Marcin: Łaska spłyneła na mnie

Witam. Już wcześniej pisałem swoje świadectwo i wtedy jeszcze nie zostało spełnione lecz bardzo wierzyłem że bedzie, choć czasem towarzyszyszła mi niecheć i zwątpienie ja cały czas wierzyłem. Prosiłem Mateczkę o łaskie rodzicielstwa dla nas, pierwsza próba zakończyła się poronieniem i od tamtej pory mineły dwa lata jak sie staraliśmy. Powoli traciliśmy nadzieje że będziemy kiedyś rodzicami. Zaczołem odmawiać Nowennę i po dwóch miesiącach na naszą trzecią rocznice ślubu dowiedzieliśmy się że żona jest w ciąży. Choć to dopiero początek wierzę żę Najświętrza Pani zaopiekuje sie naszym skarbem od pierwszej chwili poczęcia. Cieszę sie bardzo i nie mogę się nadziękować za tą wspaniałą łaskę.
Odmówiłem też Nowennę za moją siostrę, która też już czwarty rok stara się o dziecko i wiem że im sie uda bo Najświetrza Pani czuwa nad nami i obdarza nas łaskami nawet gdy wydaje nam się że już wszyscy o nas zapomnieli.
Teraz odmawiam juz trzecią Nowenne i czuje że bede odmawiał ją już do końca życia.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Oliwia
Oliwia
30.05.14 21:32

Marcin zazdroszczę Twojej żonie że ma tak cudownego męża 😉 naprawdę mało teraz rodzinnych i wierzących mężczyzn, więc szacunek dla Ciebie 🙂
I dziękuję za to świadectwo, bo gdy upadam w wierze, że zostanę wysłuchana, takie świadectwa jak Twoje dodają nadziei, której tak bardzo potrzebuję.
Chwała Matce Bożej, dla której nie ma spraw beznadziejnych! I gratuluję, bardzo lubię dzieci, rodzicielstwo to prawdziwy skarb i łaska Boża, choć jej nie zaznałam to mam okazję opiekować się dziećmi mojej siostry i wiem, że uśmiech dziecka działa cuda- rozpromienia każdy pochmurny dzień.

zofia
zofia
31.05.14 05:40

Gratulacje.Ciekawa jestem jak długo trzeba się modlić,żeby wyprosić u Boga takiego męża jak Marcin.Życzę szczęśliwego rozwiązania i dużo radości z dzidziusia.

Marcin
Marcin
02.06.14 12:39

Długo do tego dorastalem. Lecz Miłość Mateczki przyciągnęła mnie do Jej Serca tak mocno ze juz nie umiem inaczej żyć. Modlitwa daje mi spokój pomimo wielu problemów wiem ze wszystko się ułoży. AVE MARYJA

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x