Barbara: Dziękujemy Matka Boża!

Bardzo ciężko jest wymienić łaski, które otrzymałam za przyczyną Matki Bożej. Zacznę od tego,że notorycznie chorowałam. Zapadałam z jednej infekcji w kolejną. Nie mogliśmy mieć dzieci, podejrzewam,że organizm był za słaby. W końcu znajomi zaproponowali Nowennę Pompejańską. Podeszłam do tego z rezerwą. Modliliśmy się wspólnie z mężem o zdrowie. Minęło może tylko kilka dni kiedy okazało się,że jestem w ciąży! Do tego przez cały czas jej trwania nie chorowałam! Ponieważ bałam się, że dziecko może mieć jakieś problemy zdrowotne (na początku ciąży brałam silne leki) zmówiliśmy drugą Nowennę. Trzecią o szczęśliwy poród. Dzidziuś urodził się śliczny i zdrowy a doświadczenia z porodówki mam tak miłe,że marzę o drugim dziecku. Mąż też otrzymał łaskę zdrowia, o którą prosił. Dziękujemy Matko Boża!

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
E.Jan GrzegorekbeataMagda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

piękne świadectwo. Gratuluję dzidziusia i męża. Nic, tylko chwalic Pana!

beata
Gość
beata

Kiedy czyta się takie świadectwa wraca nadzieja.

Jan Grzegorek
Gość
Jan Grzegorek

Ja też mam ochotę na kolejne prośby do Matki Bożej po przeczytaniu świadectwa. Sam doświadczyłem wielu Łask. Gdybym wcześniej wiedział o NP to moje życie by było inne.
Z serca Błogosławię.

E.
Gość
E.

Panie Janie, proszę tak nie mówic. Takiego życia dla Pana Chciał Bóg. Lepiej za nie dziękowac, niż mówic, że mogłoby byc inne.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną