Anna: świadectwo znalezienia pracy

Nowennę pompejańską rozpoczęłam odmawiać 28 lutego, w intencji znalezienia pracy. Już od kilku miesięcy szukałam pracy bez szczególnych rezultatów. Dowiedziałam się od znajomej,że słyszała o Nowennie Pompejańskiej, "modlitwie nie do odrzucenia". Postanowiłam, że spróbuję i podejmę się temu wyzwaniu. W pierwszym dniu odmawiania części dziękczynnej dowiedziałam się, że dostałam pracę....
Przeczytaj całość

X.: Zdrowie dla… czworonoga

Drodzy modlący się Nowenną Pompejańską, zastanawiałam się przez jakiś czas, czy zostawiać tu te świadectwo. Nie wiem, czy w ogóle zostanie ono opublikowane i nie jestem pewna też Waszych reakcji. Bo.. czy można modlić się za zdrowie psa? Tak, 54 dni modliłam się Nowenną o uzdrowienie chorego na złośliwy nowotwór psa. To była już moja 3 nowenna, teraz odmawiam 4. Niestety uzdrowienie nie przyszło, zresztą nie ma w Polsce praktycznie żadnych leków onkologicznych dla zwierząt. A jednak, wczoraj zdałam sobie sprawę, że chyba zostałam wysłuchana.
Przeczytaj całość

Teresa: Przez Maryję do Jezusa

dzisiaj moja córka dostała wymarzoną pracę
Przeczytaj całość

Agata: Uzdrowienie synka!

To moje kolejne świadectwo kolejnej niestety niedokończonej aczkolwiek wysłuchanej Nowenny Pompejańskiej :) Napiszę w skrócie. Mój synek w związku z niewydolnością nerek i dializami dwa razy przewodnił się i dwa razy miał wodę w płucach. Za pierwszym razem diagnoza brzmiała woda w płucach, niewydolność oddechowa, krążenia, sepsa, niewydolność serca i niewydolność nerek.
Przeczytaj całość

Ewa: Prośba „niewysłuchana”

Drugą nowennę odmawiałam 2 lata temu, w intencji uzdrowienia mojego taty, który odkąd pamiętam chorował na nieuleczalną, stale postępującą chorobę.
Przeczytaj całość

[filmik] Różaniec i nowenna pompejańska w życiu człowieka

Trzy tygodnie temu byliśmy na Mszy św. w najmniejszej poznańskiej parafii na Edwardowie, z nabożeństwem i kazaniem pompejańskim. 31 maja – przeżyj ostatni dzień miesiąca Maryjnego w duchu pompejańskim!

Posłuchajmy, bo bardzo mobilizuje do odmawiania nowenny 🙂

Oto kazanie! Tekst kazania znajdziesz w 10. numerze KRŚ.

„Jan Paweł II, kardynał Wyszyński, Bartolo Longo, którego relikwie gościliśmy w naszym Sanktuarium Świętości Życia, obrali drogę ku niebu, uchwyciwszy się Matki Najświętszej. To piękne dzieło, które propagujemy w naszym sanktuarium, stało się współudziałem tak wielu ludzi na całym świecie: dzieło otwarcia swo­jego serca i duszy na działanie Boga z różańcem w ręku w nowennie pompejańskiej. Kiedyś, jak ktoś mnie zapytał: »Proszę księdza, jaka jest najtrudniejsza modlitwa?«, odpowiadałem: »Dla mnie tą modlitwą jest różaniec«.

I kiedy zacząłem odkrywać nowennę pom­pejańską, to stwierdziłem, że odmawia­jąc kolejne tajemnice i części różań­ca świętego, na wszystko mam czas. Zanim jednak podjąłem się tego dzieła, tych 54 dni modlitwy, to ogarnął mnie lekki strach: »Czy dam radę?«. Bo przecież trzeba trochę czasu poświęcić! Ale jeśli idziesz na zakupy lub jedziesz samochodem, jeśli podążasz do pracy, jeśli masz też czas w ciągu dnia, to możesz w tym czasie modlić się! To jest doskonała okazja, aby te poszczególne części różańca ofiarowywać wówczas Panu Bogu w nowennie.” – mówił ks. Grzegorz Zbączyniak

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "[filmik] Różaniec i nowenna pompejańska w życiu człowieka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

kiedy można spodziewać się przesyłki z 10 nr KRŚ?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!