Monika: Nowenna za Was

Kochani! Właśnie skończyłam nowennę za wszystkich którzy w ostatnim czasie modlili się za mnie. Prosiłam o to w intencjach na tej stronie, gdyż moje życie się wtedy nieco pogmatwało: depresja, problemy na studiach itp. Obiecałam zmówić za te osoby nowennę pompejańską. Wierzę, że w wasze życie Panienka wplotła już Boże  łaski, te których potrzebowaliście, o które prosiliście. Bóg zapłać, ja odczułam już łaski waszych modlitw. Pokonałam depresję, moja sytuacja na studiach się wyjaśniła (zdałam na kolejny rok), zaczęłam panować nad swoim życiem. Dziękuję 🙂

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
anetaTeresaMonikaBarbarałukasz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Markoni
Gość
Markoni

Pięknie jest pamiętać i być wdzięcznym za wszelkie modlitwy. To dobrze rokuje na przyszłość ;-). Jedno zdanie mnie jednak trochę zaniepokoiło: „zaczęłam panować nad swoim życiem”. To nie my mamy nad nim panować, tylko Jezus. Do Jezusa różne są drogi, nas łączy jedna: idziemy do Jezusa przez Maryję. Rozumiem, że to było powiedziane bardziej w przenośni, ale ponieważ słowo ma moc, warto Moniko pomyśleć, o „Oddaniu życia Jezusowi i ogłoszeniu Go swoim Panem”. Tylko wówczas można mieć pewność, że nie spotka nas nic, czego On na nas nie dopuści. Bez tego wymodlone łaski mogą zacząć z czasem przygasać. Chyba, że… Czytaj więcej »

łukasz
Gość
łukasz

Niepotrzebnie się niepokoisz. Kiedyś dużo czytałem treści związanych z nauczaniem ojców Jezuitów. To jest ich przewodnia myśl, to i rozwijanie talentów otrzymanych od Boga, dążenie do pragnień (nie zachcianek), które Bóg umieścił w twoim sercu, słuchanie Jego Głosu w swoim sercu. Także tobie też życze abyś był panem swego życia.

Barbara
Gość
Barbara

Ja też uważam że ,,zaczęłam panować nad swoim życiem” nie ma żadnych podtekstów, w życiu mógł być chaos, a teraz Monika bardziej ma kontrolę nad swoim życiem. Myślę, że chyba w życiu każdego z nas panował kiedyś chaos, nie panowanie nad pewnymi sprawami (nie będę wnikała jakimi, bo każdy ma swoje własne problemy).

Monika
Gość
Monika

Właśnie miałam na myśli to, że zaczęłam ogarniać swoje trudności z pomocą Matki Boskiej. Spokojnie 😉

Teresa
Gość
Teresa

a gdzie te treści czytałeś o Jezuitach? 🙂

aneta
Gość
aneta

Dziękuję ❤

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną