Renata: Mnie nowenna dała moc i łaskę spowiedzi z całego życia

Mnie nowenna dała moc i łaskę spowiedzi z całego życia,dokładne oczyszczenie duszy przyniosło mi ogromny spokój i nowe podejście do codziennego życia,życia wiarą z Maryją i Różańcem.
Przeczytaj całość

Monika: Ogrom łask

Chciałam złożyć świadectwo otrzymanych łask po odmówionej 3NP w moim życiu tak jak obiecałam Matce Bożej. Odmawiałam ją w intencji poczęcia się dziecka w moim łonie-bardzo długi czas staramy się z mężem o dziecko, na razie niestety bezskutecznie ale wierzę że Kochana Mateczka wkrótce spełni moją prośbę i zostanę mamą :) Otrzymałam 2 wyraźne znaki, że tak się stanie ale o tym napiszę później...
Przeczytaj całość

Nadzieja: Rozczarowanie

Nowenne odmawiam od dwóch lat. Często ją przerywałam z różnych przyczyn , ale jeśli tak się działo to zaraz zaczynałam nową. Modlilam się o mojego byłego chłopaka.
Przeczytaj całość

Joanna: Pomoc od Matki Bożej

Od dawna cierpię na nerwicę lękową, czasami przychodzą tak ciężkie dni, że nie wiem jak sobie poradzić ale wiem jedno, że modlitwa i odmawianie Nowenny Pompejańskiej zmienia mnie i coraz bardziej przybliża do Boga i Jego Matki. Czuję się o wiele lepiej i mam nadzieję, ufam i wierzę, że Matka...
Przeczytaj całość

Karolina: zachęcam wszystkich odmawiajcie tę modlitwę

Witam w sobote 6 lipca skończyłam odmawiac moja pierwsza Nowenne Pompejańską. Chcialam bym dać tu piekne świadectwo modliłam sie w intencji własnego zdrowia psychicznego. Mimo, że jestem młoda osoba to cierpiałam na depresje i miałam lekka nerwice. Nerwica zaczeła sie na studiach najpierw bagatelizowalam leki i objawy az w końcu...
Przeczytaj całość

Iwona: wielka siła Nowenny Pompejańskiej

Szczęść Boże!
Chciałam się podzielić z Wami, co zdarzyło się w moim życiu po odmówieniu Nowenny. Na razie zmówiłam dwie, obydwie dotyczyły pracy.
Pracowałam w banku przez 16 lat. Ostatnie kilka lat było bardzo trudne. Praca była bardzo stresująca, nie mogłam sobie poradzić z panującą atmosferą, rosnącymi wymaganiami. Coraz gorzej się czułam, brałam coraz więcej leków uspokajających.
O Nowennie usłyszałam od siostry i zaczęłam ją odmawiać, prosząc o pomoc w pracy. Jakiś czas później zostałam zwolniona.
Bezrobotna byłam przez 11 miesięcy. Mieszkam w małym miasteczku i bardzo trudno jest tu coś znaleźć. nie dawałam sobie rady, potrzebowałam pomocy. Drugą Nowennę zaczęłam 11.12. za namową mojej siostry (chciałam ją zacząć 01.01, bo Święta…). W styczniu zaczęłam szukać możliwości stażu, odwiedzałam firmy. Udało się, przyjęto mnie na pięciomiesięczny staż. Nowennę skończyłam 02.02. i od tego dnia zaczęłam pracować. Chciałam jeszcze dodać, że w rozmowie kwalifikacyjnej nie musiałam nic mówić o sobie, co jest dla mnie bardzo trudne. To był naprawdę cud.
Otrzymałam również wiele innych łask od Matki Przenajświętszej. Można powiedzieć, że przez całe życie bałam się kontaktów z innymi ludźmi, wciąż myślałam, co oni o mnie powiedzą. Teraz już się nie boję, opowiadam znajomym o Nowennie, nie boję się spotkać z ludźmi. Mówię sobie, że ufam Panu Jezusowi, Matce Bożej, że oni mnie nie zostawią.  Otrzymałam też łaskę stałego spowiednika i też Pan Bóg wszystko tak ułożył, że poprosiłam o to księdza, mimo że nie mogłam się do tego zebrać. Czuję wciąż opiekę Matki Bożej, Pana Jezusa, Aniołów i Świętych, do których też się modliłam (św. Józefa, św. Rity, św. Josemarię Escriva).
Chciałabym w Środę Popielcową zacząć nową Nowennę za księży i dusze czyśćcowe. Nie wiem, czy mogę połączyć te intencje. Ale… ja będę się modlić, a Matka Boża zrobi to, co będzie najlepsze.
Dzięki niech będą Bogu i Matce Przenajświętszej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Iwona: wielka siła Nowenny Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Małgosia
Gość
Małgosia

Iwonko ja jestem w trakcie odmawiania nowenny za Kościół i księży , osoby konsekrowane. Za dusze czyśćcowe odmówiłam osobno. Dziękuję , że chcesz odmówić NP za dusze czyśćcowe.

circ
Gość

Najbardziej podziwiam ludzi modlących się za innych bezinteresownie. Wasz przykład to dla mnie olbrzymi zastrzyk wiary, nadziei i miłości, świadectwo że Bóg jest żywy w ludziach. Dziękuję Wam siostry.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!