ŚWIĘTO POMPEJAŃSKIE 8 maja – program

Kochani czciciele Matki Bożej Pompejańskiej! 8 maja to święto sanktuarium w Pompejach. Zapraszam Was do duchowej łączności w tym szczególnym dniu!

Oto nasze propozycje:

Transmisja Różańca + Suplikacji do Matki Bożej Pompejańskiej + Msza święta

W sobotę 8 maja zapraszam Cię na transmisję Mszy świętej, różańca oraz Suplikacji. Zawierzymy siebie, nasze rodziny, świat Matce Bożej Pompejańskiej w dniu jej święta To dzień nierozerwalnie związany z Pompejami. Oto, dlaczego! Przeżyjmy go uroczyście.

Transmisja live 8 maja z parafii w Kórniku pod Poznaniem, prowadzi: ks. Grzegorz Zbączyniak, zaprasza redakcja „Królowej Różańca Świętego” – www.krolowa.pl
Godz: 17.30 – Różaniec z rozważaniami o bł. Bartolu Longo
17.50 – Suplikacja do Matki Bożej Pompejańskiej
18.00 – Msza Święta

Tekst Suplikacji znajdziesz tutaj.

 

Nocne czuwanie z transmisją 7/8 maja ze Świętej Nocy Modlitwy

Pozostając w domach można odnaleźć stronę Kaplicy Wieczystej Adoracji w Niepokalanowie (https://www.youtube.com/watch?v=ZVPqWo4O-C4 i trwać na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem lub w innych kościołach prowadzących transmisje online. Transmisja Mszy św. 7 maja o godz. 20.oo z Bazyliki NMPNP w Górce Klasztornej https://gorkaklasztorna.com/live-tv, 8 maja, godz. 11.3o transmisja z Kościoła św. Stanisława w Andrychowie http://stanislaw-andrychow.pl/kamera_online.html.

Zaczynamy publikację audiobooków i audycji pompejańskich

Oto nowa seria naszych materiałów do obejrzenia! 🙂 Znajdziesz je w osobnym wpisie:

Historia sanktuarium w Pompejach – obejrzyj nasze nowe filmiki!

Obejrzyj nasze filmy pompejańskie

Na osobnej podstronie znajdziesz 5 naszych filmów, które są związane z datą 8 maja, która łączy święto Michała Archanioła oraz Matki Bożej Pompejańskiej. Przejdź tutaj.

Dwa z naszych filmów mają publiczną premierę na Youtube:

Filmowa majówka z Matką Bożą Pompejańską i Michałem Archaniołem

Podobają Ci się nasze działania?

Wspieraj nas i zamów tę wspaniałą pompejańską publikację w promocyjnej cenie:

Książka: Historia Sanktuarium w Pompejach

Historia Sanktuarium w Pompejach Bartolo Longo

Nowenna pompejańska, Sanktuarium w Pompejach, Obraz Matki Bożej Pompejańskiej… Nie mielibyśmy tego bez Bartola Longo! Pozycja obowiązkowa dla każdego czciciela różańca.Jeśli chcesz poznać, kim był Bartolo Longo i o czym pisał, powinieneś poznać jego wielkie, poruszające dzieło życia. "Historia sanktuarium w Pompejach" to opis błogosławieństw i przewodnictwa Matki Bożej Pompejańskiej - tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego łaski zaczęły promieniować na cały świat!

Zobacz

Dziękuję za uwagę!

Wspieraj nas na www.wdowigrosz.pl !

Marek Woś

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!