Adrianna: Matka Najświętsza obdarowała łaskami moją rodzinę

Tym razem ciąża przebiega bez powikłań i najprawdopodobniej będą mieć córeczkę. Dziękuję ci Najświętsza Panienko za wysłuchanie modlitwy.
Read More

Adriana: Dla mnie to cud

Chciałam podzielić się wspaniałymi łaskami, które otrzymałam od Matki Boskiej. Zaczęłam modlić się kiedy syn zachorował, w intencji o zdrowie dla dzieci. Już od samego początku czułam Bożą pomoc . Termin wizyty u lekarza przyspieszył się o dwa tygodnie,co nas bardzo ucieszyło.
Read More

Katarzyna: Zawierzyłam wszystko Matce Bożej

Złoże bardzo krótkie świadectwo .Odmawiałam moją pierwszą nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy przez mojego męża, moja prośba została wysłuchana ale ku mojemu zaskoczeniu otrzymałam o wiele więcej łask od Matki Najświętszej.Dziękuje Ci Maryjo Różańca Świętego. Zaufajcie Matce Bożej.
Read More

Kamila: łaski jakie otrzymałam są bardzo wielkie

Witam wszystkich, chcialam zlozyc swoje swiadectwo. Bylam z chlopakiem, nawet byl moim narzeczonym, 6 lat, w styczniu rozstalismy sie, bo znalazl sobie kogos innego, byl dla mnie wszystkim ze tak to ujme i po nocach spac nie moglam po tym wszystkim budzilam sie co godzine kazdej nocy i tak to...
Read More

Zofia: Dzięki Królowej Różańca Świętego zostałam mamą

Chciałam złożyć świadectwo otrzymania łaski macierzyństwa dzięki Królowej Różańca Świętego. Od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko.
Read More

Kasia: Zakończenie nowenny

Witam,

około dwa tygodnie temu zakończyłam nowennę pompejańską w intencji pojawienia się dobrego mężczyzny w moim życiu. Na początku odmawiania zaczęły się piętrzyć przede mną różne przeciwności, ale się nie poddałam i wytrwałam do końca. Do tej pory moja prośba nie została wysłuchana, ale wierzę, że Mateńka ześle mi kogoś wkrótce.
Pozdrawiam

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Barbara BębenZadowolonaKasiaanika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Skoro nic się nie zadziało, to po co piszesz takie świadectwo?

anika
Gość
anika

Mnie dała Najświętsza to o co prosiłam(wkrótce napiszę),a dodatkowo takie łaski,że SZCZĘKA OPADA:) Jestem zachwycona Jej cudownoscią. Matka Boska jest cudowna ,wspaniała,jest Extra:)))

Kasia
Gość
Kasia

Anika, możesz napisać coś więcej o tych łaskach?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Adminie drogi…to nie jest świadectwo.
A do autorki „świadectwa” moja modlitwa w podobnej intencji została wysłuchana po ok.2 tygodniach…ale rozumiem, że każdy przypadek jest indywidualny. Proponuję Ci także 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa…wszak to patron rodzin i mężczyzn.

Barbara Bęben
Gość

Kasiu, ta modlitwa jest dla osób wytrwałych, przyjdzie odpowiedni czas, że Twoje prośby zostaną wysłuchane… nie poddawaj się.