Historia sanktuarium w Pompejach – obejrzyj nasze nowe filmiki!

Rozpoczęliśmy nowy cykl spotkań wokół pobożności pompejańskiej. Będzie się na niego składać 10 nagrań na youtube, w tym 5 unikalnych fragmentów publikacji bł. Bartola Longo związanych z cudami Maryi oraz tego, jak należy modlić się, aby otrzymać łaski. Poznamy, czym jest pobożność pompejańską oraz jak się w niej doskonalić. Wszystkie nagrania bedziemy publikować na Youtube oraz naszej stronie.

Już wkrótce kolejne odcinki!

A wśród nich: Pierwsze objawienie się Matki Bożej Pompejańskiej oraz… Grzech w Pompejach. W omówieniach poznamy wszystkie objawienia się Maryi, jakie opisał bł. Bartolo Longo, oraz niezwykłe uzdrowienia, jakie miały miejsce.

Aby nie przegapić, obserwuj nasz kanał na Youtube: https://www.youtube.com/user/1rosemaria

Wszystkie części ukażą się do końca maja 2021 roku.

 

Filmy powstały na podstawie książki „Historia Sanktuarium w Pompejach” bł. Bartolo Longo.

Książka: Historia Sanktuarium w Pompejach

Historia Sanktuarium w Pompejach Bartolo Longo

Nowenna pompejańska, Sanktuarium w Pompejach, Obraz Matki Bożej Pompejańskiej… Nie mielibyśmy tego bez Bartola Longo! Pozycja obowiązkowa dla każdego czciciela różańca.Jeśli chcesz poznać, kim był Bartolo Longo i o czym pisał, powinieneś poznać jego wielkie, poruszające dzieło życia. "Historia sanktuarium w Pompejach" to opis błogosławieństw i przewodnictwa Matki Bożej Pompejańskiej - tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego łaski zaczęły promieniować na cały świat!

Zobacz

Omówienia tematyki pompejańskiej

Zapraszam także to obejrzenia cyklu autorskich omówień tematów pompejańskich, bazujących na powyższych fragmentach „Historii sanktuarium w Pompejach”.

 

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!