Anna: Podziękowania za zdrowego synka

Pisząc te słowa chciałam dać świadectwo i podziękować Matce Najświętszej za wstawiennictwo i łaski udzielone mi i mojemu poczętemu dzieciątku. Kilka miesięcy temu po badaniu prenatalnym dowiedziałam się że mój dzidziuś może mieć wady genetyczne. Ryzyko trisomii 21 i trisomii 13 było bardzo wysokie bo aż 1:16. Załamana i początkami stanu depresji szukałam zrozumienia i pocieszenia wśród osób bliskich ale to w niczym nie pomogło. Przypadkiem w intrernecie natknęłam się na  nowennę pompejańską i pomimo lęku iż ciężko będzie przy codziennych obowiązkach sprostać tej modlitwie zaczęłam ją odmawiać. Modlitwa była dla mnie w tym trudnym czasie jedynym ukojeniem i choć nie raz przy odmawianiu różańca zmógł mnie sen i musiałam zaczynać odmawiać od początku, to jednak teraz z perspektywy czasu wiem że dzięki tej modlitwie cuda się zdarzają. Pewnego dnia gdy byłam bardzo załamana  i zmęczona swoimi obawami i lękiem o zdrowie mojego nienarodzonego  dzieciątka prosiłam Matkę Najświętszą podczas odmawiania różańca,  o jakikolwiek znak że wszystko będzie w porządku i dzidziuś urodzi się zdrowy.Pomyślałam sobie, że gołąbek  – symbol Ducha Świętego byłby najlepszym znakiem który będę potrafiła odczytać. Szybko jednak odgoniłam te myśli jako nierealne, jednak kilka minut po skończeniu modlitwy, siedząc i gapiąc się bezwiednie w okno zauważyłam że po parapecie spaceruje gołąbek. Początkowo nie skojarzyłam faktów i nie potraktowałam tego jako znak z nieba, ale po chwili wiedziałam że to nie był przypadek .

Dodam tylko że nigdy wcześniej ani później na tym oknie nie pojawił się żaden inny gołąbek lub ptaszek. Był to moment przełomowy i po tym zdarzeniu wiedziałam już że wszystko będzie dobrze i że dzidziuś który rośnie w moim brzuszku jest zdrowy. Dzięki temu wszystkiemu moja wiara stała się silniejsza a ja wraz z mężem cieszymy się od 3 miesięcy ślicznym zdrowym chłopczykiem za co chciałam jeszcze raz podziękować wstawiennictwu Matki Najświętszej a także wszystkim osobom bliskim którzy przyłączyli się do modlitwy. Ta modlitwa naprawdę czyni cuda.

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
BeataKamilaTERESAarete3l3anika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
anika
Gość
anika

U nas był nawet biały gołąb:-)

arete3l3
Gość
arete3l3

Niesamowite! Tak samo jak Bóg jest niesamowity! Wszystkiego dobrego dla Was!

TERESA
Gość
TERESA

Niech Wam Bóg błogosławi

Kamila
Gość
Kamila

JA się modle wieże i czekam na rozwiazanie bo mam wyszedł zespół edwardsa po amiopunkcjii:( ale wiem że bedzie dobrze Matka Boża mnie nie zawiedzie:)

Kamila
Gość
Kamila

I u Nas tez był gołab czarno biały ale był:)

Beata
Gość
Beata

PANI KAMILO, CZY Dzieciątko jest zdrowe?

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną