Ula: Z BOŻĄ POMOCĄ MOŻNA WSZYSTKIEGO DOKONAĆ

Dokładnie tydzień temu tj. Wielki Piątek zakończyłam swoją 3 Nowennę Pompejańską. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny i jeśli Pan Bóg pozwoli to chciałabym odmawiać tę wspaniałą modlitwę do końca moich dni. Dwie pierwsze Nowenny odmówiłam w intencji bliskich mi osób, natomiast 3 Nowenną modliłam się za siebie, o...
Read More

Lucyna: Różaniec jest naszą ostoją.

Witam.To jest moje pierwsze świadectwo.W ciągu kilku lat odmówiłam kilka NP.w intencjach bliskich mi osób.Jutro zakończę Nowennę w int. dusz czyśćowych..Mam nadzieję,że mimo mojej bardzo niedoskonałejj modlitwy,PanBog za wstawiennictwem NMP wysłucha mojej prośby. W przeszłości poprzez Matkę Bożą uzyskałam wiele łask od Boga.Moje prośby niekoniecznie zostały spełnione tak jak pragnęłm tego w danej chwili ale z perspektywy czasu,Bóg działał według swojego planu. Uczył cierpliwości,zawierzenia<
Read More

Marta: To był impuls

Dokladnie mija rok od trudnych do pogodzenia się wydarzeń w moim życiu. W październiku ubr przypadkiem znalazlam modlitwę nie do odparcia- Nowenne Pompejanska.
Read More

Maria: największy dar od Boga dla człowieka

Z nowenną pompejańską zetknęłam się przypadkowo 2 lata temu gdy zobaczyłam książeczkę w księgarni katolickiej. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. Od tego czasu odmówiłam ją wiele razy. Ile, nie pamiętam, nie notowałam. Wiem, że miałam chyba 2 miesięczną przerwę. Modliłam się o dar rodzicielstwa dla córki i jej męża....
Read More

Ania: Operacja

Chciałabym opowiedzieć o łasce, którą otrzymałam za wstawiennictwem matki Bożej Pompejańskiej. Zdecydowałam się na operację i podjęłam się odmawiania Modlitwy w tej intencji na dwa miesiące przed planowanym terminem. Pod koniec odmawiania części błagalnej trafiłam do innego lekarza, który zaproponował mi operację w krótszym termińie, kompleksową i ze znacznie krótszym...
Read More

Maria: Chcę Bardzo podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus.
Jestem osobą nawróconą obecnie głęboko ufającą i wierzącą. Dużo się modlę, pośród wielu znaków jakie otrzymałam w swoim życiu dzięki łasce Pana Naszego Jezusa Chrystusa oraz Marii otrzymałam również łaskę wysłuchania mojej prośby za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej, którą teraz chciałabym się podzielić.
O Nowennie dowiedziałam się z internetu miałam wówczas duży problem..martwiłam się o pewnego człowieka o nazwisku Kłosowski. Człowiek ten był uzależniony od wielu rzeczy, miał wiele problemów. Postanowiłam więc, że pomodlę się w jego intencji. Prosiłam Maryję o przemianę duszy tego człowieka i uwolnienie od zła. W pierwszych dniach Nowenny męczyły mnie okropne koszmary. Doznałam wielu trudności, rozproszeń. Po pewnym czasie jednak wszystko się uspokoiło. Gdy skończyłam odmawiać część błagalną zaczęłam się zastanawiać w jaki sposób dowiem się, czy moja modlitwa została wysłuchana. Nadmienię, że od dłuższego czasu nie miałam kontaktu z tym człowiekiem i raczej nic nie wskazywało na to, że kiedykolwiek go spotkam. Kiedy tak nad tym rozmyślałam w między czasie natrafiłam na świadectwo pewnej kobiety, która opisywała, że nowenna, którą ona odmawiała zakończyła się w dniu święta Maryjnego (niestety nie pamiętam którego), ale to był dla niej taki wewnętrzny znak, że została wysłuchana. Idąc więc za jej przykładem postanowiłam sprawdzić, czy przypadkiem zakończenie mojej Nowenny nie wiąże się również ze świętem Maryjnym. Co się okazało.. W przed dzień zakończenia mojej modlitwy, a było to 2.07 było święto Matki Boskiej Licheńskiej. Nic mi to nie mówiło, ale postanowiłam przeczytać informację na temat tego wydarzenia. Okazało się, że Matka Boska w XIX w uratowała życie śmiertelnie rannemu żołnierzowi o nazwisku Kłosowski. Chcę jeszcze tylko dodać, że mężczyzna o którego się modliłam również jest żołnierzem. Można by pomyśleć, że to niesamowity zbieg okoliczności, ale tak właśnie działa Maryja.

Chcę Bardzo podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy. Dziękuję, że mogłam tego doświadczyć, odebrać tak czytelny znak i podzielić się z wami moim świadectwem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Maria: Chcę Bardzo podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Cudnie. Jestem przekonana że Matka Najświętsza wysłuchała Twojej modlitwy. Nasza Mateńka takie sprawia niespodzianki, że nikt by tego nie wymyślił. Kocham Cię Maryjo, Matko naszego Boga!

Ligia
Gość

Niesamowite. Chwała Panu! 😀

Baranek
Gość
Baranek

Niesamowite! Chwała!

Oliwia
Gość
Oliwia

Piękne świadectwo wiary 🙂
Mam też pytanie, czy rozpoczynając nowennę kierujecie się świętami? Bo ja przyznam szczerze zaczęłam w dniu, kiedy najbardziej potrzebowałam tej modlitwy, potem okazało się, że akurat ostatni dzień części błagalnej przypadł na dzień Zmartwychwstania- czyli najważniejszy dzień w życiu chrześcijanina. Potraktowałam to jako zbieg okoliczności, nie uważam, żeby te święta czyniły Nowennę bardziej głęboką, skuteczną, a jak to jest u Was? Rozpoczynając modlitwę analizujecie kalendarz ?

ANNA
Gość

TO WSPANIAŁE !!! TAKI ZNAK OD MATKI PRZENAJŚWIĘTSZEJ !!! CUDOWNE !!!

Obrazki z nowenną pompejańską?