Monika: Zaufaj Panu i Jego Matce

Chciałabym się podzielić z Wami łaskami, które otrzymałam za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Nie wiem czemu tak długo zwlekałam ze świadectwem. Dziś jednak czuję, że jestem to winna Matce Bożej, bo łaski jakie otrzymałam są niezrównane. Po kolei... Przeczytaj Monika: Zaufaj Panu i Jego Matce
Przeczytaj całość

Dorota: Początek spokoju

Szczęść Boże ! O Nowennie Pompejańskiej słyszałam parę lat temu pierwszy raz zobaczyłam ją w czasopiśmie Różaniec lecz myśl, że trzeba odmówić trzy różanice jednego dnia odrazu mnie zniechęciła w tym czasie miałam problemy żeby odmówić cały częściej to był jeden dziesiątek. Przeczytaj Dorota: Początek spokoju
Przeczytaj całość

Ela: I stał sie cud, już wszystko w porządku!

Jestem w trakcie odmawiania szostej nowenny . Ostatnio posprzeczalam sie z mezem i nie byly to blahe powody. Bardzo przezywalam ten konflikt, nie moglam spac, jesc, czulam sie okropnie. Dodatkowo doszly problemy z synem, tak jakby ktos (zly?) bral w tym udzial.Przeczytaj Ela: I stał sie cud, już wszystko w...
Przeczytaj całość

zofia: otrzymalam to co czego sie wcale nie spodziewalam

Matka Boza wysluchuje wszystkich ktorzy modla sie .
Przeczytaj całość

Dorota: uwolnienie od nałogu tytoniowego

Obecnie zawierzam Matce Boskiej sprawy utrzymania naszej rodziny i pracy. Miałam opory, żeby się w tej intencji modlić, ale otrzymałam takie natchnienie, żeby nie bać się o to modlić, Bóg wie czego nam potrzeba i pragnie, żebyśmy wierzyli, że jest z nami w każdej sprawie.
Przeczytaj całość

Kasia: Zakończenie nowenny

Witam,

około dwa tygodnie temu zakończyłam nowennę pompejańską w intencji pojawienia się dobrego mężczyzny w moim życiu. Na początku odmawiania zaczęły się piętrzyć przede mną różne przeciwności, ale się nie poddałam i wytrwałam do końca. Do tej pory moja prośba nie została wysłuchana, ale wierzę, że Mateńka ześle mi kogoś wkrótce.
Pozdrawiam

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Kasia: Zakończenie nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Skoro nic się nie zadziało, to po co piszesz takie świadectwo?

anika
Gość

Mnie dała Najświętsza to o co prosiłam(wkrótce napiszę),a dodatkowo takie łaski,że SZCZĘKA OPADA:) Jestem zachwycona Jej cudownoscią. Matka Boska jest cudowna ,wspaniała,jest Extra:)))

Kasia
Gość

Anika, możesz napisać coś więcej o tych łaskach?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Adminie drogi…to nie jest świadectwo.
A do autorki „świadectwa” moja modlitwa w podobnej intencji została wysłuchana po ok.2 tygodniach…ale rozumiem, że każdy przypadek jest indywidualny. Proponuję Ci także 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa…wszak to patron rodzin i mężczyzn.

Barbara Bęben
Gość

Kasiu, ta modlitwa jest dla osób wytrwałych, przyjdzie odpowiedni czas, że Twoje prośby zostaną wysłuchane… nie poddawaj się.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!