Wiesława: Ona na pewno ci pomoże

Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za łaski, które otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej .Nowennę tę odmawiałam już trzy razy. Za każdym razem otrzymałam to o co prosiłam , a także dodatkowo Pan Bóg dorzucał mi tzw. łaski niespodzianki / których się nie spodziewałam/. Po raz trzeci nowenną tą modliłam się w intencji znalezienia pracy dla moich synów. Ich sprawy zawodowe ułożyły się pomyślnie, wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję ci Mateńko za Twoją nieustanną pomoc
i opiekę nad naszą rodziną.
Zachęcam wszystkich by w chwilach trudnych, /gdy po ludzku wydaje się, że już wszystko stracone/ zaufali Bogu i nie tracili nadziei. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z Pompejów na pewno otrzymasz pociechę i pomoc. Na Nią zawsze możesz liczyć. Ona nie opuści żadnego swojego dziecka będącego w potrzebie. Ona na pewno ci pomoże.

Miesiąc ku czci

św. Józefa!

 • mam i ja taką nadzieję, że i mnie może pomoże 🙂
  ps: pytanie techniczne. jakie powiadomienia o świadectwach, tzn. czego dotyczące, Wam wyskakują na żółtych paskach – PRZECZYTAJ INNE?

  • Teraz mi wyskoczyło: „Joanna: jak wiele łask dała mi Nowenna”. Ale ja ich nie czytam, one mnie irytują, bo ciągle muszę je kasować.

 • Autorka świadectwa pisze: „Zachęcam wszystkich by w chwilach trudnych…,” chciałam dodać nie tylko, ale zawsze w tych radosnych chwilach również, zawierzajmy nasze życie Panu Bogu.
  Piękne świadectwo.
  Pozdrawiam

 • łaski niespodzianki- fajne;)) mam tak samo, Maryja jest niesamowita z tymi bonusowymi łaskami!

 • witam chciałbym zacząć ta modlitwę ,ale nie wiem jak ? może by mi ktoś pomógł ,podpowiedział ?

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości