Ufna: Ufajcie i nie traćcie nadziei!

o jest moja druga Nowenna Pompejańska w intencji nawrócenia mojego męża. Po pierwszej czułam zniechęcenie-nie otrzymałam tego,co chciałam. Czułam się rozczarowana. Dopiero później zrozumiałam,że to nie tak. Bóg zesłał na mnie łaski,których w swej ślepocie nie zauważyłam. Po pierwszej nowennie odkryłam w sobie spokój wewnętrzny,do niepowodzeń podchodzę pełna nadziei,mam w sobie jakąś siłę,która nie pozwala mi siedzieć i załamywać rąk,tylko z nadzieją patrzeć w przyszłość. W tej chwili jestem w trakcie drugiej nowenny. Czerpię radość z jej odmawiania,jestem pełna wiary w cud,co dzień z niecierpliwością oczekuję kolejnego dnia nowenny. Często w trakcie odmawiania ogarnia mnie wzruszenie,a łzy same płyną z oczu. Polecam męża opiece Matce Bożej,ufam i wierzę. Nie otrzymałam jeszcze tego, co chciałam,ale wierzę,że Matka Boża czuwa nade mną i mnie nie opuści.
Chciałabym napisać też o działaniu złego.Często, gdy odmawiam nowennę dostaję ataków bóli brzucha,słowa modlitwy mi się plączą,nie mogę się skupić. Mój mąż staje się agresywny,przekleństwa i wyzwiska sypią się z jego ust jak z worka,zaczął nawet nadużywać alkoholu. Martwi mnie to. A o pójściu do kościoła czy chociażby modlitwie nie ma mowy. Nazywa to cyrkiem,drwi z nas chodzących do kościoła. Smutne to jest,gdyż jest to człowiek ochrzczony,ślub też mieliśmy kościelny. Czasem ogarnia mnie rozpacz jak widzę,co się z nim dzieje. Ale wierzę,że Matka Boża i Jej Syn mnie i męża nie opuszczą. Nie poddaję się,walczę i walczyć będę,a jak będzie trzeba to odmówię nawet dziesięć nowenn, aby tylko uratować duszę mego męża.
Do wszystkich, którzy odmawiają Nowennę Pompejańską: nie poddawajcie się,wierzcie i ufajcie Matce Bożej, a do tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali:odmawiajcie nowennę! Nie będzie lekko,to mogę zagwarantować,bo zły będzie mieszał i stawiał na Waszej drodze przeszkody i podsuwał wymówki (tak,jak u mnie),ale Wasza wytrwałość i wiara w miłość Matki Bożej pokona wszelkie zło. Ufajcie,a spłynie na Was ogrom łask.
Przepraszam za chaos moich słów, ale piszę to pod wielkim wrażeniem łask,jakie na mnie spłynęły. Ufajcie i nie traćcie nadziei!

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
EwelinaBóg z nami !MarkoniewaAsia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

To jest bardzo wielkie świadectwo bo właśnie akurat dla mnie w tej chwili tak bardzo było mi potrzebne, tak bardzo podniosło mnie na duchu. Bardzo wielkie dzięki.

Maariusz
Gość
Maariusz

hm…czasami wystarczy gram wiary, szczypta nadziei…aa cuda się zdarzają!!! zwłaszcza te od Pana!! Ja też odmawiam Nowenne w nie co innej intencji,bo o miłość kogoś kogo kocham patrząc na Twoje świadectwo moja „prośba” jest bardzo małostkowa …aż mi troche głupio,że zajmuje Maryji „głowę” czymś co gołym okiem nie jest problemem, wiem i uważam,że są ważniejsi!! a wracając do sedna sprawy pamiętaj, że nie jesteś sama z tym problemem modlisz się do kogoś kto Cię nigdy nie opuści !! Różaniec ma mega moc, którą nie da się opisac ani zmierzyć!! Jaa WIERZE w too, że Ci się uda i Twoja prośba… Czytaj więcej »

Ania
Gość
Ania

Dziękuję za Twoje wzruszające i bardzo osobiste świadectwo. Muszę tutaj podzielic sie z Tobą, że przechodziłam podobne traktowanie kilka razy ze strony mojego męza. Miało to szczególnie miejsce na początku odmawiania Nowenn. Stawał się taki agresywny, ze przestraszyłam się bo nigdy nie widziałam u Niego aż takiego ogromu jakby nienawiści wyrażonej w słowach, gestach, w spojrzeniu.. Dzieci martwiły się i pytały co się z tatusiem stało. Nie było łatwo i nie raz płynęly łzy..Ostatni raz zostałam potraktowana tak właśnie, kiedy powiedziałam Mu o złozeniu świadectwa. Zaczął wymawiac takie słowa, że nie mogłam uwierzyc ze to mówił mój mąż, bo przecież… Czytaj więcej »

Ania
Gość
Ania

Zapomiałam dodac, zapewniam Cię o wsparciu modlitewnym w intencji o jaką prosisz. Twoja postawa to piękne świadectwo wiary za które z serca Ci dziękuję, Bóg Ci zapłac!! bo przecież jeszcze sama się zmagasz, czekasz i cierpisz, a JUŻ dziękujesz i namawiasz nas wszystkich do ufności. Niech Jezus i Maryja wynagrodzą Ci to w obfitości ! Całuję Cię mocno Ania

Asia
Gość
Asia

Zaczęłam w piątek część dziękczynną w intencji uwolnienia mojego męża od wszelkiego zła i przemiany jego serca. Czasami czuję się tak,jakby każda kolejna Nowenna zabierała trochę ze mnie. Kiedy zaczęłam część dziękczynną wydawało mi się, że będzie już trochę lżej. Ale niestety w ten sam dzień kiedy przeprosiłam męża za wszystko co złe było z mojej strony (tak nakazywała piątkowa Ewangelia) otrzymałam smsa, że teraz to już i tak nie ma znaczenia, że ma nadzieję, że ktoś inny mnie pokocha itd. Ale na końcu, ostatnie zdanie brzmiało: Niech Bóg Cię prowadzi. Mój mąż wyprowadził się ponad miesiąc temu, twierdząc że… Czytaj więcej »

ewa
Gość
ewa

hej.Ufna .przezyłam cos podobnego.moja pierwsza nowenna była o nawrocenie moojego meza z grzechu nie wiary.wiem doskonale co przyzywasz.wklejam ci swoje swiadectwo.nie poddawaj sie złemu tyclko oto chodzi abys sie poddała.Ufna ,walcz,walcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!dusze swego meza.

http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/04/ewa-moja-modlitwa-walka-o-uwolnienie-mojego-meza-z-grzechu-niewiary/

ewa
Gość
Markoni
Gość
Markoni

Wpisz w Google”egzorcyzm małżeński”. Ew. posłuchaj tu:
http://gloria.tv/?media=578593
Modlitwa mocą sakramentu małżeństwa ma OGROMNĄ MOC!

Bóg z nami !
Gość
Bóg z nami !

Trzymaj się !
Piękne świadectwo.
To prawda że Zły miesza jak się odmawia Nowennę Pompejańską.
Pozdrawiam.

Ewelina
Gość
Ewelina

WItaj, ja również jestem w trakcie odmawiania Nowenny i trochę mam wyrzuty,że nie mogę tak jak wy powiedzieć,że modlę się za ”męża” bo ślubu nie mamy ze względu na wiek mimo że jesteśmy ze sobą prawie 10lat…okoliczności…niedojrzałość,no i inne czynniki wpłyneły na to,że ”nie było nam po drodze do ślubu” choć teraz od kiedy bardziej się modle szukam Boga, proszę Naszą Matule o łaski to coraz bardziej pragnę ślubu,między Nami jest więź i miłość, lecz czuję od wielu miesięcy(a może i lat) tylko zdążyłam się przyzwyczaić, bo przecież kochamy kogoś za to kim jest i akceptujemy jego wady, ale czuję… Czytaj więcej »

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ