Madzia: Spokój pomimo burz

Witam bardzo serdecznie . O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam sie w styczniu tego roku od mojej cioci. Moja rodzina przechodziła ciężki okres,moja siostra chorowała na raka i jej stan bardzo sie pogorszył.Zabralo ja pogotowie i było coraz gorzej ,wtedy ciocia napisała mi o Nowennie i ze moja siostra powinna ja odmówić...
Przeczytaj całość

Bety: 54 dni łask

Mąż póki co nie pije, ale po 15 latach życia z alkoholikiem, wiem, że to czas na karuzeli, wierze jednak, że dzięki wstawiennictwu Przenajświętszej Matki mąż uwolni sie z nałogu.
Przeczytaj całość

Michał: Dziękuję i proszę.. Moje świadectwo o mocy Różańca Świętego.

To już moja trzecia nowenna. Pierwsza była za umierającą na raka ciocię. Niestety jeszcze przed ukończeniem pierwszej części, ciocia zmarła. Od razu nasunęło się pytanie dlaczego?jak?...i trudno było zaufać jeszcze raz... Następna intencją było uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej...Skoczyłem nowenna.
Przeczytaj całość

Martyna: zostałam uwolniona od nieustawnych bluźnierstw

Szczęść Boże! Od niedawna zaczęłam swoją trzecią Nowennę pompejańską w intencji oczyszczenia. Wszystkie moje dotychczasowe intencje zostały wsłuchane.
Przeczytaj całość

Joanna: Cudowna pomoc od pierwszych dni nowenny

Już sam przypadek że znalazłam tak piękną modlitwę, która dała mi nadzieję w dniu kiedy dla mojej mamy prawie nie było już szans był czym cudownym. Mama miała powikłania po operacji wszczepienia stentu - zrobił jej się krwiak po wylewie (udarze krwotocznym), który rósł i rósł... Leki pooperacyjne wykluczały leczenie...
Przeczytaj całość

Alicja: Cudowny prezent od Maryi

Modlę się w intencji nawrócenia mojego syna.Skończyłam 6 nowennę, właściwie kiedy zaczęłam się modlić jego stan duchowy pogarszał się. Jestem po rozwodzie , nawróciłam się 1,5 roku temu. Bóg uratował mnie przed kompletną ruiną. No niestety konsekwencje złych wyborów pozostały. Syn odszedł od Boga, Kościoła. Odwrócił się ode mnie. W końcu wyprowadził się do ojca. Modliłam się i modliłam, a było coraz gorzej.Kontakt z synem stał się coraz słabszy. Pomyślałam sobie, pewnie musi przyjść odpowiedni czas, nie traciłam nadziei. W sierpniu koleżanka zaproponowała mi wyjazd do Mediugorje , na pielgrzymkę. Wszystko fajnie ale okazało się że w tym czasie muszę wyjechać służbowo. Nie miałam nadziei,że szef da mi urlop. Jednak któregoś dnia spytałam, czy poradzili by sobie sami. Czekałam trochę , nie miałam nadziei , a tu ZGODA, dostałam urlop, mogłam rezerwować miejsce.Radość przeogromna!! Po tygodniu przychodzi do mnie syn, porozmawiać, i znów coś mnie tknęło zapytać się , czy pojedzie ze mną. Oczywiście reakcja była przewidywalna , wyśmiał mnie. On i pielgrzymka, w życiu, nie. Za dwa dni dzwoni mój mąż, z pytaniem czy to prawda że chcę zabrać syna do Medjugorje. Mąż bardzo daleko od Boga i Kościoła. Mówi do mnie ,że namawia syna na wyjazd ze mną. Byłam totalnie zaskoczona. Okazało się, że syn zgodził się. To było genialne!!! Byłam tak szczęśliwa i oszołomiona. Ten zbuntowany chłopak, agresywny, pełen buntu, mocno już okaleczony jedzie ze mną do Maryi 🙂 To był cud. Na pielgrzymce , modlitwy, codziennie ogrom modlitwy, spotkania z osobami nawróconymi, Góra Objawień, Modlitwy, Obecność Maryi, Pokój, Miłość, modlitwy, konferencje. Chłopak uczestniczył we wszystkim, no prawie we wszystkim.., z dnia na dzień, topniał zmieniał się , cała maska skruszała, zupełnie się przemienił, poszedł do spowiedzi razem uczestniczyliśmy w Eucharystii , razem modliliśmy się , Tak Wielki Cud!!!!Wiiieeelka Łaska 🙂 Nieopisana radość , Ogromne umocnienie , Kochana Matko Nasza, Chwała Tobie !!! Jesteś !!! wysłuchujesz naszych modlitw !!!! W Tobie Nadzieja !!!! Módlcie się ludzie , nie ustawajcie !!!! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Alicja: Cudowny prezent od Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
E.
Gość

Chwała Panu !!! 🙂

weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo dające nadzieję. Bogu niech będą dzięki.

Pati
Gość

jakie pozytywe i budujące świdectwo:)też byłam z córką w sierpniu na pielgrzymce w Medugorie na festiwalu młodych-najpiękniejsze duchowe przeżycie jakie miałam w życiu:)

Ania L.
Gość
Ania L.

Super ciesze sie z Toba. W Matce nadzieja.

krzyś
Gość
krzyś

to co napiszę nie jest związane z tym świadectwem choć też byłem w medzigorje i polecam każdemu nie tylko to miejsce ale i czas spędzony z innymi w autobusie ta wspólna modlitwa atmosfera wzajemnej miłości tego nie da się opisać dziś polecam na stronie w obronie wiary i tradycji takie dwa filmy co szatan mówi na egzorcyzmach oglądajcie a wiele zrozumiecie

teresa
Użytkownik

Wspaniałe świadectwo.

Wika
Gość

niesamowite, Bog jest wielki, Chwała Maryi:)

magda2
Gość
magda2

W Medjugorie dzieją się cuda, wielkie cuda… 🙂

hanka208
Gość
hanka208

Wielki cud, Chwała Maryi.

Dorota
Gość
Dorota

to jest naprawde CUD ciezko jest uprosic nawrocenie tak”ekspresowo”.Niektorzy z nas latami o to prosza i nic ale trzeba prosic dalej .

Teresa
Gość
Teresa

Mam nadzieję, że kiedyś też pojadę do Medjugorie…. Tam podobno czuje się obecność Matki Bożej….Wiem, że Matka Boża pomoże mi w tej pielgrzymce:)

Pati
Gość

Tereso nie tylko czuje się obecność Maryi ale też dotyka się nieba nie do opisania jest to miejsce-to trzeba przeżyć :)pomodlę się za Ciebie aby Mateczka Cię zaprosiła -dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych.Szczęść Boże!

Teresa
Gość
Teresa

Och dziękuję Ci bardzo!! Nie sądziłam, że ktoś odpisze na mój komentarz i zechce się za mnie pomodlić! Niech Bóg Cię błogosławi! Z Panem Bogiem i Matuchną Najświętszą!

510585200
Gość
510585200

Piękne świadectwo mam nadzieję że i ja doznam łask

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!