Sylwia: Dziękuję Ci Maryjo za przemianę mojego męża.

Chciałabym złożyć świadectwo za łaski jakie otrzymałam od Maryi po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Odmawiałam dwie NP jednocześnie - pierwszą w intencji mojego męża, aby Maryja wyrwała go z nałogu pijaństwa, a drugą w intencji poprawienia naszej sytuacji finansowej.
Read More

Milena: powrót ukochanej osoby

Witam. Chciałam podzielić się z wami ostatnimi wydarzeniami podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Miesiąc temu rzucił mnie chłopak którego kochałam nad życie. Powiedział, że już nie czuje do mnie tego co wcześniej i że chce zacząć nowe życie beze mnie. Byłam załamana. Cały świat mi się zawalił. Nie widziałam sensu w...
Read More

Monika: walka ze sobą swymi ułomnościami i Złym

Szczęść Boże. Zakończona sukcesem druga nowenna. Dziękuję za wszystko. Nie wyraziłam konkretnie intencji. Prosiłam by Matka Boża obdarzyła mnie tym co akurat jest mi potrzebne
Read More

M: Życie Paulinki

Właśnie zakończylam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Prosiłam w niej o życie i zdrowie dla mojej córeczki urodzonej w 26 tygodniu ciąży. Jej stan był bardzo ciężki i w każdej chwili mógł nastąpić koniec Jej krótkiego życia. Odmawianie Nowenny dawało mi siłę by cieszyć się każdym dniem spędzonym z córeczką.
Read More

Małgorzata: Wiem, że nie jestem sama w swoim cierpieniu i niepłodności

Jesteśmy z mężem młodymi ludźmi, ponad 4 lata po ślubie. Od 3 lat staramy się o dziecko. Niestety bezskutecznie. Moje zaburzenia hormonalne i wcześniejsze przewlekłe zapalenia ciągle nie pozwalają na to by w naszych ramionach tulić wymarzone i już tak bardzo ukochane dzieciątko. Dostaliśmy kwalifikację do zabiegu in vitro ,...
Read More

Dorota: Dziecko

Chciałabym się podzielić moim świadectwem.Od zeszłego roku zaczelismy się starać z mężem o drugie dziecko, jednak po kilku m-cach ja nadal nie byłam w ciąży. Wówczas od koleżanki z pracy dowiedziałam się o bardzo skutecznej nowennie pompejańskiej, jednak zanim zdecydowałąm się ją odmawiać mineło trochę czasu. Nowenne zaczełam odmawiać pod koniec ostatnich wakacji, już po krótkim czasie odmawiania jej czułam pokój w sercu i obecność Matki Bożej w moim codziennym życiu. Potem przyszła akceptacja woli Bożej- uświadomiłam sobie , że jezeli nie uda mi się zajść w ciążę tzn, że taka jest wola Pana Boga i widocznie ma wobec mnie inne plany.Nadal jednak bardzo pragnełam dziecka.Pod koniec odmawiania drugiej  części dowiedziałam się, że jestem w ciąży.Byłam bardzo szczęśliwa i wdzięczna Matce Bożej.

Na pierwszej wizycie u lekarza dowiedziałam się jednak, że w lewym jajniku mam dużą torbiel, która zagraża dziecku. Dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży. Znowu rozpoczełam odmawianie nowenny tym razem w intencji dobrego przebiegu ciąży. Zyskałam pokój w sercu i zaufanie , że Matka Boża nie chce dla mnie źle i cokolwiek się wydarzy bedzie wolą Bożą.W czternastym tygodniu ciąży już przy końcu odmawiania drugiej części nowenny lekarz podczas usg powiedział, ze torbiel się wchłoneła.Dziś jest 16 tydzień ciąży a ja wierzę , że Matka Boża mnie prowadzi.
Chciałabym także dodać , ze odmawianie różanca przyczynilo się do zmiany moich relacji z Matką Bożą, wcześniej wydawała mi sie odległa i niedostępna a sam różaniec bezsensownym powtarzeniem jednego i tego samego.Dziś mogę powiedzieć , że Matka Boża jest częścią mojego życia a różaniec św. najpiękniejszą i najskuteczniejszą modlitwą.Ostatnio słyszałam od bardzo mądrego księdza czy my poprzez odmawianie nowenny pompejanskiej nie wchodzimy z Panem Bogiem w handel.(My odmawiamy nowenne w zamian za spełnienie intencji). Jednak myślę sobie , ze skoro czas odmawiania nowenny jest bogaty w tyle łask nie związanych z naszą intencją a w trakcie odmawiania przychodzi akceptacja woli Bożej i rozkochanie się w różańcu świętym, to wystarczy .Polecam tę nowennę każdemu.
Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Paula Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Paula
Gość
Paula

Chwala Maryji za jej dobroc i pomoc. Piekne swiadectwo ktore dodaje otuchy w chwilii zwatpienia i zalamania. Wierze ze Najswietsza Matenka pomoze takze i mi.