Rafał – LIST: Tym razem Mateńka mnie nie opuści

Witam, to moja 3 nowenna pompejańska. Dwie poprzednie odmówiłam ok 3 lata temu, z przerwami. Nie zostałam wysłuchana zgodnie z intencja dlatego dotychczas nie składałam świadectw. teraz z uwagi na dysponujący czas postanowiłam zmówić nowennę w intencji bardziej ogólnej – o łaski dla całej rodziny. jestem przy 23 dniu części błagalnej i widzę że tym razem Matenka mnie nie opuści. Wytrwajcie w modlitwie bo daje ukojenie i przybliża nas do Boga a żadna modlitwa nigdy nie idzie na marne.

Święta Rita

Patronka na nasze czasy!

Poznaj życiorys tej "wyjątkowo skutecznej Świętej" i oddaj Jej swoje troski w modlitwie.


Nasze intencje modlitewne:

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
eniaalikMagda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Módl się nadal i walcz! Z Bożym błogosławieństwem na pewno osiągniesz wiele dobrego. PS: Mam pytanie: Odmawiam Nowennę Rozwiązującą węzły w pewnej intencji. Dwie noce temu miałam sen, w którym kobieta (podejrzewam, że to była Maryja albo moja zmarła kilkuletnią kuzynka w śnie będąca dorosłą kobietą-na pewno osoba mi sprzyjająca, bo cieszyła się wspólnie ze mną i nawet ja przytuliłam) powiedziała mi, ze moja intencja spełni się za miesiąc i 4 dni, co wypada 27/28 marca. Czy mogę to uznać za pewnik taki sen czy podejść raczej do niego z dystansem? Czy nastawiać się na ten dzień, nie przestając się… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

św.Faustyna też miała sen , prosiła sw.Tereskę o załatwienie jakiejś sprawy i we śnie Świeta powiedziała Faustynie kiedy bedzie załatwione.Faustyna pisze sen to mara a Bóg wiara ale….
Napisz nam czy ,jak intencja sie spełni, myślę że tak

Magda
Gość
Magda

Teraz właśnie znalazłam ten fragment, jest taki piękny i mądry 150 + Pragnę zapisać jeden sen, który miałam o św. Teresie od Dzieciątka Jezus. Jeszcze byłam nowicjuszką i miałam pewne trudności, [w] których nie mogłam sobie poradzić. Trudności te były wewnętrzne i połączone z trudnościami zewnętrznymi. Wiele nowenn odprawiłam do różnych świętych, jednak sytuacja stawała się coraz cięższa. Cierpienia moje z tego powodu były tak wielkie, że już nie wiedziałam, jak dalej żyć; ale nagle przyszła mi myśl, żebym się modliła do św. Teresy od Dz. Jezus. Zaczęłam nowennę do tej świętej, ponieważ przed wstąpieniem miałam do niej wielkie nabożeństwo.… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Piękny, piękny. Cały Dzienniczek piękny , tylko przykre że ta Faustyna tak cierpiała.
Kiedyś modliłam się do Św.Faustyny , mam jej zdjęcie z relikwiami, też byłam u niej . I któreś nocy przyśniły mi się piękne białe kwiaty, taka wiązanka .I w tym śnie wąchałam i nie mogłam sie nadziwić co to za piękny zapach . Rano sobie pomyślałam śpi to się śni .O 15-tej łącze sie z Łagiewnikami i patrzę , przecież takie kwiaty są przy grobie św.Faustyny

Magda
Gość
Magda

Przepiękny sen, dla mnie to ogromna łaska boża mieć taki sen, tak jak ty miałaś z kwiatami. Dziękuję, że są tu osoby, dzięki którym pewnym krokiem uczę się modlitwy i dobrego życia z Maryją, Bogiem, Jezusem i Duchem Świętym. W środę popielcową byłam na pierwszej od 6 lat spowiedzi i będąc już przy konfesjonale po prostu się poryczałam. To było coś dziwnego, ale i niesamowitego. Każde świadectwo, każda słuszna uwaga czy opowieść z własnego doświadczenia jest dla mnie ważna, bo dzięki Wam czuję, że jestem potrzebna temu światu. Jeszcze raz Bóg zapłać i dziękuję.

enia
Gość
enia

Magda oj to w Niebie były fajerwerki, radocha że wróciłaś do Jezusa

alik
Gość
alik

Fakt jest taki, że obiecuje się Maryi, iż różaniec będzie się odmawiać codziennie do końca życia. Trudno namawiać innych do różańca samemu go nie praktykując, albo modląc się tylko z doskoku, tylko kiedy jestem pod ścianą i czuję się bezradny, bezsilny więc zwracam się do pośredniczki łask wszelakich. „……moje całe życie poświęcam Tobie ile mi sił starczy….”. Z resztą prośba Maryi „Odmawiajcie codziennie różaniec” pojawia się w wielu objawieniach Maryjnych. Nowenna Pompejańska jest specyficzna, człowiek wstępuje do szkoły Maryi, która trwa aż do śmierci.