prawie rok, nadal nic się nie dzieje. No moze nie zupełnie nic, bo co jakiś czas dostaję od Mateńki znaki, które dodaja mi wiary i nadzieji, ze moja intencja zostanie...
Read More

Janina Helena: Cierpliwie czekam i wciąż się modlę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna! Pragnę złożyć świadectwo odmawiania nieodpartej nowenny do Matki Bożej Różańcowej Pompejańskiej. Jest to moja 9 nowenna. Poznałam ją dzięki mojej córce. Przeczytaj Janina Helena: Cierpliwie czekam i wciąż się modlę
Read More

Karolina: Przezwyciężenie choroby

Półtora roku temu mój tata zachorował na nowotwór prostaty. Najpierw szok i niedowierzanie. Pożniej szukanie lekarzy i odpowiedniej terapii. Kiedy czekaliśmy na wyniki czy nie ma przerzutów, natknęłam się w internecie na nowennę pompejańską. Zaczęłam odmawiać. na początku myślałam , ze nie dam rady ale z każdym dniem było coraz łatwiej.
Read More

Zdana sesja egzaminacyjna

Nie wiem co by ze mną było gdyby nie pomoc Matki Boskiej bez niej na pewno by się to nie udało. Sesja była ciężka, czasem brakowało mi sił zasypiałam z notatkami, myślałam że już nie dam rady. Ale kolejne nowenny do Naszej Mateńki sprawiły, że jakoś się udało i cieszę...
Read More

G: Przystąpiłem do spowiedzi generalnej z całego życia

Nowennę pompejańską odmawiałem nie całe 2 lata temu. Modliłem się w pewnej, wiadomej Bogu intencji. Nie do końca została ona wysłuchana. Mimo wszystko Matka Boża inaczej pokierowała sprawami, wypraszając u Boga inne łaski, o których mowa poniżej. Przeczytaj G: Przystąpiłem do spowiedzi generalnej z całego życia
Read More

Iza: Zaufanie, które procentuje

Obiecałam mojej ukochanej Matuchnie, że podzielę się swoim świadectwem po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Trochę z napisaniem jego zwlekałam, aż do dziś.
Akurat 13 lutego w rocznicę śmierci s. Łucji od Matki Bożej Fatimskiej mam okazję napisać kilka słów.
Zacznę od początku. Dlaczego Nowenna Pompejańska? Nie wiem. Pewnego dnia – a było to u progu października – zaczęła mnie „prześladować” myśl właśnie o tej Nowennie. Postanowiłam w miesiącu Różańca Świętego, że zacznę. I mimo szczerych chęci każdego dnia zaczynałam na nowo. A to przysypiałam, a to nie odmówiłam wszystkich części, innym razem przez cały dzień miałam tyle spraw i zajęć, że zabrakło czasu na modlitwę i tak przez dwa tygodnie. Potem miałam dwa tygodnie przerwy z pewnych względów. Tak trwało to aż prawie do Adwentu. Wówczas postanowiłam jako przygotowanie do Bożego Narodzenia odmawiać Nowennę Pompejańską. I tak oto 25 stycznia skończyłam całość i tego samego dnia zaczęłam drugą Nowennę Pompejańską.
A teraz chwilka o intencji… W sercu do Pana Boga zanosiłam konkretnego mężczyznę. Prosiłam i wciąż proszę Mateńkę, by wyprosiła mi dar jego miłości, zainteresowania i możliwości wyjścia za niego za mąż. Ostatnio pomyślałam, że to takie pełne pychy prosić Pana Boga, by konkretnie tego człowieka ofiarował mi za męża. Zrodziło się we mnie wiele wątpliwości i pewnego rodzaju niepokoju, niedowierzania, że ta moja modlitwa ma sens. Jednak podczas spowiedzi, a była ona wyjątkowa, powiedziałam kapłanowi o Nowennie i z jaką intencją ją odmawiam. Dodałam, że mam obawy o pysze i nakazywaniu Panu Bogu kto, jak i kiedy. Oczekiwałam krytyki a tymczasem spowiednik ze spokojem i uśmiechem powiedział „zaufaj Matce, ona czyni cuda!”. Po ludzku poczułam się jakbym dostała w głowę. Moje niedowierzanie w moc Mateńki było grzechem. Przecież to Ona jest naszą największą siłą i mocą. Od tego dnia jeszcze gorliwiej odmawiam swoją Nowennę: w pociągu, w autobusie, w pracy, w drodze do niej. Różaniec stał się częścią mojego życia. Taką częścią, której nie może zabraknąć, bo ono straci swój sens i te piękne barwy, jakie zyskało dzięki codziennej modlitwie i spotkaniu z Matką poprzez Różaniec.
Moi Drodzy! Pewnie wiele osób czeka na efekty mojej modlitwy.
Spokojnie mężczyzna, o którego się modlę nie został moim chłopakiem itd. Ale… to niesamowite, że już w trakcie mojej pierwszej Nowenny nasza relacja zaczęła się zmieniać. I nie dlatego, że powoduję spotkania itd. Widzę zmianę w jego zachowaniu. Nie tylko ja ją dostrzegam, co wywołuje u naszych znajomych różne komentarze. A mnie cieszy najmniejszy gest z jego strony i codziennie Mateńce o nich opowiadam dziękując za wszystko.

Wierzę, że Królowa Pompejańska, której zawierzyłam się w opiekę, uczyni w moim życiu cuda, o których wspomniał ksiądz spowiednik.

Jeśli mogę prosić to polecam się Waszej modlitwie a również i ja obiecuję polecać Was opiece Matki Bożej.
Bóg zapłać za przeczytanie mojego świadectwa!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Iza: Zaufanie, które procentuje"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość
Droga Izo, dziękuję za Twoje świadectwo. To piekne, że zaufałas Maryi. Zgadzam się zupełnie z tym co powiedział Ci kapłan- Ona czyni cuda. Jestem pewna że uczyni ich wiele w Twoim życiu, wskarze Ci odpowiedniego mężczyznę, jesli wolą Boga jest abyś wyszła za mąż. Nie bój się , zamiast samej obierac sobie wybranego, otwórz się bardziej na to co przygotował dla Ciebie sam Bog…Maryja pomoże Ci w czekaniu, jesli musisz poczekac…trudno nam przecież odgadnąc wolę Boga, a po coż ja na siłę zmieniec skoro On tylko zna naszą drogę do prawdziwej radości…Całuję Cię bardzo mocno i obiecuję pomodlic sie za… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?