Elzbieta: Nie biorę żadnych tabletek. Dziękuję Maryi

Chwała Maryi ! przy modlitwie pomagały mi słowa ,,Miłość Matki Boskiej po prostu jest !,, przed każdą nowenną prosiłam wszystkich świętych o pomoc przy różańcu.
Read More

Małgorzata: Już w pierwszym dniu od różańca odpadł krzyżyk

Opadłam z sił. Jednak mąż trwał przy mnie i wspierał mnie, abym nie przerwała. Gdy skończyłam odmawiać nowennę, czułam coś w rodzaju rozczarowania, bo myślałam, że nie otrzymałam łask o które prosiłam.
Read More

Elżbieta: Maryja mi nie odmówi i wstawi się do swego Syna.

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat temu od mojej siostry. Od tego czasu w każdej trudnej sprawie modlę się do Matki Bożej odmawiając tę nowennę. Już wiele razy moje prośby zostały wysłuchane. Modliłam się o dobrą pracę dla najstarszej córki, o pracę dla zięcia, o przywrócenie zdrowia i pełnej sprawności mojego, wtedy 83-letniego, taty po wylewie, o zdrowie córki, która była w zagrożonej ciąży i o jej dziecko. Mój wnuk ma teraz 9 miesięcy i jest wesołym i zdrowym chłopczykiem.
Read More

Emilia: Wysluchana modlitwa po smierci brata

Matka Boza odpowiedziała na moja prośbę z dokładnością co do dnia. Ostatniego dnia części błagalnej nowenny dostaliśmy potwierdzenie identyfikacji DNA, ze to rzeczywiście on zginął w tym wypadku, a ostatniego dnia części dziękczynnej ciało mojego brata zostało przywiezione do kraju.
Read More

Ania: Panienka w tym dniu bedzie nad nami czuwać

Witam, chcialabym sie podzielic moim świadectwem po odmowieniu 2 nowen pompejanskich. Pierwsza nowenne odmowilam rok temu w intencji zdrowia dla mojej mamy. W tym roku mama przeszla ostry zawal, mysle, ze dzieki wstawiennictwu Maryi przebyla go bez wiekszego uszczerbku na zdrowiu i szybkko wrocila do zdrowia. Druga nowenne skonczylam odmawiac 5 dni temu, skonczylam dzien przed wyznaczonym terminem mojego porodu. Tym razem prosilam Pania z Pompei o zdrowie dla mojego nienarodzonego synka i szczesliwe rozwiazanie. Wierze, ze to dzieki modlitwie do Maryi cala ciaza przebiegala pomyslnie a wrecz ksiazkowo, a pomimo, ze jeszcze czekamy na rozwiazanie, nie obawiam sie porodu bo wiem, ze dzieki odmowionej nowennie Panienka w tym dniu bedzie nad nami czuwać

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ania: Panienka w tym dniu bedzie nad nami czuwać"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

możesz być pewna, że nasza Mama w niebie będzie wtedy z Tobą. powodzenia!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!