Marzena: Góra przeciwności, wypadek i cud

No cóż, odkąd zaczęłam moją Nowennę Pompejańską trudności wręcz się spiętrzyły. Czytałam wcześniej - w innych świadectwach, że tak bywa, gdy zaczynamy tę piękną, ale trudną modlitwę. Dzięki temu nie poddałam się i 13 października kończę drugą Nowennę. W pewnym momencie - przez prawie miesiąc odmawiałam dwie jednocześnie! Udało się...
Przeczytaj całość

Alicja: Uzdrowienie kręgosłupa

W ubiegłym roku dopadła mnie ciężka, bardzo bolesna dyskopatia kręgosłupa. Nie mogłam chodzić, dosłownie wyłam z bólu. W trakcie choroby z wielkim wysiłkiem zaczęłam odmawiać nowennę. Podczas modlitwy choroba zaczęła ustępować, trafiłam na świetną osobę, która mnie rehabilitowała i pokazała, co robić i jak nad sobą pracować. Przeczytaj Alicja: Uzdrowienie kręgosłupa
Przeczytaj całość

Monika: Wysłuchana modlitwa o to, by mąż miał stałą pracę

Na wysłuchanie tej modlitwy Maryja nie kazała nam długo czekać
Przeczytaj całość

Justyna: Dziękuję, dziękuję do końca życia będę dziękować

Parę dni temu zaczęłam odmawiać już czwartą nowennę pompejańską. Muszę przyznać, że w modleniu się jestem nadal jak małe dziecko, ciągle się uczę i odkrywam coś nowego. To jest niesamowite doświadczenie. Zaczęłam z powodu ogromnego kryzysu mojego małżeństwa, który niestety nadal trwa ale jestem przekonana, że moje prośby niebawem zostaną...
Przeczytaj całość

Iwona: świadectwo macierzyństwa

Witam,jestem świadectwem na to że odmawiając nowennę pompejańską,Matka wysłuchuje naszych próśb.Przez parę lat staraliśmy się z mężem o dziecko,bezsilna już zaczęłam odmawiać nowennę,ale zawsze coś mi przeszkadzalo w dokończeniu tej modlitwy.Ale nie poddawałam się i tak po wielu próbach udało mi się w pełni ukończyć tą cudowną nowennę(zmówiłam 3 nowenny...
Przeczytaj całość

Paula: Matko Najświętsza dziękuję za każdy dzień z Tobą

Oto moje świadectwo : Nowennę odmawiałam 3 razy. Bilans ogólny – jedna wysłuchana, druga -niewysłuchana (na razie) trzecia wysłuchana w połowie, ponieważ ostatnią nowennę odmawiałam w intencji dwóch osób mojego męża i mamy. Ostatnią Nowennę skończyłam 6 lipca2014. Mój mąż praktycznie codziennie pił od 1 do 4 piw od około 2 lat i nijak nie można go było namówić żeby przestał. Próbowałam różnych sposobów : mówiłam, prosiłam , krzyczałam i nic się przez te 2 lata nie zmieniało. 31 lipca mówię do męża jutro się zaczyna miesiąc trzeźwości może spróbujemy nie pić alkoholu przez ten miesiąc w jakiejś intencji. Mąż się zgodził (byłam w szoku – myślę może przynajmniej kilka dni wytrzyma). Mąż wytrzymał cały sierpień bez ani jednego piwa.Ten kto ma z tym problem wie, że to nie takie łatwe(ciepło, ładna pogoda wszystko sprzyja temu żeby się napić ) Moja intencja tej nowenny nie była tak żeby mąż przestał pić tylko żeby się nawrócił, ale Matko Boża lepiej wie co każdemu z nas jest pilniej potrzebne.W trakcie tej Nowenny o męża już byłam pewna, że nie dotrwam denerwowałam się podczas odmawiania , rezygnowałam, odkładałam Różaniec, płakałam zmuszałam się żeby odmówić Różaniec. Pod tym względem była to najtrudniejsza Nowenna. Po Nowennie udało się w końcu przyjąć szkaplerz karmelitański od roku chciałam go przyjąć a nie było okazji. Aż w końcu się udało i teraz na codziennie cieszę się obecnością Matki Bożej w moim życiu. Gdzieś usłyszałam taki tekst ”Szkaplerz noś na Różańcu proś”
Dziękuję Matko Najświętsza

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Paula: Matko Najświętsza dziękuję za każdy dzień z Tobą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Jak i gdzie można przyjąć Szkaplerz karmelitański ? Jak ludzie reagują jak widzą że nosisz Szkaplerz? To specyficzna ” szata Maryi” inna niż medalik czy krzyż dlatego pytam. Mąż też przyjął? Przepraszam za masę pytań, ale czuję że muszę je zadać. Pozdrawiam serdecznie.

PAULA
Gość

Szkaplerz karmelitański nakłada każdy ksiądz w każdej parafii (wystarczy powiedzieć że się chce go przyjąć)za pomocą specjalnej formuły po Mszy św. Mój mąż niestety nie przyjął szkaplerza on jest na trochę innym etapie niż ja ale myślę że i na niego przyjdzie czas. Ludzie nie reagują bo jest schowany pod ubraniem więc widać tylko sznureczek przy szyi.

Marek (adm.)
Admin

Witam, wklejanie linków powoduje automatyczne zablokowanie komentarza przez filtr antyspamowy i oczekiwanie na ręczne zatwierdzenie. Co do filmu, jeśli dystrybutor jest zainteresowany reklamą, proszę go o kontakt.

paolla
Gość
paolla

Dystrybutorem nie jestem tylko osobą prywatną (nie reklamuję tylko polecam),której ktoś polecił ten film – bo inaczej bym się nie dowiedziała o nim – ale skoro blokujecie tak piękny film to wasz problem.

Marek (adm.)
Admin

Nie o to chodzi, ze blokujemy film, tylko nie wiem, co to jest, ale tez nie przesądzam o jego wartości. Dystrybutor niech przyśle chociaż krótką informację, bo nie jestem w stanie powiedzieć, na ile film jet o Maryi, na ile to może film protestancki, albo po porstu obojętny. W Polsce postawiono na marketing szeptany, floodowane są informacje na forach. Dodam, że strona automatycznie blokuje linki – i dobrze, bo byśmy mieli na stronie samą viagrę i linki do heretyków. 😉

Paula
Gość
OKI rozumiem. To jest film katolicki dla katolików(byłam na nim wczoraj sala cała wypełniona. Nawet 10 sióstr zakonnych było na nim) tych wierzących i poszukujących.Ja nie wiem kto jest dystrybutorem. Wiem tylko jaki jest problem z dobrymi katolickimi mediami czy filmami, dlatego tak go polecam. Panu też polecę żeby Pan poszedł na niego jest po prostu piękny, pokazuje życie z perspektywy wieczności i jak bardzo Bóg nas kocha , nie chcę za dużo opowiadać żeby nie zepsuć Panu przyjemności oglądania.Można jeszcze poczytać opinie na ich stronie. Nikt mi nie płaci za polecanie tego filmu 😉 po prostu takie zrobił na… Czytaj więcej »
Marek (adm.)
Admin

Postaram sie 🙂

Sylwia
Gość

Możesz kupić szkaplerze w takim sklepiku gdzie są książeczki do nabożeństwa ,medaliliki i tym podobne żeczy. Moja mama mając ten szkaplerze który jest na sznureczkach poprosiła ksiedza o nałożenie go na szyje ,poszła do niego po mszy swietej .Nie było problemu ,i codzienna modlitwa Pod Twoja Obronę .Potem możesz go zamienić na medalik i niezapomni go poświecić .

weronika
Gość
weronika

Szkaplerz to jest szata a szata okrywa przód i tył. Jeśli nie można założyć szkaplerza można założyć medalik szkaplerzny.

Paula
Gość

Hej szkaplerz karmelitański można przyjąć w każdym kościele wystarczy pogadać z księdzem , kupić szkaplerz w sklepie i po Mszy św. ksiądz ze specjalnym obrzędem Ci go nałoży. To prawda można później zamienić na medalik szkaplerzny. Ludzie nie reagują bo noszę go pod bluzką, widać tylko sznureczek brązowy – ale ja za to czuję obecność Maryi codziennie dzięki niemu. Polecam Ci żebyś przyjęła Szkaplerz. Mąż nie przyjął Szkaplerza mimo iż go namawiałam … ale on jest w trochę innym momencie na drodze wiary ale wierzę że kiedyś przyjmie Szkaplerz.

adam
Gość

szkaplerz można nosić też w formie medalika, wpisz na google „szkaplerz medalik”

Ewa
Gość

Dzięki za info 🙂

joe
Gość

Można przyjąć np. w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!