Magda: Różańca z dłoni nie wyposzczę! Chwała Panu.

jestem w trakcie odmawiania części dxiekczynnej. zaczęłam modlić się nowenne po diagnozie-zator w oku i nieodwracalne obumarcie siatkówki. Nie umiałam czytać ani prowadzić samochodu. uczylam sie zyc z diagnozą od okulisty Kilka tygodni później po namowie mamy, skonsultowalam mój przypadek u innego okulisty, który od razu skierował mnie na rezonans Wynik rezonansu był jednoznaczny-nowotwor wielkości mandarynki uciska na nerw wzrokowy.
Przeczytaj całość

Marcin: Nowe życie z modlitwą

Chciałbym podziękować Matce Najświętszej za wszelkie otrzymane łaski jakimi mnie obdarzyła, spokojem, piękną i czystą wiarą, budowaniem dobrych relacji z rodziną, choć bywa trochę jeszcze trudno. Chciałbym również przeprosić że tak późno piszę o swoim świadectwie bo przecież różaniec to tak piękna modlitwa.
Przeczytaj całość

Wiktoria: Walka ze strachem

Niedawno ukończyłam swoją pierwszą nowennę pompejańską. Prosiłam Maryję, aby dopomogła mi w walce ze strachem.Przeczytaj Wiktoria: Walka ze strachem
Przeczytaj całość

Iza: Maryja upewnia mnie, że bez modlitwy będzie mi jeszcze ciężej

Modlę się nowenną pompejańską od kilku lat z małymi przerwami. Te przerwy są wtedy, gdy czuje, że walka duchowa była ciężka i wtedy jakby na chwilę poddaję się
Przeczytaj całość

Marianna: Dziękuję Ci Matko

Zakończyłam piątą już Nowennę Pompejańską. W zasadzie od kiedy zaczęłam je odmawiać nie robię przerwy. Wiele osób pisze, że ta Nowenna uzależnia. Moim marzeniem też jest, aby móc ją odmawiać już do końca życia. Nie mogę powiedzieć, że zatapiam się w modlitwie, są dni lepsze i wiele gorszych, kiedy odmawiając różańce, błądzę myślami po bezdrożach całego mojego życia, a bywa, że wybiegam do przodu, ale prawie każdego dnia budzę się o czwartej trzydzieści i biorę różaniec do ręki. Po odmówieniu dwóch części mogę zaczynać dzień.
Przeczytaj całość

Ania: Praca

Chcialabym podzielic sie ze wszystkimi moim swiadectwem. Z nowenna pompejanska zetknelam sie ponad rok temu. I do dzis mi towarzyszy. Otrzymalam od Cudownej Matenki wiele lask. Z mezem od trzech lat staramy sie o dziecko.i niestety bez zadnych skutkow, rokowania nie sa prognozujace, ale caly czas mamy nadzieje. Rok temu stracilam prace. Podczas nowenny modlilam sie o dar potomstwa i podswiadomosci o prace. Marzylam o tym aby choc cos w zyciu mi sie udalo…..a jednak dostalam prace, o ktorej nawet nie marzylabym, gdyz do tej pory pracowalam w innym zawodzie, a studia w nowym kierunku dopiero co ukonczylam. A zazwyczaj wszedzie  poszukuja osob z doswiadczeniem  i mgr( w trakcie) a jednak za sprawa Matki Bożej na rozmowie kwalifikacyjnej wybrali wlasnie mnie. Mam nadzieje, ze uda nam sie doczekac naszego upragnionego dziecka…..ciagle wierzymy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!