Aneta: Dzidziuś

Witam serdecznie Wszystkich czytających,
Nowennę Pompejańską odmawiam bez przerwy od 16 sierpnia 2016 w różnych intencjach.
Jedną z intencji była prośba o poczęcie dziecka dla mojej kuzynki i jej męża. Pomimo dobrych wyników lekarskich, wizyt u wielu specjalistów, inseminacji wciąż nie mogli mieć upragnionego dzidziusia. Starali się około 10 lat. Po kilku miesiącach od zmówienia Nowenny dowiedziałam się, że moja kuzynka jest w ciąży! Chwała Panu!
Dzięki nowennie zaczęłam szukać Boga, zrozumiałam, że jeśli powierzymy nasze życie Bogu, to ON zawsze wskaże rozwiązanie naszych problemów.

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
TERESAeniaMariaAgairena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Ośmielam się prosić o modlitwę w intencji CUDu poczęcia zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać i Szczęść Boże 🙂

Ewa
Gość
Ewa

Basiu, obiecuję modlitwę w Twojej intencji oraz wszystkich pragnących zostać rodzicami.

irena
Gość
irena

oczywiscie basiu ze sie pomodle

Ewa
Gość
Ewa

A tak przy okazji… Dziękuję wszystkim, którzy piszą o modlitwach w intencji poczęcia dzieci. Uświadomiło mi to, że przez wiele lat nie miałam świadomości, że moja czwórka dzieci jest wielkim darem, za który nie dziękowałam Bogu i Matce Bożej (widziałam przede wszystkim związane z ich wychowaniem obowiązki). Przyjmijcie więc moją modlitwę w intencji wszystkich małżeństw oczekujących dzieci jako wynagrodzenie.

irena
Gość
irena

ja tez jak ty ewo dlugo nie dziekowalam Panu Bogu za moje dwa skarby ,wydawalo mi sie to oczywiste mam dzieci ,ale od jakiegos czasu dziekuje mu co dziennie ,od kiedy wlasnie czytam tyle intencji o cud poczecia dziecka i dolaczam moja modlitwe za te wszystkie osoby

Aga
Gość
Aga

My z mężem również staramy się już dłuższy czas o potomstwo i modlimy się. Czekam na odpowiedz Mateczki Najświętszej i też bardzo gorąco proszę wszystkich o chociaż jedną zdrowaske w naszej intencji. Bóg zapłać.

Maria
Gość
Maria

Ja również modlę się o potomstwo dla mojej córki. Od kilku lat. Nie poddaję się i wciąż ufam. Co do inseminacji, to z całym szacynkiem, ale to „lipa”. Lekarzom w większości niestety nie zależy na powodzeniu. Ważne, że zapłacone. Monitotowaniw cyklu na chybił trafił. Od ewentualnej owulacji do zabiegu upływa nawet kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt godzin. A prawda jest taka, że jajeczko mudi być zapłodnione w ciągu 6 godzin. Czytałam gdzieś badania. A to twierdzenie, że nawet 3 doby , to tak twierdzenie na wszelki wypadek dla tych, którzy chcą ciąży uniknąć. W Polsce inseminacja to wyciąganie pieniędzy od zdesperowanych… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Jest dobrze zaadoptować duchowo dziecko

Maria
Gość
Maria

Eniu, ja mam zaadoptowane dziecko w tzw. adopcji serca. Nie tylko modlę się za nie, ale wpłacam pieniądze na jego utrzymanie.

enia
Gość
enia

Maria to pięknie. Ja myślę, że na wszystko musi przyjść odpowiedni czas

TERESA
Gość
TERESA

Polecam wszystkim oczekującym na cud poczęcia zacząć modlić się do Dzieciątka Koletańskiego .

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną