Urszula: Dziękuję Ci ukochana Maryjo!

Moje intencje Maryja przyjmuje zawsze nie zawsze jest tak jak ja bym tego chciala ale nie chodzi tutaj to co co my chcemy ale o to czego chce dla nas PAN BOG.
Read More

Vitalis: z pomocą Pana Boga wszystko jest możliwe

Witam Was Bracia i Siostry. Pragnę wręcz muszę to zrobić podzielić się z Wami swoim świadectwem. Nigdy nie bylem grzecznym chłopcem mama pielęgniarka ojca nie znam. Wychowałem sie na ulicy pomimo iz w domu miałem zawsze ciepły obiad i czyste ubranie.Przeczytaj Vitalis: z pomocą Pana Boga wszystko jest możliwe
Read More

Elzbieta: Nie biorę żadnych tabletek. Dziękuję Maryi

Chwała Maryi ! przy modlitwie pomagały mi słowa ,,Miłość Matki Boskiej po prostu jest !,, przed każdą nowenną prosiłam wszystkich świętych o pomoc przy różańcu.
Read More

Tomasz: Bóg przychodzi cicho by nie wystraszyć człowieka ogromem potęgi

Chciałbym podzielić się świadectwem otrzymanej pracy. Dziękuję Bogu, świętemu Józefowi oraz Matce Przenajświętszej. Dziękuję z całego serca. Dziękuję Ci Matko, bo prawda jest taka, że nie zasługuję na żadną łaskę.Przeczytaj Tomasz: Bóg przychodzi cicho by nie wystraszyć człowieka ogromem potęgi
Read More

Joanna: Za to wszystko CHWAŁA PANU!

Jestem mamą 9-letniego Kubusia dotkniętego autyzmem. Odkąd dostaliśmy diagnozę (Kuba miał wtedy 3 latka) trwamy na modlitwie i wierzymy, że Bóg może go uzdrowić i sprawić, że świat, który stworzył zacznie się podobać także naszemu dziecku. Nie będę opisywać całej drogi, którą do tej pory przeszliśmy. Powiem tylko, że dzięki...
Read More

Iwona: wielka siła Nowenny Pompejańskiej

Szczęść Boże!
Chciałam się podzielić z Wami, co zdarzyło się w moim życiu po odmówieniu Nowenny. Na razie zmówiłam dwie, obydwie dotyczyły pracy.
Pracowałam w banku przez 16 lat. Ostatnie kilka lat było bardzo trudne. Praca była bardzo stresująca, nie mogłam sobie poradzić z panującą atmosferą, rosnącymi wymaganiami. Coraz gorzej się czułam, brałam coraz więcej leków uspokajających.
O Nowennie usłyszałam od siostry i zaczęłam ją odmawiać, prosząc o pomoc w pracy. Jakiś czas później zostałam zwolniona.
Bezrobotna byłam przez 11 miesięcy. Mieszkam w małym miasteczku i bardzo trudno jest tu coś znaleźć. nie dawałam sobie rady, potrzebowałam pomocy. Drugą Nowennę zaczęłam 11.12. za namową mojej siostry (chciałam ją zacząć 01.01, bo Święta…). W styczniu zaczęłam szukać możliwości stażu, odwiedzałam firmy. Udało się, przyjęto mnie na pięciomiesięczny staż. Nowennę skończyłam 02.02. i od tego dnia zaczęłam pracować. Chciałam jeszcze dodać, że w rozmowie kwalifikacyjnej nie musiałam nic mówić o sobie, co jest dla mnie bardzo trudne. To był naprawdę cud.
Otrzymałam również wiele innych łask od Matki Przenajświętszej. Można powiedzieć, że przez całe życie bałam się kontaktów z innymi ludźmi, wciąż myślałam, co oni o mnie powiedzą. Teraz już się nie boję, opowiadam znajomym o Nowennie, nie boję się spotkać z ludźmi. Mówię sobie, że ufam Panu Jezusowi, Matce Bożej, że oni mnie nie zostawią.  Otrzymałam też łaskę stałego spowiednika i też Pan Bóg wszystko tak ułożył, że poprosiłam o to księdza, mimo że nie mogłam się do tego zebrać. Czuję wciąż opiekę Matki Bożej, Pana Jezusa, Aniołów i Świętych, do których też się modliłam (św. Józefa, św. Rity, św. Josemarię Escriva).
Chciałabym w Środę Popielcową zacząć nową Nowennę za księży i dusze czyśćcowe. Nie wiem, czy mogę połączyć te intencje. Ale… ja będę się modlić, a Matka Boża zrobi to, co będzie najlepsze.
Dzięki niech będą Bogu i Matce Przenajświętszej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Iwona: wielka siła Nowenny Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Małgosia
Gość
Małgosia

Iwonko ja jestem w trakcie odmawiania nowenny za Kościół i księży , osoby konsekrowane. Za dusze czyśćcowe odmówiłam osobno. Dziękuję , że chcesz odmówić NP za dusze czyśćcowe.

circ
Gość

Najbardziej podziwiam ludzi modlących się za innych bezinteresownie. Wasz przykład to dla mnie olbrzymi zastrzyk wiary, nadziei i miłości, świadectwo że Bóg jest żywy w ludziach. Dziękuję Wam siostry.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!