Bogusia: Opieka Matki Bożej w codziennym życiu

Kilka razy już pisałam swoje świadectwa na waszej stronie. Dziś chciałabym podzielić się kolejnym, aby powiedzie wszystkim jaką silę i moc ma różaniec i modlitwa do Matki Bożej. Dwa razy udało mi się odmówić nowennę pompejańską dzięki, którym otrzymałam wiele łask od Matki Boskiej. Nawet nie sądziłam, że uda mi...
Read More

K: Druga nowenna

Jest to już druga odmówiona przeze mnie nowenna pompejańska. Pierwszą odmówiłam w intencji znalezienia po studiach pracy w zawodzie. W części dziękczynnej wiedziałam, że dostałam się do pracy. Bardzo szybko też zmienił się tam szef, który prowadził mobbing i był oskarżony o molestowanie. Matka Boska mnie wtedy przed tym ocaliła.
Read More

Paulina: Maryja jest z nami

Modlilam sie nowenna dwa razy. Semestr byl bardzo ciężki dodatkowo powtarzałam przedmiot wymagajacy bardzo duzo pracy, gdyby pewnie nie ta sytuacja nie zmotywowalabym sie, aby odmawiac różaniec. Dostawałam wiele łask, czułam się szczęśliwa, o dziwo mialam wiecej radości z żcyia niż zawsze.
Read More

Monika: Więcej niż prosiłam…

O nowennie, czy cudownym obrazie Matki Bożej Pompejańskiej słyszałam nie raz, ale nie zatrzymywałam się nigdy przy Niej na dłużej. Traktowałam to jako raczej kolejny Tytuł Matki Bożej - jest przecież tak wiele wezwań i Jej Imion
Read More

Małgorzata: świadectwo uzdrowienia

Moje samopoczucie jest wyśmienite a uśmiech z twarzy nie znika ja wiem komu to zawdzięczam MATKA BOŻA JEST MOIM NAJLEPSZYM LEKARZEM
Read More

Alicja: Cudowny prezent od Maryi

Modlę się w intencji nawrócenia mojego syna.Skończyłam 6 nowennę, właściwie kiedy zaczęłam się modlić jego stan duchowy pogarszał się. Jestem po rozwodzie , nawróciłam się 1,5 roku temu. Bóg uratował mnie przed kompletną ruiną. No niestety konsekwencje złych wyborów pozostały. Syn odszedł od Boga, Kościoła. Odwrócił się ode mnie. W końcu wyprowadził się do ojca. Modliłam się i modliłam, a było coraz gorzej.Kontakt z synem stał się coraz słabszy. Pomyślałam sobie, pewnie musi przyjść odpowiedni czas, nie traciłam nadziei. W sierpniu koleżanka zaproponowała mi wyjazd do Mediugorje , na pielgrzymkę. Wszystko fajnie ale okazało się że w tym czasie muszę wyjechać służbowo. Nie miałam nadziei,że szef da mi urlop. Jednak któregoś dnia spytałam, czy poradzili by sobie sami. Czekałam trochę , nie miałam nadziei , a tu ZGODA, dostałam urlop, mogłam rezerwować miejsce.Radość przeogromna!! Po tygodniu przychodzi do mnie syn, porozmawiać, i znów coś mnie tknęło zapytać się , czy pojedzie ze mną. Oczywiście reakcja była przewidywalna , wyśmiał mnie. On i pielgrzymka, w życiu, nie. Za dwa dni dzwoni mój mąż, z pytaniem czy to prawda że chcę zabrać syna do Medjugorje. Mąż bardzo daleko od Boga i Kościoła. Mówi do mnie ,że namawia syna na wyjazd ze mną. Byłam totalnie zaskoczona. Okazało się, że syn zgodził się. To było genialne!!! Byłam tak szczęśliwa i oszołomiona. Ten zbuntowany chłopak, agresywny, pełen buntu, mocno już okaleczony jedzie ze mną do Maryi 🙂 To był cud. Na pielgrzymce , modlitwy, codziennie ogrom modlitwy, spotkania z osobami nawróconymi, Góra Objawień, Modlitwy, Obecność Maryi, Pokój, Miłość, modlitwy, konferencje. Chłopak uczestniczył we wszystkim, no prawie we wszystkim.., z dnia na dzień, topniał zmieniał się , cała maska skruszała, zupełnie się przemienił, poszedł do spowiedzi razem uczestniczyliśmy w Eucharystii , razem modliliśmy się , Tak Wielki Cud!!!!Wiiieeelka Łaska 🙂 Nieopisana radość , Ogromne umocnienie , Kochana Matko Nasza, Chwała Tobie !!! Jesteś !!! wysłuchujesz naszych modlitw !!!! W Tobie Nadzieja !!!! Módlcie się ludzie , nie ustawajcie !!!! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Alicja: Cudowny prezent od Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
E.
Gość

Chwała Panu !!! 🙂

weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo dające nadzieję. Bogu niech będą dzięki.

Pati
Gość

jakie pozytywe i budujące świdectwo:)też byłam z córką w sierpniu na pielgrzymce w Medugorie na festiwalu młodych-najpiękniejsze duchowe przeżycie jakie miałam w życiu:)

Ania L.
Gość
Ania L.

Super ciesze sie z Toba. W Matce nadzieja.

krzyś
Gość
krzyś

to co napiszę nie jest związane z tym świadectwem choć też byłem w medzigorje i polecam każdemu nie tylko to miejsce ale i czas spędzony z innymi w autobusie ta wspólna modlitwa atmosfera wzajemnej miłości tego nie da się opisać dziś polecam na stronie w obronie wiary i tradycji takie dwa filmy co szatan mówi na egzorcyzmach oglądajcie a wiele zrozumiecie

teresa
Użytkownik

Wspaniałe świadectwo.

Wika
Gość

niesamowite, Bog jest wielki, Chwała Maryi:)

magda2
Gość
magda2

W Medjugorie dzieją się cuda, wielkie cuda… 🙂

hanka208
Gość
hanka208

Wielki cud, Chwała Maryi.

Dorota
Gość
Dorota

to jest naprawde CUD ciezko jest uprosic nawrocenie tak”ekspresowo”.Niektorzy z nas latami o to prosza i nic ale trzeba prosic dalej .

Teresa
Gość
Teresa

Mam nadzieję, że kiedyś też pojadę do Medjugorie…. Tam podobno czuje się obecność Matki Bożej….Wiem, że Matka Boża pomoże mi w tej pielgrzymce:)

Pati
Gość

Tereso nie tylko czuje się obecność Maryi ale też dotyka się nieba nie do opisania jest to miejsce-to trzeba przeżyć :)pomodlę się za Ciebie aby Mateczka Cię zaprosiła -dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych.Szczęść Boże!

Teresa
Gość
Teresa

Och dziękuję Ci bardzo!! Nie sądziłam, że ktoś odpisze na mój komentarz i zechce się za mnie pomodlić! Niech Bóg Cię błogosławi! Z Panem Bogiem i Matuchną Najświętszą!

510585200
Gość
510585200

Piękne świadectwo mam nadzieję że i ja doznam łask

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!