31 maja – przeżyj ostatni dzień miesiąca Maryjnego w duchu pompejańskim!

Kochani! Jutro, w najmłodszej poznańskiej parafii na Edwardowie, o godz. 18., odbędzie się Msza święta z kazaniem pompejańskim!

Parafia dopiero się buduje, a już otrzymała godność Sanktuarium Świętości Życia! Dwa lata temu w „Królowej Różańca” pisaliśmy o tym kościele (zobacz – „Pompejańska Królowa Zawitała do Poznania„). Ta parafia otrzymała niezwykły znak: cud macierzyństwa za wstawiennictwem Pompejańskiej Pani. To dlatego w kościele znajduje się kopia obrazu pompejańskiego, która aktualnie peregrynuje wśród mieszkańców. Pisze ks. Proboszcz:

Od 24 maja trwając przy Matce Bożej Pompejańskiej pragniemy jako rodzina parafialna włączyć się w nabożeństwo 20. sobót z różańcem w ręku. Po Mszy świętej o godz. 18:00 modlimy się jedną dziesiątką różańca (w tym tygodniu 1. tajemnica radosna) prosząc Pana Boga o potrzebne łaski dla nas i całego świata. Przypominam, że będzie można przyjąć do swojego domu na tydzień obraz Matki Bożej Pompejańskiej po wcześniejszym kontakcie z ks. Proboszczem. Do wspólnej modlitwy zaprasza nasza Wspólnota Żywego Różańca.

 

Także na sobotniej Mszy św. zobaczymy ten sam obraz, który jest na zdjęciu obok.

Poznaniacy, Wielkopolanie – zapraszamy na sobotnią Mszę!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Marek (adm.)Wojtek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Wojtek
Gość
Wojtek

Dziękuję za przypomnienie o tej mszy i za obrazki z Nowenną Pompejańską które otrzymywali wierni wychodząc z sanktuarium. Dziękuję x. Proboszczowi za wspaniałe kazanie promujące Nowennę. Sam jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej dzisiaj mam 21 dzień części błagalnej. Wierzę, że Matka Boża Pompejańska spełni moją prośbę.
Z Panem Bogiem!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…