Małgorzata: Obecność Matki Bożej w moim życiu

Do Matki Bożej odkąd pamiętam zawsze się modliłam i do Niej uciekałam, ale dopiero kiedy zaczełam odmawiać Nowenne zblizyłam się jeszcze bardziej do Niej i całkowice jej zaufałam. W wieku 20 lat wyszłam za mąż, potem dzidziuś (strasznie męczący i długi poród) potem śmierć mojej ukochanej mamy, następne dziecko, relacje z mężem różne a czasem tragiczne. Z zewnątrz udawałam twardzielke, zaradną matkę która doskonale sobie ze wszystkim radzi ale wewnetrznie opadałam z sił i pogrążałam się, moja psychika osiągała dna. Kiedy już byłam u kresu sił poszłam do psychologa, który zamiast wyleczyć moje rany ponownie je rozdrapał i było mi jeszcze gorzej:( Dopiero kiedy zaczęłam Nowenne w moim życiu zaczęło pomalutku się wszystko zmieniać. NIe powiem że było łatwo bo było bardzo ciężko, do tej pory nie potrafiłam w skupieniu zmówić jednego różańca a to 3 w ciągu dnia wydawało mi się to nie do osiągnięcia, ale stwierdziłam że to jest jedyna moja nadzieja. I tak zaczęłam i teraz kończę 4 Nowenne i będę zaczynać 5:) Co się zmieniło ??? Wszystko!!!!! depresja minęła stałam się silną i pewną siebie osobą, poprawiły mi się relacje z mężem, dzieciaczki mi zdrowo rosną, 3 bobasek już niedługo przyjdzie na świat. Niczego mi do szczęścia nie brakuję ani pod względem materialnym ani duchowym, czyje obecność Matki Bożej w swoim życiu że cały czas jest przy mnie i mi pomaga. Ostatnie słowa w modlitwie:A gdyby cały świat wiedział jaka jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Dlatego zachęcam z całego serca do odmawiania Nowenny teraz odmawianie tej cudownej Nowenny przychodzi mi z taką łatwością i stało się dla mnie codziennością i nie zamierzam jej przerywać. Dziękuje Mateńko że mnie przygarnęłaś do siebie. Zachęcam

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Małgorzata: Obecność Matki Bożej w moim życiu"

Powiadom o
avatar
Urszula
Gość
Urszula

CUmowne świadectwo. Chwała panu

Barbara
Gość
Barbara

Pięknie ! Chwała PANU ! Życzę powodzenia

Ewa
Gość

Piekne świadectwo! Sama zastanawiam się czy modlić sie nowenna o dobrego męza, o znalezienie pracy czy o wyjście z dołka psychicznego, ale dzięki Tobie wiem że aby wszystko w życiu sie ułożyło, musimy najpierw siebie ułożyć dlatego juz jutro zaczynam nowenne o wyciągniecie z depresji. Chwała Mateczce!

A.
Gość

Dziękuję za to świadectwo. A z depresją istna plaga niestety, jestem w podobnym stanie, i tez muszę rozpocząć nowennę.

krzyś
Gość
krzyś

to nie depresja dotyka wszystkich to po prostu brak Boga w waszym życiu brak modlitwy tak wielu z was pisze zaczełam się modlić choćby nowenną i wrócił spokój wewnętrzny wyciszenie żyjemy problemami codziennego życia i z lękiem patrzymy do przodu a życie jest proste Pan Bóg na pierwszym miejscu czas na modlitwę a życie samo się układa

Samotna
Gość
Samotna
piękne świadectwo Małgorzato, dzięki za nie. Krzysiu bywają sytuacje, gdy jednak jest to depresja, ale zgadzam się z Tobą, ze w dzisiejszych czasach (nie piszę o Małgosi) wszystko tłumaczy się depresją. Często jest tak, że brak nam po prostu miłości, wszędzie panuje egoizm, konsumpcjonizm, styl życia jaki np. podają nam media, a przyczyną „depresji” też często jest życie z grzechu, który i tak wcześniej czy później doprowadzi nas do nikąd, pozbawia tej przyjaźni z Bogiem, która jest nam potrzebana do życia. Dziś nie widzi się co to jest grzech, wręcz przeciwnie w dzisiejszych czasach grzech jest gloryfikowany. Zapomina się o… Czytaj więcej »
Barbara
Gość
Barbara

Z uwaga przeczytałam Twoje świadectwo. To cudownie i doskonale, że zaufałaś Wspaniałej Mateczce z Pompei i pełna nadziei na osiągniecie łaski osiągnęłaś Twoja cierpliwościa przemiane dla siebie i rodziny. Jesteś dzielna. Trwaj w wierze a trudy życia będa tylko radoscia . Pozdrawiam serdecznie.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij